DOPORUČUJEME


Warning: mysql_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/www/slantour.cz/www/slantour.cz/component/objects/MySQLDatabase.php on line 63
Za krásami jižních Čech
Za krásami jižních Čech
ČR,
cena od: 2250 Kč
Nepál a lehký trek v Himalájích
Nepál a lehký trek v Himalájích
Nepál,
cena od: 47990 Kč
Barcelona a Montserrat, letecky
Barcelona a Montserrat, letecky
Španělsko,
cena od: 15990 Kč
Florencie s návštěvou Pisy, letecky
Florencie s návštěvou Pisy, letecky
Itálie,
cena od: 15990 Kč
Skotsko - Grand Tour, letecky
Skotsko - Grand Tour, letecky
Skotsko,
cena od: 25990 Kč
Madeira
Madeira
Portugalsko,
cena od: 31980 Kč

KONTAKTNÍ INFORMACE

Logo CK SLAN tour

Web slantour.cz provozuje SLAN tour s.r.o.

tel.: (+ 420) 312522702
mob.: (+ 420) 604255018
e-mail: info@slantour.cz
web: www.slantour.cz

kompletní kontakty

Krakov

OBJEDNÁVKA

DALŠÍ INFORMACE

Krakov - klenot mezi polskými městy. Navštívíte Královský zámek Wawel, židovskou čtvrť Kazimierz, čeká vás solný důl Vělička, Kalwaria Zębrzydowska i kouzelná příroda Ojcowského NP.

PROGRAM ZÁJEZDU

1. den: Odjezd z Prahy v ranních hodinách. O Velikonocích tradice Malopolska a krakovského vojvodství ve skanzenu Wygiełzów, zřícenina středověkého hradu Lipowiec; v Květnu Kroměříž, zahrady a arcibiskupské sklepy s ochutnávkou vína, květinová výstava Floria 2019; v červenci Olomouc, Přemyslovský palác, radnice s orlojem, sloup Nejsvětější trojice, zastávka na hradě Helfštýn, mezinárodní centrum kovářství; v  září Rožnov pod Radhoštěm, babí léto v Beskydech a návštěva skanzenu, zastávka ve Štramberku, ubytování v Beskydech.
2. den: Krakov, královský zámek Wawel, katedrála, Královská cesta, chrám P. Marie s největším gotickým oltářem na světě, Sukiennice, Barbakan, Collegium Maius, dle času volno v centru Krakova, indiv. Národní muzeum (Leonardova Dáma s hranostajem), kavárnička nebo Pijalnia czekolady, výborná čokoláda na pití.
3. den: Solný důl Vělička, komplex kaplí v solných dolech, muzeum, Krakov, židovská čtvrť Kazimierz, Ojcow, turistika v Ojcovském NP, bizarní skalní útvary, hrad Ojców, Lokýtkova jeskyně. 
4. den: Kalwaria Zebrzydowska, významné polské poutní místo s nejrozsáhlejší kalvárií, 41 kaplí v okolních kopcích, vycházková trasa, návrat do Prahy v pozdních večerních hodinách.

TERMÍNY A CENY

Termín zájezdu cena za osobu
04.07. - 07.07.20195190 Kč Podrobnosti
26.09. - 29.09.20195190 Kč Podrobnosti

ZÁKLADNÍ CENA ZAHRNUJE

  • doprava autokarem
  • 3x nocleh v hotelu 
  • 2x snídaně
  • 1x polopenze
  • služby průvodce

ZÁKLADNÍ CENA NEZAHRNUJE

  • komplexní pojištění
  • vstupné (orientačně): Krakow - Wawel - Reprezentační komnaty 17 PLN, Královská apartmá - 24 PLN, zbrojnice + klenotnice 17 PLN, Dračí jáma 3 PLN, katedrála ve Wawalu je zdarma, vstup krypta, věž a klenotnice katedrály 10 PLN, Mariánský chrám 8 PLN, Muzeum Czartoryszkych 15 PLN, Collegium Maius 15 PLN, Palác Ciolowski - galerie pravoslavného umění 15PLN, palác Ciolkowski - Muzeum Jana Pavla II. 10 PLN, Kazimierz - synagoga 10 PLN, Wieliczka 41 PLN + povinný průvodce 6 PLN, Ojcow hrad 2 PLN, Lokýtkova jeskyně 7 PLN

POZNÁMKY

CK si vyhrazuje právo drobných přesunů programu vzhledem k počasí, popřípadě svátkům. 


Pro více informací o poznávacích zájezdech do Polska navštivte naše webové stránky poznavaci-zajezdy.slantour.cz.