KONTAKTNÍ INFORMACE

Logo CK SLAN tour

Web slantour.cz provozuje SLAN tour s.r.o.

tel.: (+ 420) 312522702
mob.: (+ 420) 604255018
e-mail: info@slantour.cz
web: www.slantour.cz

kompletní kontakty
Parkování na letišti

POJIŠTĚNÍ

Cestovní kancelář SLAN tour s.r.o. je pojištěna dle zákona 159/1999 Sb. pro případ insolvence CK u pojišťovny UNIQA a. s.

CK SLAN tour je členem odborného profesního sdružení Albatros

Spa a Kur Hotel Harvey, Františkovy Lázně

POPIS A POLOHA

Hotel je situován v centru lázeňského města Františkovy Lázně.
Příjemné pokoje, moderně vybavené konferenční sály, zážitkové a relaxační prostory a restaurace provoněné světovými kuchyněmi…. prostě pohodlí, které si zamilujete.
Hotel nabízí komplexní zázemí jak pro léčebné pobyty, tak pro relaxační a wellness pobyty. K dispozici je odborný lékařský dozor a všechny procedury a služby naleznete pod jednou střechou.
V příjemném prostředí plně klimatizované restaurace si můžete pochutnat na specialitách domácí i mezinárodní kuchyně.
Hotel nabízí služby jako je: hotelové parkoviště s kamerovým systémem za poplatek, kadeřnictví, kosmetika, pedikúra, manikúra, taxi a transfery, úschovna zavazadel a portýr, prodej suvenýrů a dárkových předmětů, průvodcovské služby, sekretářské služby, květinová služba, praní a žehlení prádla.

UBYTOVÁNÍ, POKOJE

Pokoj Standard: 1- a 2- lůžkové kompletně vybavené pokoje: vybavené vysokorychlostní připojení k internetu, telefon s přímou provolbou, koupelna se sprchou / vanou, WC a fénem, bezpečnostní schránka, SAT TV, žehlící set, set na přípravu čaje a kávy, minibar s nabídkou alkoholických i nealkoholických nápojů, bezpečnostní zámkový kartový systém, pracovní stůl, župany. Některé pokoje mají balkon (za příplatek).
Pokoj Komfort s terasou: vybavení pokoje stejné jako u pokoje Standard. Pokoje mají terasu a jsou situovány s výhledem do ulice.
Pokoj Superior s balkonem: vybavení pokoje stejné jako u pokoje Standard. Pokoj má navíc balkon s výhledem do parku.

PŘEHLED ZÁJEZDŮ A TERMÍNŮ