DOPORUČUJEME

KONTAKTNÍ INFORMACE

Logo CK SLAN tour

Web slantour.cz provozuje SLAN tour s.r.o.

tel.: (+ 420) 312522704
mob.: (+ 420) 604255018
e-mail: info@slantour.cz
web: www.slantour.cz

kompletní kontakty

Seniorský pobyt 60+ (4 noci) - Hotel Mir-Jan, Ladek-Zdroj

OBJEDNÁVKA

DALŠÍ INFORMACE

  • Ladek - Zdrój
    Ladek - Zdrój Lądek-Zdrój je krásné město s bohatou historií. Prozkoumejte jeho okolí a vyšlápněte si třeba po místních skalách nebo k místu, kde kdysi stávala lesní svatyně.
Pobyt na 4 noci s plnou penzí a vstupem do wellness.

 Pokud hledáte pohodlné místo k odpočinku uprostřed zeleně a daleko od ruchu velkoměsta, měli byste zvážit návštěvu Sudet. Nedotčená příroda, klid a lázeňství mnoha měst jsou jen některé z důvodů, proč tento region stojí za návštěvu. Na své si přijdou i milovníci Spa & wellness, ale i lidé, kteří potřebují odbornou rehabilitaci.

Hotel Mir-Jan se nachází na okraji lázeňské části Lądek-Zdrój, na břehu řeky Biała Lądecka. Je obklopeno lesními horskými turistickými trasami, krásnými stromy a malebnými skalami. Příroda je zde na dosah ruky a návštěvníky tohoto místa obklopují krásné výhledy odevšad.
Mir-Jan v Lądku-Zdrój vás zve k využití jedinečné nabídky procedur péče o tělo a to ve speciálním lázeňském areálu. Jsou dokonalým doplňkem bohaté rehabilitační nabídky našeho zařízení a umožňují hostům odcházet z hotelu nejen zdravější, ale i krásnější. Nabízíme mimo jiné jacuzzi a bazén se slanou vodou. Koupel ve solném nálevu blahodárně působí na pokožku, zlepšuje její elasticitu a odlehčuje kloubům. A zatímco rodiče využijí blahodárných účinků této kúry, ty nejmenší jistě potěší speciální dětský bazén, kde si mohou bezpečně hrát.
Doporučujeme vám také využít širokou škálu kosmetických procedur, které nabízí profesionální kosmetický salon působící v hotelu. Nabídka zahrnuje mimo jiné péči o pleť obličeje a liposukci.
S ohledem na denně aktivní lidi jsme lázeňský areál vybavili moderní posilovnou, kde můžete využít mimo jiné atlas, crossové trenažéry, běžecké pásy a kola.
V žádném hotelu by nemělo chybět místo, které pečuje o chuťové buňky svých návštěvníků. Restaurace hotelu Mir-Jan je místem s originálním a hřejivým designem interiéru, zve hotelové hosty po celý den na lahodná domácí jídla. Naše poloha ve městě Lądek-Zdrój nám poskytuje stálý přístup k vyhlášeným, vysoce kvalitním horským pstruhům, kteří jsou hlavní položkou našeho jídelníčku. Kuchyně také připravuje vlastní masité pokrmy a lahodné cukrovinky. Široká škála příchutí čeká také na vegetariány, lidi se speciální dietou a děti. Všechna navrhovaná jídla jsou snadno stravitelná a mají nízký obsah tuku. Chápeme, že odborná rehabilitace a relaxace musí být podpořena vhodnou stravou.
Kromě standardního menu  připravuje restaurace také jídla na objednávku (a la carte). Jídlo je možné jíst nejen uvnitř, ale také na velké letní terase s výhledem na řeku a les. Lze zde také využití místa pro táborák v lesoparku, kde si můžete pod pohodlnou střechou vyzkoušet mimo jiné grilování šašliku, pstruha nebo selátka.
Hotelový bar nabízí každý den lahodné nápoje a zvláštní příležitosti umocňuje přítomnost kapely hrající živou hudbu.
Restaurace hotelu Mir-Jan pojme až 100 osob najednou. Kromě hlavního sálu Vás zveme také do baru s tanečním parketem a do místnosti s krbem, kde můžete v klidu relaxovat.

UBYTOVÁNÍ, POKOJE

Pokoj Standard: 2- lůžkový pokoj je vybaven satelitní TV, bezdrátovým internetem (WI-FI), koupelnou s kompletní koupelnou, vysoušečem vlasů. Některé pokoje mají balkon.
Pokoj Premium: 2- lůžkový pokoj s vyšším standardem. Pokoj je krásně zařízený s velkými okny s krásným výhledem do lesa. Pokoj je vybaven: TV se satelitním příjmem, bezdrátovým internetem (WI-FI), koupelnou s kompletním sociálním zařízením, vysoušečem vlasů. Postele jsou široké 140 cm.

STRAVOVÁNÍ

Plná penze podávaná formou bufetu.
Strava začíná večeří a končí snídaní.

PODROBNÝ POPIS

Pobyty pouze pondělí - pátek.

ZÁKLADNÍ CENA ZAHRNUJE

  • 4x ubytování
  • 4x snídaně
  • 3x oběd
  • 4x večeře
  • Celodenní využívání SPA zóny - bazén se slanou vodou (30°C), vířivka (35º C), infračervená sauna a posilovna

POZNÁMKY

Na místě se hradí místní poplatek 5,2 zl/osoba/den

Nástup na pobyt od 14:00 hod. Ukončení pobytu do 10:00 hod. Na místě se hradí místní poplatek 5,20 zl./dospělý/den a 3 zl/dítě do 12 let/den. Možnost parkování u hotelu zdarma.

Pobyt se psem je možný, poplatek 55 zl. / den.