DOPORUČUJEME

KONTAKTNÍ INFORMACE

Logo CK SLAN tour

Web slantour.cz provozuje SLAN tour s.r.o.

tel.: (+ 420) 312522704
mob.: (+ 420) 604255018
e-mail: info@slantour.cz
web: www.slantour.cz

kompletní kontakty

Rekreační pobyt - Penzion Zlatovláska, Jižná

DALŠÍ INFORMACE

  • Jižní Čechy
    Jižní Čechy Kraj po staletí spravovaný lidmi v souladu s nároky přírody, svou krásou překvapí každého návštěvníka. Kdo přijede za historickými...

Vyprodané termíny

Penzion s restaurací Zlatovláska najdete v turisticky vyhledávaném regionu Jindřichova Hradce a Třeboňska, necelý kilometr od zámku Červená Lhota. Zámek Červená Lhota se nachází jen jeden kilometr od našeho penzionu a je možno k nám dojít pěšky zámeckým parkem po několika cestách, které vedou přímo k nám do vesnice Jižná.

Připravili jsme pohodlné ubytování pro turisty hotelového typu, kteří hledají odpočinek v pohádkové oblasti Jižních Čech. Rodinný penzion Zlatovláska je ideální pro rodiny s dětmi, skupiny cyklistů a turistů. Dále pro rodinné oslavy, svatby a firemní školení. Také se u nás bude líbit seniorům, protože přízemí penzionu včetně restaurace je bezbariérové. Kapacita 50 lůžek poskytne komfort i početným skupinám. Přízemí penzionu a restaurace jsou bezbariérové. K dispozici 6 bezbariérových pokojů, ve kterých je možné ubytovat až 18 osob. Nabízíme také pronájem prostor pro firemní školení, setkání či teambuilding. Hostům, kteří přijedou autem je u nás před penzionem k dispozici bezplatné parkoviště. Součástí penzionu je rodinná restaurace, ve které se našim hostům snažíme připravovat domácí jídlo z lokálních surovin. Naši restauraci hojně navštěvují i projíždějící cykloturisté, kteří u nás najdou dobré občerstvení a posilnění na další putování po České Kanadě a Jindřichohradecku. Každý den pro Vás připravujeme jídelníček složený ze dvou až tří poctivě připravených domácích jídel. Naše restaurace je rodinná, s rodinným přístupem i obsluhou. Ve dvoře penzionu je pak možné využít posezení, ohniště a gril.

UBYTOVÁNÍ, POKOJE

2- lůžkové pokoje se sprchou a WC, TV a wifi, možnost přistýlky. Možnost ubytování v rodinných apartmánech pro 4- 5 osob.

STRAVOVÁNÍ

Bez stravy. Možnost doobjednání snídaní podávaných formou bufetu a večeří (hlavní jídlo včetně nápoje).

SLUŽBY A PŘÍPLATKY, 01.02.2021 - 20.12.2021

Služby Kapacita Cena
osoba v pokoji Volno 750 Kč
cena za apartmán Volno 3000 Kč
dítě 3-10 let na přistýlce Volno 650 Kč
dítě do 3 let zdarma bez nároku na služby Volno 0 Kč
dětská postýlka/pobyt Volno 150 Kč
Příplatky Kapacita Cena
snídaně Volno 150 Kč
večeře Volno 200 Kč

ZÁKLADNÍ CENA ZAHRNUJE

  • Pokoj: cena za osobu - 1x ubytování
  • Apartmán: cena za celý apartmán pro 4 až 5 osob - pronájem apartmánu na 1 noc
    Parkování u penzionu zdarma

POZNÁMKY

Nástup na pobyt od 14:00 hod. Ukončení pobytu do 10:00 hod. Na místě se hradí místní poplatek 10 Kč/den.

Pobyt se psem je možný, poplatek 250 Kč / den.OBJEDNÁVKA ZÁJEZDU/POBYTU