DOPORUČUJEME

KONTAKTNÍ INFORMACE

Logo CK SLAN tour

Web slantour.cz provozuje SLAN tour s.r.o.

tel.: (+ 420) 312522704
mob.: (+ 420) 604255018
e-mail: info@slantour.cz
web: www.slantour.cz

kompletní kontakty

Za tajemstvím Londýna

Zobrazili jste zájezd s prošlými termíny, vyberte prosím zájezd z naší aktuální nabídky.

Letecký zájezd do Londýna vás zavede na řadu míst, která jsou v Londýně spojena s filmovými hity (Harry Potter, Notting Hill) či proslulými britskými hudebními skupinami (The Beatles). Ale samozřejmě nebude chybět ani řada dalších zajímavých míst Londýna, těch klasických i těch, která nejsou běžně v nabídce cestovních kanceláří. Nechte se překvapit!

PROGRAM ZÁJEZDU

1. den: Dopoledne (11:00) odlet z Prahy do Londýna. Po příletu (12:15) ubytování v hotelu a dále návštěva proslulého Notting Hillu. Projdete se trhem, který znáte ze stejnojmenného filmu s Julií Roberts a Hugh Grantem 

V podvečer se pak můžete projít po proslulé Abbey Road.   V místním studiu nahrávali nejen Beatles, ale také Miky ŽbirkaVečer pak můžete zamířit do některého z typických anglických pubů.


2. den:  Dopoledne na vás čeká prohlídka tradičních míst historického centra Londýna:  Královská čtvrť Westminster - Westminster Abbey, Houses of Parliament s hodinovou věží a slavným Big Benem. Zhlédnout můžete slavnostní střídání králov­ských stráží na Whitehall, či u Buckinghamského paláce. Dále zavítáte na Trafalgar Square, s možností návštěvy Národní galerie, a na náměstí Picadilly Circus. Prozkoumat můžete i přilehlou čínskou čtvrť, či zavítat po stopách Elizy Doolittle na Covent garden 

Odpoledne si pak můžete odpočinout v královském parku Hyde Park a Kensingtonských zahradách, kde se můžete podívat, jak žijí členové královské rodiny, a prohlédnout si Kensingtonský palác, sídlo Williama a Kate. Zbytek dne pak věnujete návštěvě jednoho z muzeí ve čtvrti South Kensington - na výběr máte ze tří možností - Přírodovědecké muzeum, Vědecké muzeum či muzeum Victoria and Albert. 

Během prohlídky centra Londýna, která je plánována pěšky i místní dopravou, vyzkoušíte nejen londýnské metro, ale také i populární londýnské doubledeckery.


3. den:  Ráno se vydáte k pevnosti Tower, která skrývá mnohá tajemství, prohlédnout si můžete například korunovační klenoty, které budou v letošním roce využity ke korunovaci nového britského krále. Projdete se po nejznámějším londýnském mostě Tower Bridge. A prohlédnout si můžete i Shakespearovo divadlo Globe, katedrálu svatého Pavla či galerii Tate modern. V případě zájmu se vydáte i k Londýnskému oko, kde v blízkosti můžete navštívit i akvárium.  

Odpoledne se pak vydáte na proslulý Camden Market. Camden Town je neuvěřitelné rozsáhlé tržiště v severní části Londýna, kde najdete, na co si jen vzpomenete, a kde si můžete dát dobrý pozdní oběd. V Camdenu je velmi rušno, potkávají se tady jak místní Londýňané, tak turisté.
 


4.den: Dopoledne se vydáte k  návštěvě dalších zajímavých míst a muzeí (v doprovodu průvodce či samostatně). Navštívit můžete muzeum voskových figurín Madame Tussaud´s, případně  rozsáhlé Britské muzeum. Nebo si na Baker Street zajdete na návštěvu k Sherlocku Holmesovi (zda bude doma nemůžeme garantovat).  Projdete se rovněž pro proslulé Oxford Street a nevynecháte ani pověstné Soho a Čínskou čtvrť. V některé z místních restaurací si můžete na závěr dát i proslulé fish and chips.

V podvečer odjezd na letiště a odlet  zpět do Prahy (19:50).

SLUŽBY A PŘÍPLATKY, 16.03.2023 - 19.03.2023

Služby Kapacita Cena
Základní cena za osobu Volno 16990 Kč
Příplatky Kapacita Cena
1-lůžkový pokoj Volno 4590 Kč
Komplexní pojištění Volno 320 Kč
zavazadlo k odbavení (15 kg) Volno 1650 Kč
Odjezdová místa Kapacita Cena
Praha Volno 0 Kč

ZÁKLADNÍ CENA ZAHRNUJE

  • letecká doprava z Prahy do Londýna a zpět (včetně palubního zavazadla)
  • 3x nocleh v hotelu (2-lůžkové pokoje s příslušenstvím)
  • 3x snídaně
  • služby průvodce

ZÁKLADNÍ CENA NEZAHRNUJE

  • komplexní pojištění
  • místní transfery
  • zavazadlo k odbavení
  • vstupy do objektů a památek

POZNÁMKY

Vstupné do památek a objektů (dospělá vstupenka):


Westminster Abbey 27 GBP
Houses of Parliament s věží Big Ben 19,5 GBP
Londýnské oko 31 GBP
Londýnské akvárium 30 GBP
Muzeum voskových figurín Madame Tussaud´s 36 GBP
Britské muzeum zdarma
Přírodovědecké, Vědecké muzeum                        zdarma
Muzeum Sherlocka Holmese 16 GBP
pevnost Tower                                                        29,9 GBP

Do památek obvykle bývají poskytované slevy pro děti, studenty, či seniory.