DOPORUČUJEME

KONTAKTNÍ INFORMACE

Logo CK SLAN tour

Web slantour.cz provozuje SLAN tour s.r.o.

tel.: (+ 420) 312522704
mob.: (+ 420) 604255018
e-mail: info@slantour.cz
web: www.slantour.cz

kompletní kontakty

Wellnes a Relax (3 noci) - Wellness Hotel Thermal*** Štúrovo

DALŠÍ INFORMACE

 • Štúrovo
  Štúrovo V obci Štúrovo se nachází jeden z největších termálních areálů na Slovensku.Štúrovo je centrem jižního regionu Slovenska. Rozkládá...

ZAMĚŘENÍ LÁZNÍ

 • nemoci pohybového aparátu
 • nemoci páteře, zad a svalů
 • celkový vliv na regeneraci organismu
Pobyt na 3 noci s polopenzí, vstupem do wellness, k bazénům a dalšími službami.

Wellness hotel Thermal***Štúrovo je situován přímo v reálu termálního koupaliště Vadaš.
Hotel nabízí 2 konferenční sály, restauraci, nové wellness centrum, dětský koutek, vyhlídkovou terasu a směnárnu.
Hotelové wellness centrum má rozlohu 900 m2 a naleznete zde 3 bazény s termální vodou, vířivku a exkluzivním výhledem na Osřihomskou baziliku, saunový svět (parní, finská a infra sauna), solná kabina, zážitkové sprchy se světelnou a zvukovou terapií pro dosažení dokonalé relaxace.
Zážitkové a relaxační bazény inspirované přírodou, nabízejí různé antistresové a relaxační prvky, mezi které patří divoká řeka, hydromasážní trysky, chrliče, relaxační lavice a jiné vodní atrakce pro dokonalý relax a zábavu. V blízkosti zážitkových bazénů je dětský bazén, který zaručuje zábavu i pro ty nejmenší. Centrum je přístupné přímým průchodem z hotelu, hosté tedy mohou přejít v županu a užívat si jedinečné účinky termální vody. Provozní doba wellness centra pro hotelové hosty denně od 10:00 (v pondělí od 12:00) do 21:00 hod. 
Krytá plovárna v areálu Vadaš je otevřená od září do konce května a nabízí následující služby: plavecký bazén, dětský bazén, venkovní sedací bazén, sauny, vířivka, masáže, kosmetika, kavárna. 

UBYTOVÁNÍ, POKOJE

Vybavení všech pokojů: v předsíni se nacházejí úložné prostory včetně trezoru. Pokoje mají samostatnou koupelnu (se sprchou nebo vanou). Některé pokoje mají balkon s výhledem na Vadaš Thermal resort nebo na parkoviště a Ostrihomskou baziliku. Všechny pokoje jsou klimatizované a mají wifi připojení na internet, tyto služby jsou zdarma.
2- lůžkový pokoj Standard: pokoje s manželskou postelí nebo s oddělenými lůžky. Na pokoji je LCD televize, minibar (chladnička), trezor, telefon.
3- lůžkový pokoj Standard: pokoje s manželskou postelí nebo s oddělenými lůžky a jedno samostatné lůžko. Na pokoji je LCD televize, minibar (chladnička), trezor, telefon.
4- lůžkový pokoj Standard Plus: pokoj se dvěma manželskými lůžky nebo 2 samostatnými lůžky a rozkládací pohovkou pro 2 osoby o rozměrech 160 x 200 cm. Na pokoji je LCD televize, minibar (chladnička), trezor, telefon.

STRAVOVÁNÍ

Polopenze. Snídaně i večeře formou bohatého bufetu (bez nápojů).

SLUŽBY A PŘÍPLATKY, 03.04.2024 - 30.04.2024

Služby Kapacita Cena
osoba Volno 6550 Kč
3. osoba na pokoji Volno 5550 Kč
4. osoba na pokoji Volno 5150 Kč
dítě do 3 let - zdarma bez nároku na služby Volno 0 Kč
dítě 3-12 let (3. nebo 4. osoba na pokoji) Volno 4350 Kč
dětská postýlka - zdarma Volno 0 Kč
Příplatky Kapacita Cena
1- lůžkový pokoj Volno 2500 Kč

ZÁKLADNÍ CENA ZAHRNUJE

 • 3x ubytování
 • 3x polopenze
 • Vstup do wellness centra hotelu během pobytu (kromě dne odjezdu, v den příjezdu od 14:00 hod.) - dva zážitkové bazény s termální vodou a různými vodními atrakcemi (masážní lavice, chrliče, divoká řeka) - dětský bazén s termální vodou a vodopád - tři sauny: finská, parní, infra sauna - oddechová místnost - solná kabina - zážitkové sprchy se zvukovou a světelnou terapií - vířivka s exkluzivním výhledem na ostřihomskou baziliku.
 • Vstup do kryté plovárny (dle provozu - kromě dne odjezdu, v den příjezdu od 14:00 hod.) plavecký bazén s termální vodou - bazén pro děti s termální vodou - venkovní sedací bazén s termální vodou - dvě sauny - ochlazovací bazén
 • Ranní plavání v době 05:30 do 08:40 hodin.
 • Kupón na masáž v hodnotě 3 EUR (pro osoby nad 15 let).
 • Župan během pobytu pro dospělé osoby (výměna za poplatek 5 EUR / župan)
 • Kupon se slevou 10% do restaurace Thermal (platí na nápoje a jídla z jídelního lístku)
 • Vstup do fitness centra Fit Haus (dle provozu*, během otevírací doby)
 • WiFi připojení na internet v celém hotelu, ve wellness centru a v bazénovém areálu
 • Parkování před hotelem
 • Tenisové kurty, badmintonové kurty a fotbalové hřiště s umělým trávníkem v areálu Vadaš Thermal Resort (v případě příznivého počasí, s možností osvětlení hřišť)
 • Možnost využití dětského koutku, X-Boxů a kuchyňské místnosti v hotelu
 • Na pokoj je možné si bezplatně objednat předem dětskou postýlku, dětský šamlík, dětskou vaničku, v restauraci máte k dispozici dětskou židli (do vyčerpání zásob)
 • Neomezené nabíjení elektromobilů

ZÁKLADNÍ CENA NEZAHRNUJE

Na místě se hradí místní poplatek 1,5 Eur/den a  vratná kauce 2 Eur na čipové karty na vstup do areálu Vadaš 

POZNÁMKY

Nástup na pobyt od 14:00 hod. (nejpozději do 18:00 hod.) Ukončení pobytu do 10:00 hod. Na místě se hradí kauce na čipovou kartu ve výši 2 Eur, na vstup do areálu Vadaš. Při odchodu a vrácení čipové karty bude záloha vrácena. Dále se na místě hradí místní poplatek 1,5 Eur/den. Parkování v areálu na hlídaném parkovišti za poplatek 10 Eur/den. U některých pobytových balíčků je parkování v ceně pobytu.

Pobyt se psem: nelzeOBJEDNÁVKA ZÁJEZDU/POBYTU