DOPORUČUJEME

KONTAKTNÍ INFORMACE

Logo CK SLAN tour

Web slantour.cz provozuje SLAN tour s.r.o.

tel.: (+ 420) 312522704
mob.: (+ 420) 604255018
e-mail: info@slantour.cz
web: www.slantour.cz

kompletní kontakty

Benátky a romantická Verona (letecky)

Letecký zájezd s průvodcem do kouzelných Benátek, rozšířený o návštěvu Verony, města proslulého milostným příběhem Julie a Romea.

PROGRAM ZÁJEZDU

1. den: Dopoledne odlet z Prahy do Benátek, transfer do hotelu v Mestre. Večerní procházka městem, projet  se můžete i gondolou. 
2. den: Benátky - prohlídka největších místních památek. Určitě nevynecháte náměstí Sv. Marka a Dožecí palác, baziliku Sv. Marka, Campanillu, Ponte de Rialto, Canale Grande aj. Odpoledne se pak můžete vydat na výlet na blízké ostrůvky Murano a Burano s možností návštěvy jedné ze sklářských dílen s tradiční výrobou benátského skla.
3. den: Snídaně, fakultativní výlet do Verony vlakem. Prohlídka Verony známé zejména svým milostným příběhem o Julii a Romeovi. Uvidíme nejen rodný dům Julie, ale také baziliku San Zeno, dvoukostel San Fermo Maggiore a proslulý římský amfiteátr. Večer návrat vlakem do Mestre.

Místo výletu do Verony samozřejmě můžete  zvolit i volný den v Benátkách.
4. den: Snídaně, individuální program, transfer na letiště. Přílet do Prahy v odpoledních hodinách.

TERMÍNY A CENY

Termín zájezdu cena za osobu
K zvolenému zájezdu bohužel aktuálně nenabízíme žádný termín.

UBYTOVÁNÍ, POKOJE

Hotel 3* v Mestre. 

Mestre je pevninskou částí Benátek. Doprava z Mestre na nádraží Santa Lucia v Benátkách místním vlakem. Cesta travá cca 10 minut a jízdenka stojí 1,4 Eur.

PODROBNÝ POPIS

Letecký řád:

Praha - Benátky 10:10 - 11:30 hod.

Benátky - Praha 11:25 - 12:45 hod.

ZÁKLADNÍ CENA ZAHRNUJE

 • letecká doprava Praha - Benátky a zpět, 
 • malé palubní zavazadlo
 • 3x nocleh v hotelu
 • transfery hotel/letiště
 • služby průvodce

ZÁKLADNÍ CENA NEZAHRNUJE

 • místní poplatek v hotelu 2 EUR/osoba/noc
 • větší palubní zavazadlo (10 kg) / zavazadlo k odbavení (20 kg) - v případě, že cestuje více osob společně, je možné doobjednat i pouze jedno větší zavazadlo
 • místní dopravu v Benátkách


POZNÁMKY

Vstupné (orientačně): 

 • Benátky - Dóžecí palác + 1 muzeum - 16 EUR, bus na Pz. Roma - 1,1 EUR, Škola sv. Rocha - 7 EUR, Academia - 14 EUR (kombinovaná vstupenka), Muzeum P. Gugenheim - 10 EUR, Věž San Marco - 8 EUR, Pala d´Oro - 3 EUR, Pokladnice - 4 EUR, Ochoz + muzeum - 3 EUR, Sta. Maria dei Frari - 3 EUR, jedna cesta po Canal Grande - 7 EUR, 12 hodinová jízdenka na vaporetto (hydrobusy) - 20 EUR.   
 • Verona - kostely (sdružené vstupné do 5 kostelů) - 5 EUR, Dům Julie - 4 EUR, Torre dei Lamberti - výtahem -  5  EUR, pěšky - 3 EUR, Aréna - 5 EUR, Juliin dům + Hrobka Julie - 5 EUR. S, římská vila - 4 EUR, okružní plavba lodí cca 0,5 hod. - 8 EUR. 
 • Doporučujeme všem studentům vzít s sebou studentskou průkazku ISIC. 
  Celková orientační částka na vstupy je cca 70 EUR.