DOPORUČUJEME

KONTAKTNÍ INFORMACE

Logo CK SLAN tour

Web slantour.cz provozuje SLAN tour s.r.o.

tel.: (+ 420) 312522704
mob.: (+ 420) 604255018
e-mail: info@slantour.cz
web: www.slantour.cz

kompletní kontakty

Víkend s NHL v New Yorku, leden 2023

V rámci našeho leteckého zájezdu do USA můžete navštívit jednu z nejznámějších světových metropolí - New York, ale také shlédnout zápasy nejlepších týmů NHL.

New York je bezpochyby nejvíce vzrušující a pulzující město na světě. Tato americká metropole vám nabídne nádheru zapadajícího slunce nad Manhattanem, běžce v Central Parku, velkolepé muzikály na Broadway či nezapomenutelný pohled na město ze známého mrakodrapu Empire State Building.

SLUŽBY A PŘÍPLATKY, 14.01.2023 - 18.01.2023

Služby Kapacita Cena
Základní cena za osobu Volno 33990 Kč
Příplatky Kapacita Cena
1-lůžkový pokoj Volno 6990 Kč
NY Rangers - vstupenka, cena od Volno 3200 Kč
NY Islanders - vstupenka, cena od Volno 2690 Kč
zavazadlo k odbavení Volno 2350 Kč
Příplatek za zajištění ESTA / os. Volno 700 Kč
Komplexní pojištění - Kooperativa Volno 550 Kč

PROGRAM ZÁJEZDU

1. den, 14.1. Dopoledne odlet z Prahy do New Yorku. Odpoledne přílet do New Yorku. Transfer do hotelu. V podvečer ubytování v hotelu. 

2. den, 15.1.  Dopoledne prohlídka centra New Yorku - Manhattanu. Během prohlídky postupně navštívíte většinu zajímavostí centrální části New Yorku. Empire State Building - symbol New Yorku. Broadwaye, architektonicky nezajímavější budova NY Chrysler Building, známého trojúhelníkové náměstí Times Square plného světelných reklam a neonů a Rockefellerova centra s ledovou plochou určenou k bruslení pro veřejnost (a k natáčení romantických amerických filmů), sídla luxusních obchodů a kaváren. Dále Trump Tower, světoznámou koncertní halu Carnegie Hall a Metropolitní Operu. Dále doporučujeme individuální prohlídku Central Parku, Gugenhaimova muzea, Metropolitního muzea, Wall Street s new yorskou burzou a Ground Zero. Doporučujeme rovněž návštěvu Empire State Buildingu. Po poledni návštěva utkání NHL New York Rangers - Montreal Canadiens (začátek v 19:00).

3. den, 16.1. Individuální volno s možností další prohlídky New Yorku. Doporučujeme navštívit uměleckou čtvrť Soho, Greenwich Village s nekonvenčním prostředím avantgardního studentského života. Za pozornost stojí Little Italy s opravdu typickou italskou atmosférou. Chinatown, která vytváří pravou exotickou atmosféru východu. Zajímavý je i výlet lodí k Soše svobody a na Staten Island. V poledne možnost návštěvy utkání NHL New York Islanders - Washington Capitals  (začátek v 12:30).  

4. den, 17.1. Dopoledne volno. Odpoledne odjezd na letiště. Odlet z New Yorku zpět do Prahy.

5. den, 18.1. Přílet do Prahy v odpoledních hodinách.

UBYTOVÁNÍ, POKOJE

Hotel 3* na Manhattanu.

PODROBNÝ POPIS

Vstupenky na zápasy NHL jsou nabízeny v řadě variant. Jejich cena závisí na konkrétním sektoru v hale. Po rezervaci zájezdu vám nabídneme několik aktuálně dostupných variant na každý zápas. 

Transfer z letiště do hotelu (a zpět) probíhá částečně s využitím veřejné dopravy.

ZÁKLADNÍ CENA ZAHRNUJE

 • letecká doprava Praha - New York - Praha 
 • palubní zavazadlo
 • 3x nocleh v hotelu 3* v New Yorku na Manhattanu (2-lůžkový pokoj)
 • transfery z letiště do hotelu a zpět 
 • pěší prohlídka centra New Yorku / Manhattanu
 • služby českého průvodce 

 • ZÁKLADNÍ CENA NEZAHRNUJE

 • komplexní pojištění 
 • registraci ESTA 14 USD
 • vstupné (orientačně): Empire State Building - 29 USD, Carnegie Hall - 15 USD, Gugenhaimovo muzeum - 25 USD, Metropolitní muzeum - 25 USD, Socha svobody - podstavec - 18 USD, koruna - 21 USD, Rockefellerovo centrum - 29 USD 
 • vstupenky na utkání (za příplatek dle výběru)
 • zavazadlo k odbavení

 • OBJEDNÁVKA ZÁJEZDU/POBYTU