DOPORUČUJEME

KONTAKTNÍ INFORMACE

Logo CK SLAN tour

Web slantour.cz provozuje SLAN tour s.r.o.

tel.: (+ 420) 312522704
mob.: (+ 420) 604255018
e-mail: info@slantour.cz
web: www.slantour.cz

kompletní kontakty

Pobyt se snídaní - Hotel Devět Skal, Svratka

OBJEDNÁVKA

Ubytování se snídaní a vstupem do bazénů.

Hotel Devět Skal ****poskytuje krásné ubytování v rekreační oblasti na území Chráněné krajinné oblasti Žďárských vrchů. Hotel se nachází v těsné blízkosti Milovského rybníka a jeho je ideální k výletům jak pěším, tak i na lyžích.
Hosté zde mají k dispozici služby jako je např. bazén, posilovna, sauna, masáže, tělocvična, stolní tenis, kulečník, tenisový kurt, hřiště, půjčovna sportovních potřeb. V hotelu je k dispozici krytý bazén o rozměrech 13 x 6 m, dále pak posilovna, sauna a masáže.
Hotelovým hostům i ostatním gurmánům je k dispozici Restaurace 9 Skal, Lobby bar a velká letní terasa s výhledem na Milovský rybník.
Resort disponuje volnými travnatými plochami na břehu rybníka, využít můžete minigolf a asfaltová hřiště na různé sporty (volejbal, nohejbal, basketbal a malou koupanou). Milovský rybník v těsném sousedství u hotelu je vhodný k rekreačnímu koupání i k rybolovu. Krásná okolní krajina nabízí spoustu turistických cílů.

UBYTOVÁNÍ, POKOJE

Pokoj Classic: Zrekonstruovaný 2- a 3-  lůžkový pokoj s možností přistýlky pro dítě nebo dospělou osobu je vybaven pohodlnými postelemi s vysokou matrací, LCD smart televizí, telefonem, čajovým a kávovým setem s rychlovarnou konvicí. Součástí pokoje je i malá lednička a trezor. Koupelna je vybavena sprchovým koutem a toaletou. Všechny pokoje mají balkon s výhledem na travnatou plochu s minigolfem nebo Milovský rybník.
Rodinný pokoj: zrekonstruovaný pokoj o velikosti 40 m² je vhodný pro ubytování 2 dospělých osob a 2 dětí do 12 let. Každý pokoj má balkon s výhledem na travnatou plochu s minigolfem. Jedná se o dva propojené pokoje, každý s koupelnou se sprchovým koutem a toaletou. Pokoj je vybaven pohodlnými postelemi s vysokou matrací, LCD smart televizí a telefonem, čajovým a kávovým setem s rychlovarnou konvicí, malou ledničkou a trezorem.


STRAVOVÁNÍ

Snídaně formou bufetu. 
Možnost doobjednání večeří které jsou podávané dle obsazenosti hotelu bufetové nebo formou 3-chodového menu s výběrem ze 3 hlavních jídel nebo si můžete vybrat z a la carte (17.30 - 20.30 h). Pro děti je připraveno speciální dětské menu.

TERMÍNY A CENY

Termín zájezdu dospělý/v týdnudospělý/o víkendu
10.01. - 28.03.2024850 Kč970 Kč Podrobnosti
01.04. - 27.06.20241130 Kč1310 Kč Podrobnosti
01.09. - 30.10.20241130 Kč1310 Kč Podrobnosti
30.10. - 22.12.2024850 Kč970 Kč Podrobnosti

PODROBNÝ POPIS

Zimní aktivity:
Sjezdové lyžování: V blízkém okolí OREA Resortu Devět Skal si můžete zalyžovat v lyžařských areálech Ski Areál Jimramov, Ski Areálu Svratka či Ski Areál Harusák. Jsou zde pro vás připraveny sjezdovky o délce 600, 400 a 550 metrů. Horní stanice se vzpíná ve 734 metrech nadmořské výšky. Kopec je zasněžován po celou sezónu moderními sněžnými děly. Celá sjezdovka je osvětlená, a proto si můžete v klidu užít i večerní lyžování.
Půjčovna sjezdového vybavení: Chystáte se na svah a chybí vám potřebné vybavení? Nebo jste před odjezdem nestihli udělat pravidelný servis vašich lyží či snowboardu? Nezoufejte. V okolí našeho OREA Resortu Devět Skal se nachází půjčovny lyžařského vybavení a servisní služby pro vaši bezpečnou jízdu.
Běžecké lyžování: Milovníci běžeckého lyžování jistě ocení hned několik běžeckých tras nedaleko našeho resortu - od krátkých, které mají od 1,8 km, po dlouhé v délce až 20 km. Tratě jsou pravidelně upravovány pro perfektní zážitek z jízdy.
Škola lyžování: Žádný učený z nebe nespadl a proto si v okolí našeho Resortu Devět Skal můžete vybrat i z několika lyžařských škol. Ty nabízí své kurzy nejen pro děti, ale i pro dospělé. Pokud tedy vy nebo vaše ratolesti se zimním sportem teprve začínáte nebo jen chcete vylepšit své dosavadní dovednosti k dokonalosti, můžete se svěřit do rukou odborníků, kteří vám s tím rádi pomůžou.

Turistické tipy:
Poznejte okolí resortu, který leží v krásné krajině Ždárských vrchů. Vydejte se na vrchol Devět skal nebo navštivte hrad Pernštejn. Své kouzlo má i poutní kostel sv. Jana Nepomuckého na Zelené hoře.
Devět skal (836 m) je nejvyšší vrchol Žďárských vrchů a druhý nejvyšší vrchol celé Českomoravské vrchoviny. V roce 1976 byl vyhlášen přírodní památkou.
Japonská zahrada pana Šimona začala vznikat již v roce 1996, v současné době má rozlohu cca 70 x 80 m. Japonský styl příjemně kontrastuje s krajinným rázem Vysočiny. Vzdálenost od hotelu je cca 4 km.
Galerie tvorby umělců Vysočiny ve Sněžném (cca 4 km od hotelu).

ZÁKLADNÍ CENA ZAHRNUJE

  • 1x ubytování
  • 1x snídaně
  • BONUSY: 
    vstup do hotelového bazénu v čase od 08:00 - 20:00 hod.
    1x lahev vody při příjezdu
    animační tým během vybraných víkendů a během letních prázdnin

ZÁKLADNÍ CENA NEZAHRNUJE

Na místě se hradí místní poplatek cca 35 Kč/den.

POZNÁMKY

Nástup na pobyt od 14.00 hod. Ukončení pobytu do 10.00 hod. Na místě se hradí místní poplatek cca 35 Kč/den. Parkování u hotelu za poplatek 100 Kč/den (nehlídané parkoviště).

Pobyt se psem je možný, poplatek 400 Kč / den.