DOPORUČUJEME

KONTAKTNÍ INFORMACE

Logo CK SLAN tour

Web slantour.cz provozuje SLAN tour s.r.o.

tel.: (+ 420) 312522704
mob.: (+ 420) 604255018
e-mail: info@slantour.cz
web: www.slantour.cz

kompletní kontakty

Pohoda na horách (2 noci) - Penzion Vápenka, Horní Maršov

DALŠÍ INFORMACE

  • Krkonoše
    Krkonoše Krkonoše jsou nejvyšším pohořím České republiky a jedním z nejvyhledávanějších míst letní i zimní rekreace. Nejvyšší horou Krkonoš je Sněžka (1602 m.
Pobyt na 2 noci s polopenzí.

Penzion Vápenka *** leží ve výšce 755 m.n m. Nachází se v jednom z historicky nejzachovalejších údolí Krkonoš - Horním Maršově uprostřed romantické přírody. Svou polohou v II. zóně Krkonošského národního parku je ideálním místem pro turistiku a cyklo výlety. 
Penzion je přátelský k dětem i k domácím mazlíčkům.  Je ideálním místem pro trávení volného času rodičů s dětmi. Získali jsme certifikát " baby friendly". Co to znamená? Certifikát se uděluje organizacím, které jsou přátelské k dětem. Pro zábavu dětí je připravená herna se stolním fotbalem a plno hračkami. Můžete si s nimi zahrát i kulečník a fotbálek. V hezkém počasí je pro Vás venku nachystané posezení se zábavou pro děti. Zatím co si budete vychutnávat vychlazené pití na sluníčku, děti si mohou pohrát na písku, pohoupat na houpačce, a nebo si zaskákat na skákacím hradě.
I  v zimě si u nás užijete spoustou zábavy. Naproti penzionu je pro Vás připravené lyžování. Albeřický hřeben nabízí vlek o délce 650m. Pro nejmenší je tu i dětské lano a lyžařská výuka.
Okolí penzionu je skvělé na bobování pro děti i dospělé. Naše poloha je zárukou každoroční bohaté sněhové nadílky. Děti mohou stavět iglů zatímco rodičům připravíme svařák.

WELLNESS
Umět relaxovat, to je základ spokojeného života. Přijeďte si odpočinout a načerpat novou energii. Můžete se těšit na odpočinek ve vířivce a ve finské sauně. Rezervace probíhá až na místě, po příjezdu na recepci.

UBYTOVÁNÍ, POKOJE

Čeká na Vás ubytování v komfortních pokojích a relaxace v přírodě. Celková kapacita ubytování je 88 lůžek + 4 přistýlky. Pokoje jsou k dispozici 2 - 8 lůžkové. V penzionu najdete i několik apartmánů (dvě oddělené ložnice) pro pohodlí rodiny a klidný spánek rodičů v samostatném pokoji. K zapůjčení penzion nabízí i dětské postýlky, vaničky, nočníky a jídelní židličky.

STRAVOVÁNÍ

Polopenze.
Jak lépe nastartovat den než u vydatné snídaně. Čeká na Vás plný švédský stůl s domácími, čerstvě upečenými houskami. Na švédském stole najdete vše na co máte chuť od uzenin, sýrů, párků, vejce až po sladkou snídani v podobě müsli, cornflakes či domácí buchty. Snídaně se podává v čase 8:00 - 9:30 hodin.
Večeře je podávaná v letním počasí 19:00 - 20:00 a v zimním počasí 18:00 - 20:00. Na večeři si host volí vždy ze dvou jídel. Večeře se skládá vždy ze dvou chodů (polévka, hlavní chod).
Máte potravinovou dietu? I na tuto variantu jsme připraveni. Na požádání Vám připravíme vegetariánskou, veganskou, bezlepkovou a bezlaktózovou stravu.
Pro děti je možné ohřátí a uchování dětských příkrmů přímo u našeho kuchaře. V restaurace Vám pro děti nachystají i teplou vodu pro kojenecká mléka.
Pokud si budete chtít posedět večer u dobrého pití, restaurace s barem je Vám k dispozici do 22:00
Restaurace je otevřena po celý den. Pro veřejnost od 10-20hodin. Na oběd je možné objednání z nabídky hotových jídel i minutek.

SLUŽBY A PŘÍPLATKY, 02.01.2024 - 31.03.2024

Služby Kapacita Cena
dospělý Volno 1790 Kč
dítě do 3 let zdarma bez nároku na služby Volno 0 Kč
dítě 3 - 8 let (jako 3. nebo 4. osoba) Volno 900 Kč
dítě 8 - 14 let (jako 3. nebo 4. osoba) Volno 1150 Kč
3. a další osoba na pokoji Volno 1150 Kč

PODROBNÝ POPIS

Nástupní dny: neděle, pondělí, úterý, středa, pátek

ZIMA V KRKONOŠÍCH
Na své si přijdou pro lyžaři i běžkaři.
U hotelu je pro Vás k dispozici lyžařský svah Albeřický hřeben s pomou. Na místě je možná i domluva s lektory lyžování, které Albeřický hřeben nabízí. Pro malé děti je připraven menší kopeček s dětským tažným lanem.
V dojezdové vzdálenosti jsou i veliké lyžařské areály jako je např: Ski Jánské lázně a Ski Mladé Buky.
Ski Jánské Lázně - SkiResort ČERNÁ HORA - PEC je ideální místo pro aktivní využití jak v zimě tak i v létě. V zimě je pro Vás připraveno lyžování na 50 km sjezdovek na 1 skipas.
Ski areál můžete využít i v létě na 3 lanovkách pro nezapomenutelný výhled do okolí. Na místě Vám zapůjčí i terénní koloběžky nebo horská elektrokola.

