DOPORUČUJEME

KONTAKTNÍ INFORMACE

Logo CK SLAN tour

Web slantour.cz provozuje SLAN tour s.r.o.

tel.: (+ 420) 312522704
mob.: (+ 420) 604255018
e-mail: info@slantour.cz
web: www.slantour.cz

kompletní kontakty

Dovolená v srdci wellness (4 noci) - Wellness Hotel GREEN PARADISE****, Karlovy Vary

DOKUMENTY

DALŠÍ INFORMACE

 • Karlovy Vary
  Karlovy Vary Město Karlovy Vary založil již ve 14.století král Karel IV. Výjimečnost Karlových Varů je historicky založena především na lázeňské...

ZAMĚŘENÍ LÁZNÍ

 • nemoci pohybového ústrojí
 • onemocnění ledvin a močových cest
 • nemoci dýchacího ústrojí
 • ženské nemoci
 • nemoci látkové výměny
 • onkologická onemocnění

Pobyt na 4 nocí vhodný pro dvojice hostů.

Jak sám název napovídá, nachází se Wellness Hotel GREEN PARADISE**** v zeleném ráji.
Poloha hotelu je nedaleko karlovarských kolonád (3 km), ale přesto v klidné přírodě, kde uslyšíte šum řeky, zpěv ptáků a vychutnáte klid okolních lesů. Hotel je obklopen lesoparkem a v přímé blízkosti protéká klidná řeka Teplá.  
Wellness Hotel GREEN PARADISE se specializuje na tuzemskou a zahraniční klientelu. Nabízí komplexní hotelové služby ve formě kvalitního ubytování, chutné a čerstvé kuchyně a úžasnou relaxaci a wellness. GREEN PARADISE Wellness & Balneo centrum je zcela nové a moderně zařízené. Zejména díky členitosti prostor, vybavenosti a profesionální personální péči je pro Vás tím správným místem pro dosažení maximální pohody, relaxu a uvolnění.
Naši chutnou a čerstvou kuchyň máte možnost po celý den ochutnávat v příjemné hotelové restauraci s rozlehlou terasou a výhledem na krásné lesy a řeku Teplou. Lobby Bar, který je pro Vás otevřen 24h denně se také nenechá ničím zapřít. Lahodné kávy, skvělé drinky a koktejly a dobře ošetřená piva jistě potěší v kteroukoliv denní nebo noční hodinu.
Wellness & Balneo centrum GREEN PARADISE je zcela nové a moderně zařízené. Zejména díky členitosti prostor, vybavenosti a profesionální personální péči je pro Vás tím správným místem pro dosažení maximální pohody, relaxu a uvolnění. Pro milovníky vodních procedur jsou připravené profesionální whirpooly a masážní vany s bohatou nabídkou perličkových koupelí. Pestrá nabídka zábalů a masáží zahřeje a uvolní Vaše tělo a přispěje k celkové duševní a fyzické pohodě. Inhalace minerální vody, oxygenoterapie a solná jeskyně uvolní vaše dýchací cesty. Zkrášlíme a omladíme Vás naší komplexní nabídkou kosmetických služeb.
Relaxační bazén je dlouhý 14 m, široký 5,5 m a hluboký 1,1 m. Vstup do bazénu je za poplatek.  ¨

Bezbarierové prostředí: NE

UBYTOVÁNÍ, POKOJE

Pokoj Standard: 2- a 3- lůžkové pokoje. Každý pokoj disponuje vlastním sociálním zařízením a koupelnou se sprchovým koutem. Samozřejmostí vybavení pokoje jsou LCD televizory, ručníky, osušky, vysoušeče vlasů a trezory. V hotelových pokojích a také ostatních částech hotelu je k dispozici internetové připojení WI-FI​. Možnost ubytování v pokoji Standard Comfort s balkonem.

