DOPORUČUJEME

KONTAKTNÍ INFORMACE

Logo CK SLAN tour

Web slantour.cz provozuje SLAN tour s.r.o.

tel.: (+ 420) 312522704
mob.: (+ 420) 604255018
e-mail: info@slantour.cz
web: www.slantour.cz

kompletní kontakty

Zámecký pobyt - Zámecký penzion Rotunda, Břeclav

DALŠÍ INFORMACE

  • Jižní Morava
    Jižní Morava Hospodářsky významný region s výhodnou polohou v jihovýchodní části České republiky při hranicích s Rakouskem a Slovenskem odedávna...
Ubytování v zámeckém stylu.
Zámecký penzion Rotunda je situován přímo na zámeckém nádvoří břeclavského zámku v klidné části města Břeclavi, jen 5 km od proslulého lednicko-valtického areálu, který je světovou kulturní památkou UNESCO. Přímo od penzionu vedou lesem cyklostezky do tohoto úchvatného areálu.
Penzion nabízí kvalitní ubytování v 19-cti pokojích s celkovou kapacitou 40-ti lůžek (+10 přistýlek). V podkroví je k dispozici konferenční místnost pro pořádání společenských i pracovních akcí.Parkovaní Vašeho automobilu na parkovišti před penzionem, pod dozorem kamerového systému, je samozřejmostí. Nabízíme i uskladnění Vašeho bicyklu v areálu penzionu či přímo v místnosti tomu určené.
Penzion ROTUNDA se nachází u hranic se Slovenskou a Rakouskou republikou, a proto jej můžete využít jak pro služební cesty tak pro dovolenou. Obzvláště v letních měsících můžeme nabídnout krásu Lednicko - valtického areálu, který je součástí UNESCO. Cestu do Lednice si můžete zpříjemnit po stezce lesem, která vede přímo od penzionu. Rovněž tak nabízíme krásu ne příliš vzdáleného Pohanska.
A pro ty, kteří rádi sportují, nabízí Břeclav letní koupaliště s tobogány, v zimě krytý bazén nebo zimní stadion. Dále svůj volný čas můžete strávit v sauně, posilovně, Squash centru nebo na tenisových kurtech, které jsou v blízkosti penzionu.

UBYTOVÁNÍ, POKOJE

Pokoje v zámeckém stylu (větší): 2- lůžkové pokoje s možností přistýlky. Každý pokoj má své soc. zařízení (WC + sprchu) a LCD televizor. Wi-Fi je na všech pokojích, které jsou nekuřácké.
Pokoj Standard (menší): 2- lůžkové pokoje s možností přistýlky. Každý pokoj má své soc. zařízení (WC + sprchu) a LCD televizor. Wi-Fi je na všech pokojích, které jsou nekuřácké


STRAVOVÁNÍ

Snídaně formou bufetu. Možnost dokoupení další stravy na místě.

SLUŽBY A PŘÍPLATKY, 08.01.2024 - 20.12.2024

Služby Kapacita Cena
osoba, pokoj Standard Volno 790 Kč
osoba, Zámecký pokoj Volno 890 Kč
přistýlka Volno 490 Kč
Příplatky Kapacita Cena
1- lůžkový pokoj Volno 450 Kč

PODROBNÝ POPIS

Koupání: koupaliště s tobogány (cca 700 m), krytý bazén (cca 800 m).

ZÁKLADNÍ CENA ZAHRNUJE

  • 1x ubytování
  • 1x snídaně

ZÁKLADNÍ CENA NEZAHRNUJE

Na místě se hradí místní poplatek 25 Kč/osoba na den.
Úschova kol 25 Kč/kolo/den. Úschova elektrokol 50 Kč/kolo/den.

POZNÁMKY

Pro více informací o nabídkách zájezdů od cestovní agentury SLAN tour pokračujte zde.

Nástup na pobyt od 14:00 hod. Ukončení pobytu do 10:00 od. Na místě se hradí místní poplatek 25 Kč/osoba za den. Parkování je možné u penzionu a to bez poplatku.

Pobyt se psem: nelzeOBJEDNÁVKA ZÁJEZDU/POBYTU