DOPORUČUJEME

KONTAKTNÍ INFORMACE

Logo CK SLAN tour

Web slantour.cz provozuje SLAN tour s.r.o.

tel.: (+ 420) 312522704
mob.: (+ 420) 604255018
e-mail: info@slantour.cz
web: www.slantour.cz

kompletní kontakty

Švýcarsko s výletem horským expresem

Tento zájezd vás zavede na nějkrásnější místa Švýcarska: Klášter Einsiedeln, Schwyz, Luzern, kanton Ticino, Lugano, Bellinzona, Poschiavo, Sv.Mořic. A navíc se budete moci projet horským vláčkem, který projíždí nádhernými oblastmi masivu Bernina, stoupá až pod rozlehlé ledovce, míjí modrozelená jezera a končí v Pontersiny nedaleko slavného horského střediska Svatý Mořic.

PROGRAM ZÁJEZDU

1. den: Odjezd z ČR ve večerních hodinách, non - stop přes Německo.
2. den: Zastávka u kláštera Einsiedeln, malebné švýcarské městečko Schwyz. Luzern - město považované za klenot Švýcarska. Přejezd na ubytování do Andermattu. Ubytování, večeře, nocleh.
3. den: Celodenní návštěva italské části Švýcarska. Po snídani odjezd přes průsmyk San Bernardino do kantonu Ticino. Nejprve navštívíte na břehu jezera LUGANO stejnojmenné město Lugano. Výjezd pozemní lanovkou na vyhlídku MONTE SAN SALVATORE. Krátká procházka ke kostelu San Salvatore z jehož střechy je nezapomenutelná vyhlídka na Lago Lugano, město Lugano a okolní krajinu. Pak navštívíte MELIDE s expozicí "Švýcarsko v miniatuře". Budete pokračovat do města "tří hradů", BELLINZONY (UNESCO). K večeru se vrátíte zpět na ubytování. Večeře, nocleh.

4. den: Po snídani odjezd přes průsmyk Julier (2228 m) do městečka Poschiavo - dále horským vlakem po nejvýše položené železnici, přejíždějící Alpy, panoramatická jízda přes průsmyk Bernina, kolem jezer a prastarých ledovců, přes viadukty, tunely a galerie. Prohlídka známého horského střediska Sv. Mořice. Odjezd zpět do ČR.

5. den: Návrat do ČR v časných ranních hodinách.

TERMÍNY A CENY

Termín zájezdu cena za osobu
06.06. - 10.06.20248590 Kč Podrobnosti
08.09. - 12.09.20248590 Kč Podrobnosti

ZÁKLADNÍ CENA ZAHRNUJE

  • doprava autokarem
  • 2x ubytování ve 2-3 lůžkových pokojích s vlastním sociálním zařízením
  • 2x polopenze (česká kuchyně)
  • služby průvodce

ZÁKLADNÍ CENA NEZAHRNUJE

  • jízdenku na horský expres 560 Kč
  • vstupné (orientačně): muzeum miniatur 15 SFR

POZNÁMKY

Informace o Švýcarsku.

Pro více informací o poznávacích zájezdech do Švýcarska navštivte naše webové stránky poznavaci-zajezdy.slantour.cz.


Do chaty je třeba si vzít vlastní ložní prádlo! Případně je povlečení možno zapůjčit na místě za poplatek. Zájem o povlečení je nutno nahlásit předem v CK.