Ski Mladé Buky
Areál nabízí lyžařské využití rodinám s dětmi i lyžařům hledajícím klidnější svahy a vleky bez front. Sedm vleků a třísedačková lanová dráha obsluhují 5,1 km denně kvalitně upravovaných a zasněžovaných tratí. V areálu je i Snowparku pro snowboardisty, ale také pro rodiny s dětmi.
Dětem i začátečníkům je k dispozici oddělený dětský Baldapark, jenž je vybavený pojízdným kobercem, lanovým vlekem, četnými figurkami a průjezdy pro pobavení. Večerní lyžování na 4,1 km upravených a osvětlených tratí vám každý večer nenabídne žádný jiný areál v ČR.
Návštěvníci, kteří na lyžích ještě nestáli, nemusejí zoufat, areálová lyžařská a snowboardová škola Hellish Hill, která disponuje instruktory s licencemi, Vás naučí dokonale lyžovat, sjíždět kopce na snowboardu či zasvětí Vaše ratolesti do lyžování.
Pro příznivce běžek je připraven 5 kilometrový běžecký okruh.

LÉTO V KRKONOŠÍCH
Oáza pro pěší i cyklisty
Objevujte krásy Krkonoš. Pohoří láká své návštěvníky na pěší turistiku, cyklo turistiku, ale i procházky pro rodiny s dětmi za poznáním nebo zábavou. V areálu penzionu je připraveno hřiště, stolní tenis, fotbálek, dětská herna, kulečník a venkovní dětské hřiště. V okolí je pro Vás připraveno spousta přírodních krás Krkonoš!
 MUZEUM VÁPENKA
Malé muzeum se nacházející kousek od penzionu. Moderní expozice  formou krátkých příběhů doplňujících fotografie představuje sedm  století života v Albeřickém údolí. Moderní expozice formou krátkých příběhů doplňujících fotografie  představuje sedm století života v Albeřickém údolí. Link: muzeum Vápenka
POHÁDKOVÁ CESTA MALOU ÚPOU
Hlavně pro děti je určený výlet, který vás na 10 místech seznámí s  pohádkami české spisovatelky Marie Kubátové.   Jednotlivá zastavení jsou umístěna v lokalitě Horní i Dolní Malé  Úpy a mají za úkol seznámit malé velké návštěvníky nejenom s  tvorbou paní spisovatelky, ale i s nádhernými místy a  nezapomenutelnými výhledy, která by bez motivace mnohdy malé  dětské nožky jen těžko zdolávaly. Link: Pohádková cesta
RÝCHORSKÝ PRALES
Dvorský les zvaný též Rýchorský prales je přírodně velmi cenným územím, které spadá do I. a II. zóny KRNAP. Najdete zde pokroucené kmeny starých buků, Rýchorskou studánku, Rýchorskou květnici, Lysečinské údolí nebo krasové Albeřické j  jeskyně. Lesem vede naučná stezka Rýchory.
HRÁDEK AICHELBERG
Původně romantický hrádek byl obnoven v roce 2000. K hrádku vede z Horního Maršova vycházková trasa Aichelburg, v Temném Dole prochází kolem informačního centra Veselý výlet, kde si hosté mohou půjčit klíče a sami si otevřít hradní síň se vstupem do kamenné věže.
SNĚŽKA
Naše nejvyšší hora je oblíbeným turistickým cílem celoročně. Pokud si netroufáte vyjít pěšky až nahoru, doporučujeme  Vám  využít lanovky z Pece pod Sněžkou a pak si užít výhledy do okolí na cestě dolů. Informace o provozu lanovky zde: Sněžka - lanovka.
RELAX PARK
Oblíbeným cílem nejen pro rodinu je Relax Park v Peci pod  Sněžkou. Hlavním lákadlem je 900 m dlouhá bobová dráha.  Vyzkoušet ale můžete také lezení na lanech v Monkey parku. U dětí  je velice oblíbená Lemurie plná skákaček a skluzavek. Link zde.

ZÁKLADNÍ CENA ZAHRNUJE

  • 2x ubytování
  • 2x polopenze

ZÁKLADNÍ CENA NEZAHRNUJE

Na místě se hradí místní poplatek 20 Kč/osoba za den.

POZNÁMKY

Nástup na pobyt od 14:00 hod. Ukončení pobytu do 10:00 hod.
Na místě se hradí místní poplatek 20 Kč/den.
Parkování u objektu zdarma.

Pobyt se psem je možný, poplatek 500 Kč/celý pobyt / den.OBJEDNÁVKA ZÁJEZDU/POBYTU