DOPORUČUJEME

KONTAKTNÍ INFORMACE

Logo CK SLAN tour

Web slantour.cz provozuje SLAN tour s.r.o.

tel.: (+ 420) 312522704
mob.: (+ 420) 604255018
e-mail: info@slantour.cz
web: www.slantour.cz

kompletní kontakty

Hrady a zámky Moravy a Slovenska

Nejen hrady a zámky na pomezí Moravy a Slovenska navštívíte v rámci tohoto zájezdu. Čeká na vás i řada dalších UNESCO památek - město Kremnica, klášter na Velehradě, místo památné bitvy Napoleonských válek atd. 

PROGRAM ZÁJEZDU

1.den: Ráno odjezd na jižní Moravu a do oblasti Slovácka. Nejprve se zastavíte u Slavkova u Brna v místech památné bitvy tří císařů z dob napoleonských válek. Dále navštívíte hrad Buchlov. Na závěr dne pak zavítáte na Velehrad, jedno z nejvýznamnějších poutních míst naší vlasti. Prohlídka areálu cisterciáckého kláštera a baziliky Sv. Cyrila a Metoděje. Večer ubytování v hotelu.
2.den: Po snídani přejezd na Slovensko. Nejprve zamíříme do Trenčína. Čeká na vás prohlídka historického centra města, nad kterým se tyčí největší městský hradní komplex na Slovensku - Trenčínský hrad. Odpoledne pak zamíříte do lázeňského města Bojnice. Čeká vás prohlídka nejkrásnějšího zámku na Slovensku. Vyzkoušet můžete rovněž koupání v termálním koupališti s léčivými prameny o teplotách 30°C až 48°C. Večer ubytování v hotelu.
3.den: Po snídani zamíříte do Kremnice - středověkého hornického města a dnešní památky Unesco. Prohlédnout si budete moci městský hrad  - komplex středověkých budov obehnaných hradbami, s dominantou kostela sv. Kateřiny a  Mincovnu Kremnica (UNESCO) - nejstarší dodnes existující mincovnu na světě, kde se razí mince od roku 1328. 
Odpoledne pak přejedete do  staroslavné Nitry, slovenské "Matky měst", nejstaršího města na Slovensku, významného města velkomoravské říše. Prohlédnete si Nitranský hrad s katedrálou sv. Emeráma, biskupským palácem a mohutným opevněním, zajímavé je Pribinovo náměstí - střed Horního Města s církevními paláci a domy panovníků. Pozdě  večer návrat zpět do Prahy.

SLUŽBY A PŘÍPLATKY, 16.09.2022 - 18.09.2022

Služby Kapacita Cena
Cena za osobu Volno 4890 Kč
Příplatky Kapacita Cena
1- lůžkový pokoj Volno 1590 Kč
Komplexní pojištění Volno 240 Kč
Odjezdová místa Kapacita Cena
Slaný Volno 0 Kč
Kladno Volno 0 Kč
Praha Volno 0 Kč
Jihlava Volno 0 Kč

PODROBNÝ POPIS

Orientační ceny vstupů:
Hrad Buchlov - 160 Kč, 110 Kč děti a senioři
Velehrad -  prohlídka poutní Baziliky 60 Kč, 40 Kč děti a senioři, prohlídka poutního areálu 60 Kč, 40 Kč děti a senioři.
Trenčínský hrad - Malý okruh bez průvodce 6 EUR, senioři 5 EUR, děti 3,5 EUR. Velký okruh s průvodcem 7,5 EUR, senioři 5,5 EUR, děti 4,5 EUR.
Zámek Bojnice - Zámecký okruh 10 EUR, senioři 7 EUR, děti 4 EUR
Mincovna Kremnice - prohlídka je rozdělena na dvě trasy Stará razírna a Nová razírna. Jeden okruh 1,7 EUR, senioři a děti 1 EUR, dva okruhy 2,7 EUR, senioři a děti 1,5 EUR.
Nitranský hrad - areál bez průvodce 0,5 EUR, Malý okruh 5 EUR, senioři a děti 2,5 EUR.
Kúpele Bojnice - termální venkovní bazén Mier  7EUR/hod, Vodní svět Mier (1 venkovní a 3 vnitřní bazény) 8 EUR/hod.

ZÁKLADNÍ CENA ZAHRNUJE

  • dopravu autokarem
  • 2x ubytování
  • 2x snídani
  • služby průvodce

ZÁKLADNÍ CENA NEZAHRNUJE

  • vstupy do objektů
  • pojištění

OBJEDNÁVKA ZÁJEZDU/POBYTU