DOPORUČUJEME

KONTAKTNÍ INFORMACE

Logo CK SLAN tour

Web slantour.cz provozuje SLAN tour s.r.o.

tel.: (+ 420) 312522704
mob.: (+ 420) 604255018
e-mail: info@slantour.cz
web: www.slantour.cz

kompletní kontakty

Mnichov s průvodcem vlakem

DALŠÍ INFORMACE

  • Mnichov
    Mnichov Město Mnichov leží v podhůří Alp na řece Isar a s 1,3 miliony obyvatel je třetím největším městem Německa. Mnichov je také hlavním městem německé spolkové země Bavorsko.
Mnichov láká především svou různorodostí, každý si zde přijde na své. Najdete zde moderní stavby i překrásné historické památky. Do Mnichova se dostanete díky našemu zájezdu s průvodcem pohodlně také vlakem.

PROGRAM ZÁJEZDU

1. den: Ráno odjezd z Prahy rychlíkem do Mnichova (odjezd z Prahy v 7:43). Příjezd do Mnichova v odpoledních hodinách (13:18). Ubytování v hotelu. Volno na prohlídku města. Projdeme společně centrum města s Marienplatzem, zde se nachází krásné historické památky, kterým vévodí mariánský sloup se zlatou sochou Panny Marie, stará a nová radnice se slavným orlojem, aj. Procházkou se dostaneme až na známé náměstí Karlsplatz. Frauenkirche dokáže pojmout až 20 tisíc návštěvníků a jeho věže poskytují překrásnou vyhlídku na město i bavorské Alpy. Při návštěvě Mnichova nelze opomenout korbel zlatavého moku v nejznámější pivnici světa, v Hofbräuhausu, který se nachází jen pár kroků od Marienplatzu. Nocleh v hotelu. 

2. den: Dopoledne pokračování prohlídky města. V Mnichově stojí za vidění také Olympijský park, vybudovaný pro XX. letní olympijské hry v roce 1972. V blízkosti se nachází také BMW muzeum s autosalonem, součástí je také kavárna a obchod se suvenýry, kde si můžete pořídit něco na památku. Nejhezčí výhled je z 291m vysoké věže - Olympiaturm, v jejíž restauraci si můžete dát i výborný oběd. Pro fotbalové fanoušky je takřka povinností prohlídka Allianz Areny, která je domácím stadionem klubu FC Bayern Mnichov. V podvečer odjezd z Mnichova zpět do ČR (odjezd v 16:43). Příjezd do Prahy ve večerních hodinách (22:21).

Nástupní / odjezdová místa: Praha, Plzeň, Domažlice.
V případě požadavku zajistíme i jízdenky na spoj k uvedeným nástupním místům.

SLUŽBY A PŘÍPLATKY, 12.10.2024 - 13.10.2024

Služby Kapacita Cena
cena za osobu Volno 5990 Kč
Příplatky Kapacita Cena
příplatek 1-lůžkový pokoj ve 3* hotelu Volno 2200 Kč
komplexní pojištění Volno 120 Kč
Odjezdová místa Kapacita Cena
odjezd Praha Volno 0 Kč
odjezd Plzeň Volno -100 Kč
odjezd Domažlice Volno -150 Kč

PODROBNÝ POPIS

BMW Welt
Ikonická architektura, vzrušující inscenovaná vozidla od BMW Group a vizionářské nápady: na návštěvu BMW Welt jen tak nezapomenete. Objevte nejnovější modely BMW, BMW Motorrad, MINI, Rolls-Royce Motor Cars a vzrušující témata týkající se značky BMW. Žasněte nad působivou a rozmanitou architekturou budovy - od značkových oblastí přes gastronomii až po pohled na slavnou premiéru, kde zákazníci obdrží své nové vozidlo. Zažijte vášeň a příslovečné potěšení z jízdy naživo a zblízka v BMW Welt. Vstup do BMW Welt je zdarma.
Přímo naproti Světu BMW na vás čeká BMW Museum Munich. Zde můžete zažít značku BMW od jejích počátků až po současnost živěji, úchvatněji a mnohotvárněji než kdekoli jinde. Nechte se znovu překvapit s každou novou místností, do které vstoupíte: vozidly, návrhy nebo prototypy, které se zapsaly do historie. Muzeum BMW je stejně rozmanité jako nabídka modelů. Zažijte měnící se výstavy na různá témata nebo navštivte působivou stálou expozici s milníky ze 100 let historie BMW Group.
Vstupné do muzea: 10 Eur.

Olympijská věž (Olympiaturm)
Pohled na Mnichov, jeho okolí a za příznivého počasí i na Alpy od Solné komory až po Allgäuské Alpy je stejně jedinečný jako Olympijská věž sám. Zde nahoře na jedné z nejvyšších věží v Evropě už není cítit ruch velkoměsta. Z vyhlídkových plošin věže ve výšce 190 metrů je silueta nablýskané stříbrné stanové střechy olympijského parku zářným příkladem mimořádné architektury.
Vstup: 13 Eur

Allianz Aréna 
Allianz Aréna je domácím hřištěm FC Bayern Mnichov a ročně přivítá pět milionů návštěvníků svými dvěma atrakcemi - prohlídkou Allianz Arény a Muzeem FC Bayern. Muzeum fotbalového klubu Bayern se nachází na třetí úrovni Allianz Aréna Mnichov. Vstup do muzea FC Bayern je součástí vstupenky na prohlídku Allianz Arény.
Vstup: 30 Eur

ZÁKLADNÍ CENA ZAHRNUJE

  • doprava vlakem Praha - Mnichov a zpět 
  • 1x nocleh v hotelu (2-lůžkové pokoje) 
  • 1x snídaně 
  • služby průvodce

ZÁKLADNÍ CENA NEZAHRNUJE

  • místní transfery
  • vstupy do objektů
  • místní poplatek

OBJEDNÁVKA ZÁJEZDU/POBYTU