DOPORUČUJEME

KONTAKTNÍ INFORMACE

Logo CK SLAN tour

Web slantour.cz provozuje SLAN tour s.r.o.

tel.: (+ 420) 312522704
mob.: (+ 420) 604255018
e-mail: info@slantour.cz
web: www.slantour.cz

kompletní kontakty

Kouzlo a hormonie wellnessu - Hotel Millenium, Karlovy Vary

DALŠÍ INFORMACE

 • Karlovy Vary
  Karlovy Vary Město Karlovy Vary založil již ve 14.století král Karel IV. Výjimečnost Karlových Varů je historicky založena především na lázeňské...

ZAMĚŘENÍ LÁZNÍ

 • nemoci pohybového ústrojí
 • onemocnění ledvin a močových cest
 • nemoci dýchacího ústrojí
 • ženské nemoci
 • nemoci látkové výměny
 • onkologická onemocnění
Relaxační pobyt na 2 noci pro dvojice hostů.
Název MILLENIUM má své opodstatnění, jelikož celá budova je snoubením se historického a moderního architektonického stylu. Hotel svým širokým zaměřením a množstvím služeb oslovuje všechny věkové kategorie a zároveň všechny možné cíle. Hotel je velmi útulně a moderně vybaven. Využity byly zejména kompozice moderních materiálů a masivního dřeva. Krásný honosný sál v zámeckém harmonickém stylu Hotelu MILLENIUM s romantickou vyvýšenou galerií je umístěn v historické části hotelu. Členitost a velkorysé prostory sálu slouží pro denní restaurační činnost ubytovaným i neubytovaným hostům.
Sál s restaurací je vhodným místem jak pro každodenní pracovní business oběd /připravujeme širokou škálu denního menu/, tak pro rodinné oslavy, honosné svatební hostiny, uzavřené společenské akce i příjemné klidné posezení. Vyvýšená romantická galerie hotelového sálu s restaurací umocní Váš společenský a gastronomický zážitek. Kouzlo příjemného soukromého posezení, romantika a krásný výhled do sálu Vás mile překvapí. Samozřejmou součástí sálu s restaurací je bar s odpovídající nabídkou nápojů. Velmi dobře ošetřená piva z Krušovického královského pivovaru, kvalitní moravská a francouzká vína, italská káva Piazza a mnoho další chutných nápojů pro okamžité zahřátí, či lahodné koktejly pro delší posezení jsou naší denní nabídkou. Naše kuchyně nabízí speciality z klasické české i mezinárodní kuchyně. Studené a teplé předkrmy, polévky, steaky, těstoviny, čerstvé zeleninové saláty, grilovaná i vegetariánská jídla a moučníky. Naši kuchaři rádi připraví chutné a pestré skladby pokrmů dle Vašich představ.

Hotel se specializuje na víkendové, vícedenní a týdenní relaxační wellness pobyty. V hotelu naleznete moderně vybavené wellness prostory pro dokonalou relaxaci Vašeho těla i duše. Spa nabídka hotelu čítá široké spektrum relaxačních procedur, koupelí, zábalů a mnoho dalšího.

UBYTOVÁNÍ, POKOJE

Pokoje Standard Komfort:1- a 2- lůžkové pokoje.
Všechny pokoje jsou velmi útulné, zbrusu nové a moderně vybavené. Každý pokoj je vybaven vlastní koupelnou se sprchovým koutem a toaletou. Samozřejmostí vybavení pokoje jsou LCD televizory, ručníky, osušky a vysoušeče vlasů.
V hotelových pokojích a také ostatních částech hotelu je k dispozici internetové připojení WI-FI​.

STRAVOVÁNÍ

Polopenze.
Snídaně formou bohatého bufet. Večeře formou bufetu (polévka, saláty, výběr ze tří hlavních jídel a příloh, samoobslužný zmrzlinový pult se čtyřmi druhy zmrzlin).

TERMÍNY A CENY

Termín zájezdu osoba ve 2- lůžkovém pokoji - v týdnu
K zvolenému zájezdu bohužel aktuálně nenabízíme žádný termín.

PODROBNÝ POPIS

Pobyt v týdnu: nástup na pobyt v neděli, v pondělí, v úterý nebo ve středu.
Pobyt o víkendu: nástup na pobyt ve čtvrtek, v pátek nebo v sobotu.

ZÁKLADNÍ CENA ZAHRNUJE

 • 2 x ubytování v útulném pokoji Standart Komfort pro dva  
 • 2 x pestrá snídaně formou pestrých švédských stolů pro dva    
 • 2 x večeře formou bohatého bufetu pro dva
 • 1 x Welcome drink "MILLENIUM" pro dva
 • TOP INCLUSIVE NA VÍNO pro dva /neomezená konzumace rozlévaného vína každý večer od 18.00 do 20.00 hod.
 • 1 x 60 minut saunového světa Hotelu MILLENIUM / společné vstupy / parní aroma sauna, finská sauna, infra sauna, ochlazovna, relaxační odpočívárna /
 • 1 x 20 minut komfortní whirpool pro dva /společné vstupy /
 • 1 x 20 minut vonný parafínový zábal pro dva
 • 1 x 30 minut relaxace v kouzelné solné jeskyni  pro dva / sůl z Mrtvého moře a Himalájí / skvělý relax pro dva s blahodárným účinkem na Vaše dýchací cesty a celkové uvolnění /
 • 20% sleva na dokoupení dalších procedur a masáží na místě po příjezdu

ZÁKLADNÍ CENA NEZAHRNUJE

Na místě se hradí místní poplatek 35 Kč/den

POZNÁMKY

Nástup na pobyt od 14:00 hod. Ukončení pobytu do 10:00 hod. Na místě se hradí místní poplatek 35 Kč/den. Parkování na hotelovém parkovišti střeženém kamerovým systémem za poplatek 150 Kč/den.