DOPORUČUJEME

KONTAKTNÍ INFORMACE

Logo CK SLAN tour

Web slantour.cz provozuje SLAN tour s.r.o.

tel.: (+ 420) 312522704
mob.: (+ 420) 604255018
e-mail: info@slantour.cz
web: www.slantour.cz

kompletní kontakty

Týdenní léčba slatinou (6 nocí) - Lázně Mšené

DOKUMENTY

DALŠÍ INFORMACE

 • Lázně Mšené
  Lázně Mšené V malebném údolí Mšenského potoka, pouhých 45 km od Prahy, se rozkládá areál Lázní Mšené. Již od roku 1796 jsou místní rodinné lázně...

ZAMĚŘENÍ LÁZNÍ

 • nemoci pohybového aparátu
 • záněty nervů
 • pooperační stavy
 • funkční onemocnění páteře
 • kořenové
 • syndromy
 • nemoci z povolání
Pobyt na 6 nocí s polopenzí a procedurami.
V malebném údolí Mšenského potoka, pouhých 45 km od Prahy, se rozkládá areál Lázní Mšené. Již od roku 1796 jsou místní rodinné lázně navštěvovány náročnými klienty, vyhledávajícími vedle léčby pohybového aparátu především pohodu, odpočinek a klid. V sedmi rekonstruovaných lázeňských pavilonech naleznete kompletní služby pro vaše zdraví.  V rámci pobytů jsou poskytovány následující procedury: vodní koupele přísadové, perličkové koupele, podvodní masáže, elektroléčba, parafinové zábaly, klasické masáže, skotské střiky, rehabilitace, léčebný tělocvik, kryoterapie, reflexní terapie, plynové injekce a v neposlední řadě i speciální nabídka léčebných procedur.

UBYTOVÁNÍ, POKOJE

Ubytování je poskytováno jednotlivých rekonstruovaných objektech Villa Blaník, Villa Vítkov, Villa Kyselka, Villa Slovanka a Praděd a v Pavillonu Říp.Jednotlivé budovy jsou v lázeňském parku od sebe vzdáleny příjemných 100 až 200 metrů a jsou rozesety volně v lázeňském areálu. Všechny naše lázeňské objekty prošly v posledních 15 letech náročnou opravou,
Pokoje jsou 1- a 2- lůžkové a jsou vždy vybavené vlastní koupelnou a WC, hotelovým nábytkem a telefonem s pohotovostní službou na zdravotní personál, a s možností TV.
Ve všech lázeňských objektech je k dispozici nad rámec služeb zdarma WIFI připojení, ve vybraných pokojích bezpečnostní schránka či chladnička.
Doplňkové hotelové a jednorázové vybavení na pokoji při příjezdu:
- sprchový gel, mýdlo, kosmetický set
- balíček papírových kapesníků
- hotelové pantofle
- fén
- ručník a osuška
- šitíčko

Na vyžádání k zapůjčení, nebo za poplatek:
- set na holení, set s kartáčkem na zuby a pasta, župan
- žehlící set, čistící set na obuv, další polštář či přikrývka
- možnost zapůjčení antialergických přikrývek a polštářů
- k dispozici strojní hotelový čistič na obuv
- k dispozici stojan na deštníky + deštníky na zapůjčení do vyčerpání zásob
- za poplatek možnost zapůjčení ledničky nebo dětské postýlky
- možnost zajitění praní prádla v lázeňské prádelně

STRAVOVÁNÍ

Plná penze. Stravování formou švédských stolů včetně salátového bufetu, moučníků a příloh.
Našim lázeňským klientům, ale také příchozím hostům nabízíme stravování v nádherné secesní budově Dvorana, jejímž autorem je architekt Jan Letzel. V budově je umístěna jídelna s moderně vybavenou kuchyní, Letzelův restaurant, pivnice a také salonek.  Dvorana je umístěna v centru lázní, vždy jen několik metrů od každého ubytovacího zařízení. Restaurace je známa výbornou českou kuchyní, nabídkou moučníků, nápojů i dietních programů. Pivnice nabízí příjemné venkovní posezení s možností grilování.

SLUŽBY A PŘÍPLATKY, 05.01.2024 - 19.12.2024

Služby Kapacita Cena
osoba ve 2- lůžkovém pokoji Volno 13890 Kč
Příplatky Kapacita Cena
osoba v 1- lůžkovém pokoji Volno 1350 Kč

PODROBNÝ POPIS

Pobyt není vhodný pro osoby se závažným onemocněním srdce a cév (i dolních končetin), s onkologickým onemocněním a absolvování pobytu doporučujeme zvážit i klientům vyššího věku.

ZÁKLADNÍ CENA ZAHRNUJE

 • 6x ubytování
 • 6x polopenze 
 • 1x vstupní lékařské vyšetření
 • 1x koupel s rašelinovým extraktem
 • 1x střídavá nožní koupel
 • 2x slatinný zábal dle doporučení lékaře
 • 1x mšenská slatinná částečná masáž
 • 1x masáž v masážním křesle
 • 2x skupinové cvičení

ZÁKLADNÍ CENA NEZAHRNUJE

Na místě se hradí místní poplatek cca 10 Kč/den (poplatek se nevztahuje na osoby starší 70-ti let, na osoby mladší 18-ti let a držitele ZTP/P).

POZNÁMKY

Podrobnější popis některých procedur naleznete ZDE

Pobyt se psem pouze malého vzrůstu na vybraných pokojích a domech a po předchozí dohodě. Cena za psa 250,- Kč/den.

Nástup na pobyt od 10.00 do 12:00 hod. V den nástupu se klienti hlásí v recepci v léčebném domě Říp. Na místě se hradí místní poplatek 7 Kč/den.
Parkování na centrálním parkovišti zdarma, nebo u jednotlivých domů za poplatek 100 Kč/den + 200 Kč vratná záloha za čip.
Co si vzít do lázní sebou: kartičku zdravotní pojišťovny, občanský průkaz, léky, které pravidelně užíváte (vzhledem ke skutečnosti, že případné poskytnutí léků není zahrnuto v ceně za léčení, doporučujeme vybavit se potřebnou zásobou léků na celou dobu pobytu v lázních), hygienické potřeby (mýdlo, ručník, atd.), plavky, koupací čepici, přezůvky, lehké sportovní oblečení a sportovní obuv.OBJEDNÁVKA ZÁJEZDU/POBYTU