DOPORUČUJEME

KONTAKTNÍ INFORMACE

Logo CK SLAN tour

Web slantour.cz provozuje SLAN tour s.r.o.

tel.: (+ 420) 312522704
mob.: (+ 420) 604255018
e-mail: info@slantour.cz
web: www.slantour.cz

kompletní kontakty

Pohlednice z Maroka (fly and drive)

Tento zájezd již není v naší nabídce!
V Maroku na vás čekají rozmanitá arabská města, spatříte  pohoří Atlas, ale také dlouhé písečné pláže Atlantiku, pestré arabské bazary a tajuplné uličky starých Medin.

PROGRAM ZÁJEZDU

1. den: Dopoledne odlet z Prahy do MAROKA. Odpoledne přistání v Agadiru. Na letišti v Agadiru vyzvednutí rezervovaného automobilu a odjezd na ubytování v hotelu v Agadiru. 

 2.den: Dopoledne přejezd do přímořského města ESSAOUIRA (cca 200 km), dříve známého pod jménem Mogador. Od roku 2001 je historické centrum města zapsáno na seznamu UNESCO. Místní pevnost byla zbudována již Portugalci. Významný je také místní přístav, který je zásobárnou čerstvých ryb i pro okolí města. 

Ubytování v hotelu v Essaouira. 

3.den: Dopoledne přejezd do Marrákeše (cca 200 km). I historické centrum Marrakeše je zapsáno na seznamu UNESCO. Doporučujeme nejprve zavítat do SAADSKÝCH HROBEK, kde je ve zdobených hrobkách pohřbeno zhruba 200 členů šlechtického roku Saadů, včetně nejvýznamnějšího představitele rodu - sultána Ahmeda El Mansoura. S tímto sultánem je spojen i palác EL BADII. Navštívit můžete i další rozsáhlý palác BAHÍA z konce 19. stol., o kterém se říká, že je to jeden z nejúchvatnějších paláců všech dob, naleznete zde 150 pokojů v několik patrech a přilehlé zahrady. Prohlídku můžete zakončit v příjemné ZAHRADĚ MAJORELLE, která byla vytvořena pro vlastní účely francouzským umělcem Jacquesem Majorellem. Vynechat byste neměli ani návštěvu staré čtvrti - Mediny, kde budete procházet bludištěm uliček a malých náměstíček. Prohlídku města doporučujeme zakončit na náměstí Jama al-Fnaa (Unesco). 

Ubytování v hotelu v Marrakeši. 

4.den: Dopoledne vás čeká poněkud delší přejezd zpět do přímořského Agadiru (cca 250 - 300 km). Po cestě z Marrakeše si můžete udělat odbočku k pohoří Atlas a zastavít se např. v soutěsce Moulay Brahim. Dále doporučujeme zamířit k jezeru Lala Takerkoust. A odtud pak projedete písečno-kamenitou pouští Agafay  a budete pokračovat do Agadiru. 

V Agadiru doporučujeme navštívit pevnost KASBAH, odkud budete mít Agadir jako na dlani. Poté se můžete zastavit na místním tržišti, kde můžete ještě před cestou domů výhodně nakoupit místní výrobky. 

Ubytování v hotelu v Agadiru.

5.den: Ráno přejezd na letiště, odevzdání automobilu v půjčovně a odlet zpět do Prahy. Přílet do Prahy v odpoledních hodinách.

UBYTOVÁNÍ, POKOJE

Cena zájezdu je kalkulována pro min. 2 osoby, které jsou ubytovány v 2-lůžkovém pokoji.

V případě účasti 3 osob je zajišťován 3.lůžkový pokoj.

V případě účasti 4 osob jsou zajišťovány dva 2-lůžkové pokoje.

PODROBNÝ POPIS

Co je Fly and Drive zájezd?
Poznávací zájezd pro individuální cestovatele se zajištěnými službami - letenkou, hotely a
zapůjčením automobilu.
Váš itinerář je připraven tak, že vám nabízí možnost poznat nejzajímavější místa v dané destinaci, ale zároveň vám ponechává dostatek volnosti na vlastní přání a nápady, kam se zde ještě vydat.

Potřebné doklady k zapůjčením vozu:
- Platný řidičský průkaz
- Platební karta

ZÁKLADNÍ CENA ZAHRNUJE

  • letenku Praha - Agadir a zpět
  • malé palubní zavazadlo (40x30x25cm)
  • 4x nocleh v hotelu 3* nebo 4*
  • 4x snídani
  • pronájem vozu na 5 dní
  • podrobný itinerář k trase zájezdu


ZÁKLADNÍ CENA NEZAHRNUJE

PHM a dálniční poplatky

místní poplatek (zpravidla 1-2 Eur / osoba / noc), platí se na recepci hotelu

POZNÁMKY

Při objednání zájezdu je potřeba uvést, kdo bude hlavním řidičem (tato osoba musí být zároveň i držitelem kreditní karty).


Cena za zájezd Fly and Drive je kalkulována pro 2 osoby. Je možné se ale zájezdu zúčastnit i jako jednotlivec. V tomto případě je k základní ceně účtován ještě příplatek, a to ve výši 50% ze základní ceny.  


Letecká společnost Eurowings nabízí 3 varianty zavazadel:

- malé palubní zavazadlo (40x20x25 cm), v ceně zájezdu

- palubní zavazadlo 8 kg (55x40x20 cm), za příplatek

- zavazadlo k odbavení 12 kg, za příplatek


Upozornění: Cena zájezdu se může změnit dle aktuální dostupnost a cen letenek a hotelů.