DOPORUČUJEME

KONTAKTNÍ INFORMACE

Logo CK SLAN tour

Web slantour.cz provozuje SLAN tour s.r.o.

tel.: (+ 420) 312522704
mob.: (+ 420) 604255018
e-mail: info@slantour.cz
web: www.slantour.cz

kompletní kontakty

Malajsie - Bali - Singapur

Během tohoto zájezdu poznáte jak dvě světové asijské metropole - Singapur a Kuala Lumpur, tak i kouzelný ostrov Bali.

PROGRAM ZÁJEZDU

1.den: Dopoledne odlet z Prahy do Kuala Lumpur. Let s přestupem (Istanbul).
2.den: Dopoledne přílet do Kuala Lumpur. Transfer z letiště do hotelu, ubytování v hotelu v centru Kuala Lumpur. Večer kulinářský zážitek v některé z místních restaurací. 
3.den:  Dopoledne se vypravíme do hinduistické svatyně Batu Caves - komplexu tří jeskynních hinduistických svatyní. K největší jeskyni nás dovede 272 schodů, vchod do jeskyně hlídá ohromná zlatá socha boha Murgy (43 m vysoká, největší na světě). Odpoledne se pak vydáme do centra Kuala Lumpur, k proslulým věžím Petronas Tower. Obdivovat můžete světelnou fontánu nebo si prohlédnout Kuala Lumpur z nejvyšších pater tohoto mrakodrapu.
4.den: Dopoledne transfer z hotelu na letiště. Odlet z Kuala Lumpur na Bali. Po příletu transfer do hotelu v letovisku Sanur. Sanur patří mezi přední letoviska na jihovýchodním pobřeží ostrova Bali. Letovisko nabízí ca 5 km dlouhou písečnou pláž a spoustu restaurací a obchodů. 
5. - 7.den: Volno, relaxace a odpočinek na plážích v Sanuru.
Během pobytu na Bali se uskuteční dva celodenní výlety:
Celodenní výlet do centrální části ostrova - Ubudu. Ubud je centrem kulturního a duchovního života na Bali. Během cesty si prohlédnete terasovitá rýžová pole a kávové plantáže. Především vás však uchvátí proslulý Opičí chrám uprostřed deštného pralesa v Ubudu.
Celodenní výlet na západní pobřeží ostrova k proslulému chrámu Tanah Lot. Tanah Lot je jeden z nejkrásnějších hinduistických chrámů na ostrově. Jedná se o celý komplex staveb, z nichž část je umístěna na skalnatém ostrůvku, který je v době odlivu dosažitelný i (skoro) suchou nohou. Při zpáteční cestě se pak zastavíte na jedné z proslulých pláží této části ostrova
8.den: Transfer na letiště a odlet z Bali do Singapuru. Přílet do Singapuru v odpoledních hodinách. Transfer z letiště do hotelu v centru Singapuru. Podvečerní procházka centrem města (Orchad Road s luxusními nákupními centry) - seznámení se Singapurem.
9.den: Singapur - prohlídka jednoho z nejčistších a nejzajímavějších měst světa s úchvatnou kosmopolitní atmosférou. Návštěva centra města s koloniální čtvrtí a křesťanskými kostely (katedrála sv. Ondřeje, Arménský kostel aj.), barevné čínské čtvrti s malebnými chrámy (např. Buddha Tooth Relic Temple, Thian Hock Keng Temple), čtvrti Little India (malá Indie) se zajímavými chrámy (Sri Srinivasa Perumal, Sri Vadapathira Kaliamman aj.) i muslimské části s mešitou Sultan Masjid. Dále návštěva proslulé botanické zahrady s pestrou paletou koření a orchideí.
10.den: Dopoledne transfer z hotelu na letiště. Odpoledne odlet ze Singapuru zpět do Prahy. Let s přestupem (Istanbul).
11.den:  V dopoledních hodinách přílet do Prahy. 

TERMÍNY A CENY

Termín zájezdu Cena zájezdu
K zvolenému zájezdu bohužel aktuálně nenabízíme žádný termín.

PODROBNÝ POPIS

Během zájezdu využijete služeb několika leteckých společností - Turkish Airlines, Garuda, Malaysia Airlines aj. 

ZÁKLADNÍ CENA ZAHRNUJE

 • letecká doprava - Kuala Lumpur - Denpasar - Singapur - Praha, včetně letištních tax
 • 8x nocleh v hotelu 3* (2-lůžkové pokoje)
 • 8x snídaně
 • transfery dle programu
 • služby průvodce

ZÁKLADNÍ CENA NEZAHRNUJE

 • komplexní pojištění
 • vstupy do objektů a památek
 • místní dopravu
 • místní turistickou taxu (platí se na recepci hotelu)
 • vízum na Bali (cca 35 USD) 

POZNÁMKY

 • vstupy do objektů (orientačně: Batu Caves 2.6 RM, Dark Cave 35 RM, Cave Villa 15 RM, Ramayana Cave 5 RM, Petronas Tower 80 RM, Monkey forest Ubud 80 Rp., Tanah Lot 60 Rp.)