DOPORUČUJEME

KONTAKTNÍ INFORMACE

Logo CK SLAN tour

Web slantour.cz provozuje SLAN tour s.r.o.

tel.: (+ 420) 312522704
mob.: (+ 420) 604255018
e-mail: info@slantour.cz
web: www.slantour.cz

kompletní kontakty

Kouzlo regenerace (5 nocí) - Hotel Lázně Kostelec, Kostelec u Zlína

OBJEDNÁVKA

DALŠÍ INFORMACE

ZAMĚŘENÍ LÁZNÍ

 • léčí bolesti kloubů
 • bolesti zad nebo krční páteře
 • mimokloubní revmatismus
 • další onemocnění
Pro kostelecký areál hotelu, lázní a golfového hřiště je význačná jedinečná poloha. Celý komplex se totiž stal dominantou krásné přírody, která je typická pro předhůří Hostýnských a Vizovických vrchů. Na své si přijde každý - pro milovníky rušného městského života je tu velmi dobře dostupný Zlín (vzdálený pouhé tři kilometry), zatímco klidné povahy si jistě oblíbí procházky mírně zvlněnými hvozdy. Novinkou je přítomnost milých animátorek v průběhu letních měsíců, které vymýšlí zábavný program pro děti i dospělé.

Areál nabízí celoroční možnosti vyžití při víkendových, týdenních i vícedenních rekreacích, rekondičních pobytech nebo při lázeňské léčbě pohybového aparátu a kožních onemocnění. Každý návštěvník si může vybrat z široké palety blahodárných procedur, rozmanitých sportů a v neposlední řadě také stravování. Ať už zavítá pouze na snídani či na vydatnou večeři anebo se nechá hýčkat plnou penzí - vše je v nabídce.
Hotel má celkem šest podlaží. V prvním se nachází restaurace v golfovém stylu, sauna a golfový klub. Ve druhém je recepce a jídelna, dále kavárna s dětským koutkem, dva salonky a další restaurace s terasou, která nabízí krásný výhled na okolí. Pro snadnější a rychlejší pohyb po hotelových prostorech je k dispozici výtah. Ve zbylých čtyřech patrech se nachází hotelové pokoje, v posledním navíc také ordinace lékaře a rehabilitační oddělení. 
Hosté mohou vybírat z pestré nabídky hotelových sportovišť. Ta zahrnuje tenisový kurt s umělým povrchem, pétanque nebo vyhřívané venkovní bazény včetně dětského brouzdaliště, které jsou v provozu od května do října. Dále je zde možnost využít minigolfové hřiště, nepřetržitě vytopenou saunu a v neposlední řadě také devítijamkové golfové hřiště. K němu patří i cvičná louka, vnitřní cvičná odpaliště a virtuální golfový simulátor.
Na hotelové recepci si hosté mohou půjčit potřebné nářadí ke všem sportovištím (tenisové rakety a míčky, fotbalový a volejbalový míč, také horská kola nebo třeba společenské hry). V golfovém klubu je samozřejmostí zapůjčení golfových holí, míčků a pro zájemce je možnost objednat si lekci s profesionálním trenérem golfu. Pro milovníky táboráků je celoročně k dispozici ohniště s posezením, dříví a bodce na buřty.

UBYTOVÁNÍ, POKOJE

2- a 4- lůžkové dvoulůžkové pokoje. Všechny pokoje jsou vybaveny příslušenstvím, vlastním sociálním zařízením a také možností jedné nebo dvou pohodlných přistýlek. Samozřejmostí je připojení k Wi-Fi a lednice. 

STRAVOVÁNÍ

Plná penze.
Snídaně podávaná formou bufetu. Obědy a večeře formou výběru ze 4 jídel.

TERMÍNY A CENY

Termín zájezdu dospělýdítě do 12 let
01.11. - 01.12.202310150 Kč2890 Kč Podrobnosti
01.12. - 22.12.20239850 Kč2890 Kč Podrobnosti

PODROBNÝ POPIS

Majitel tohoto objektu navázal na dlouholetou tradici lázeňství v Kostelci a cíleně obnovila lázeňskou péči s pečlivým využitím zdejších léčivých sirných pramenů.
V listopadu 1995, v konečné fázi příprav obnovy lázeňství v Kostelci, vydal Český inspektorát lázní ministerstva zdravotnictví ČR souhlas s léčbou pohybového ústrojí. Od té doby se zde znovu léčí bolesti kloubů, zad nebo krční páteře, mimokloubní revmatismus a další onemocnění. Léčivý pramen s velmi vysokým obsahem sirovodíku je vhodný také pro léčbu kožních onemocnění, a tak se zde od roku 1997 léčí například atopický ekzém, lupénka či akné. K léčbě se používá široká paleta procedur - od sirných, uhličitých či perličkových koupelí, přes rašelinové zábaly, parafínové obklady, různé druhy masáží a plynové koupele v CO2 až po světelnou terapii, elektroléčbu i léčebnou rehabilitaci.
Lázně prošly v posledních letech velkou modernizací, díky které si hosté mohou pobyt vychutnat ještě intenzivněji. Originální a nadčasový design interiéru doladí relaxaci k dokonalosti. V nabídce jsou nyní zcela nové prostory skýtající šestnáct samostatných místností a dvě místnosti pro párové procedury. Po rekonstrukci lázní byla navíc nabídka léčebných a relaxačních procedur ještě rozšířena.

ZÁKLADNÍ CENA ZAHRNUJE

 • 5x ubytování
 • 5x plná penze (začíná obědem a končí snídaní)
 • 1x perličková koupel
 • 1x ruční masáž
 • 1x zábal s bahnem Mrtvého moře
 • 1x koupel s rašelinovým extraktem
 • 2x parafínový obklad
 • wifi připojení ve všech prostorách hotelu i koupaliště

ZÁKLADNÍ CENA NEZAHRNUJE

Osušky jsou k dispozici na pokojích (nepoužívejte je prosím na koupališti)
Župany a fén lze za mírný poplatek zapůjčit v recepci.

POZNÁMKY

Areál 3 vyhřívaných bazénů (28 st.C) je v provozu od 01.05 - 30.05. 
Sportovní karty umožňující zvýhodněné a neomezené vstupy do areálu 3 vyhřívaných bazénů, 2 venkovních whirlpool, finské sauny a na všechna sportoviště (tenis, ping pong, minigolf, volejbal, patanque).
Venkovní whirlpool (38 st.C) jsou v provozu celoročně.

Nástup na pobyt od 15:00 hod. Ukončení pobytu do 12.00 hod. V případě dřívějšího příjezdu nebo pozdějšího odjezdu lze zavazadla uložit v šatně. Na místě se hradí místní poplatek 19 Kč/osoba za den.

Pobyt se psem je možný, poplatek 300 Kč / den.