STRAVOVÁNÍ

Polopenze.
Snídaně formou pestrého švédského stolu.
Večeře formou vydatného bufetu (polévka, pět druhů salátů, čtyři typy hlavních jídel, přílohy, zmrzlinový pult se čtyřmi druhy zmrzlin)

SLUŽBY A PŘÍPLATKY, 02.01.2024 - 20.12.2024

Služby Kapacita Cena
osoba ve 2- lůžkovém pokoji Volno 7290 Kč

PODROBNÝ POPIS

Pobyt je vždy neděle - čtvrtek.

ZÁKLADNÍ CENA ZAHRNUJE

 • 4 x ubytování ve dvoulůžkovém pokoji
 • 1 x welcome drink PARADISE 
 • 1 x oběd / hotelová specialita "Do křupava pečené vepřové koleno s tradičními doplňky"
 • 4 x snídaně formou švédského stolu 
 • 4 x večeře formou vydatného bufetu (polévka, pět druhů salátů, čtyři typy hlavních jídel, přílohy, zmrzlinový pult se čtyřmi druhy zmrzlin)
 • Volná spotřeba INCLUSIVE rozlévaného vína a čepovaného piva po dobu večeře 18.00 - 20.00 hodin / Chardonnay, Pinot Gris, Merlot, Cabernet Sauvignon, Krušovice 12°, Březňák 11°/ 
 • HAPPY HOURS denně v čase od 14.00 - 17.00 hodin připravujeme skvělé míchané koktejly za bomba cenu 89,-Kč / Domácí koktejl VELKÁ PARÁDA, SEX ON THE BEACH, CUBA LIBRE /
 • 1 x 60 minut Bowlingu v zábavním centru hotelu Green Paradise (využití možné denně v časovém rozpětí od 09:00 do 15:00 hodin)
 • Volné využití hotelového wifi internetu
 • Blahodárné relaxační vodní procedury:
  1 x 10 minut Kneippův chodník
  1 x 20 minut komfortní vířivky
  1 x 20 minut privátní Březňákova pivní lázeň v originální dubové vaně s popíjením lahodného piva Březňák 11°
  2 x 80 minut aktivní relaxace v novém moderním hotelovém bazénu s atrakcemi a krásným výhledem 
  2 x skvělý drink přímo v pool baru / bázénový bar /
 • Zábaly pro zahřátí, relaxaci a uvolnění:
  1 x 20 minut teplý rašelinový zábal zad a šíje 
  1 x 20 minut vonný parafínový zábal rukou 
 • Relaxační procedura pro uvolnění a regeneraci dýchacích cest:
  1 x 30 minut v krásné solné jeskyni 
 • 20 % sleva na dokoupení dalších procedur a masáží

ZÁKLADNÍ CENA NEZAHRNUJE

Místní poplatek 50 Kč/den se hradí na místě.  

Vstup od bazénu je za poplatek 100 Kč/ os. na 80 min. Cena zahrnuje 1x drink v poolbaru.

POZNÁMKY

Nástup na pobyt od 13:00 hod. Ukončení pobytu do 10:00 hod. Možnost parkování u hotelu. Na místě se hradí místní poplatek 50 Kč/den.
Vřele doporučujeme si na cestu k nám přibalit župan a pantofle, pro pohodlnější pohyb v našem wellnes a balneo relaxačním centru. Župany nejsou standartním vybavením pokoje. Zapůjčení županu je zpoplatněno: 1ks / po dobu pobytu 100 Kč na osobu a je zde také možné zakoupit hotelové pantofle v ceně 30 Kč.
Hotel Green Paradise disponuje vlastním parkovištěm. Parkovné v bezprostřední blízkosti hotelu činí 100,-Kč/noc, po slevě 50 % pro ubytované hosty činí 50,-Kč/noc. Parkovací plochy jsou dostatečné a není potřeba je dopředu rezervovat. Parkovné se hradí na hotelové recepci.

Pobyt se psem je možný, poplatek pes pouze do 10 kg, 400 Kč / den.OBJEDNÁVKA ZÁJEZDU/POBYTU