DOPORUČUJEME

KONTAKTNÍ INFORMACE

Logo CK SLAN tour

Web slantour.cz provozuje SLAN tour s.r.o.

tel.: (+ 420) 312522704
mob.: (+ 420) 604255018
e-mail: info@slantour.cz
web: www.slantour.cz

kompletní kontakty

Rekreační pobyt - Zámecký hotel Zbiroh****, Zbiroh

Chateau hotel Zbiroh je jediným hotelem, kde můžete strávit noc v komnatách, ve kterých pobývali takoví velikáni jako císař Rudolf II., Karel IV., Zikmund nebo osobnosti Alfons Mucha a Ema Destinová...

Najdete zde skvělé místo pro prestižní firemní akce a konference, svatby i běžný odpočinek. Nabízíme Vám nezapomenutelné ubytování. Zámecké komnaty navozují atmosféru jako samotný zámek, který je opředen historií napříč staletími. Každý pokoj je originál, prostorem, plochou i orientací výhledů z oken. V níže uvedené nabídce naleznete pobyty u kterých si můžete vychutnat nabízené služby na zámku Zbiroh při kterých budete hýčkáni po celou dobu Vašeho pobytu.
Pohár dobrého vínka a žejdlík pivního moku, něco k snědku k tomu. Takto pochutnat si můžete v zámecké krčmě U Rudolfovy kratochvíle. Personál dobově oděný, interiér středověkem laděný, Vás určitě ohromí. Pečený pašík z naší pece, olizovati se každý z Vás bude přece. Na oběd i večer, můžete si dát maso z meče, na lávovém kameni bifteček, objednat jako dáreček. Na závěr něco sladké poezie, k tomu káva ze zrn z daleké Arábie.

UBYTOVÁNÍ, POKOJE

Pokoj Standard: 2- lůžkové pokoje standard jsou pro Vás umístěny v přízemí, prvním patře i v podkroví (podkrovní pokoje mají klimatizaci) s dobovými trámy nebo v hradní části. Na pokoj můžeme připravit až dvě přistýlky nebo dětskou postýlku (nutno objednat předem na hotelové recepci). Pokoje jsou vybaveny koupelnou a WC, fén, minibar, TV, pevné připojení na internet. Wifi připojení je dostupné v restauraci a na nádvoří.

STRAVOVÁNÍ

Snídaně servírovaná v zámecké krčmě.

SLUŽBY A PŘÍPLATKY, 03.01.2022 - 20.12.2022

Služby Kapacita Cena
osoba na lůžku Volno 1450 Kč
Příplatky Kapacita Cena
večeře, dospělý (2-chodové menu) Volno 450 Kč
vstupné, zámecké expozice Volno 180 Kč
vstupné, prohlídka hradního okruhu Volno 250 Kč

ZÁKLADNÍ CENA ZAHRNUJE

  • 1x noc ve dvoulůžkovém zámeckém pokoji Standard****
  • 1x snídaně 
  • parkovné

POZNÁMKY

Nástup na pobyt od 14:00 hod. Ukončení pobytu do 11:00 hod.

Pobyt se psem: nelzeOBJEDNÁVKA ZÁJEZDU/POBYTU