DOPORUČUJEME

KONTAKTNÍ INFORMACE

Logo CK SLAN tour

Web slantour.cz provozuje SLAN tour s.r.o.

tel.: (+ 420) 312522704
mob.: (+ 420) 604255018
e-mail: info@slantour.cz
web: www.slantour.cz

kompletní kontakty

Sure Hotel by Best Western 3*, Mnichov, vlakem

Mnichov je metropolí Bavorska a svou rozlohou je třetím největším městem Německa. Návštěvníky láká především svou různorodostí a na své si zde přijde každý. Najdete zde moderní stavby i překrásné historické památky a vlakem se k těmto zajímavostem dostanete za pouhých 5 hodin. 

SLUŽBY A PŘÍPLATKY, 31.03.2023 - 02.04.2023

Služby Kapacita Cena
cena za osobu Volno 6190 Kč
Příplatky Kapacita Cena
Komplexní pojištění Volno 180 Kč
1-lůžkový pokoj Volno 4490 Kč
Odjezdová místa Kapacita Cena
odjezd Praha Volno 0 Kč
odjezd Plzeň Volno -100 Kč
odjezd Domažlice Volno -100 Kč

PROGRAM ZÁJEZDU

1. den: Ráno odjezd z Prahy rychlíkem do Mnichova (odjezd z Prahy v 05:43 nebo v 07:43). Příjezd do Mnichova kolem poledne nebo po poledni (doba jízdy cca 5,5 hodiny). Ubytování v hotelu.

2. den: Volno, prohlídka města.

3. den: Dopoledne volno. Odpoledne odjezd z Mnichova zpět do ČR (odjezd ve 14:43 nebo v 16:28). Příjezd do Prahy ve večerních hodinách (20.21 nebo v 22.21). 


 Co doporučujeme navštívit v Mnichově:
Centrum města s Marienplatzem, zde se nachází krásné historické památky, kterým vévodí mariánský sloup se zlatou sochou Panny Marie, stará a nová radnice se slavným orlojem, aj.
Náměstí Karlsplatz. Frauenkirche dokáže pojmout až 20 tisíc návštěvníků a jeho věže poskytují překrásnou vyhlídku na město i bavorské Alpy.
Olympijský park, vybudovaný pro XX. letní olympijské hry v roce 1972.
BMW muzeum s autosalonem, součástí je také kavárna a obchod se suvenýry, kde si můžete pořídit něco na památku. Nejhezčí výhled je z 291m vysoké věže - Olympiaturm, v jejíž restauraci si můžete dát i výborný oběd.
Pro fotbalové fanoušky je takřka povinností prohlídka Allianz Areny, která je domácím stadionem klubu FC Bayern Mnichov.

UBYTOVÁNÍ, POKOJE

Sure Hotel by Best Western 3*, Mnichov
Hotel se nachází přímo naproti mnichovskému hlavnímu nádraží a nabízí vynikající spojení tramvají, vlakem a turistickými autobusy. Nabízí bezplatné Wi-Fi, nepřetržitě otevřenou recepci   V nabídce restaurace jsou dále různé pokrmy. Sure Hotel by Best Western Muenchen Hauptbahnhof stojí jen 3 minuty chůze od hlavní pěší a nákupní čtvrti v Mnichově. Theresienwiese, místo konání Oktoberfestu, je odsud 10 minut pěšky. Personál recepce vám může zajistit obědové balíčky na jednodenní výlety a bude vám k dispozici během celého pobytu v Mnichově. Bezdrátové internetové připojení je dostupné v celém hotelu zdarma.
Pokoje: hotel poskytuje tiché pokoje s jednoduchým a pohodlným designem. Všechny mají kabelovou TV a vlastní koupelnu se sprchou a WC. Pokoje jsou s manželským dvoulůžkem nebo s oddělenými lůžky.

PODROBNÝ POPIS

Nástupní / odjezdová místa: Praha, Plzeň, Domažlice.

Za příplatek je možné zajistit odjezd i z dalších míst v České republice (např. Brno, Pardubice, Ostrava, Olomouc, České Budějovice apod.). Příplatek ze vzdálenějších odjezdových míst se pohybuje kolem 200 - 400 Kč. Požadavek na tyto další odjezdová místa  je možné  uvést při objednávce zájezdu do poznámky. Obratem vám sdělíme výši příplatku.

ZÁKLADNÍ CENA ZAHRNUJE

  • jízdenku vlakem z Prahy do Mnichova a zpět (2. třída v základní ceně)
  • místenku z ČR do Mnichova a zpět
  • 2x nocleh v hotelu
  • 2x snídani

ZÁKLADNÍ CENA NEZAHRNUJE

  • místní transfery
  • služby průvodce CK
  • místní poplatek (platí se na recepci hotelu)

POZNÁMKY

Doporučujeme objednávat s alespoň 2-měsíčním předstihem, vzhledem k možné změně ceny jízdenky. Ceny jízdenek krátce před odjezdem bývají zpravidla výrazně vyšší. 


V případě, že objednáváte pojištění léčebných výloh uveďte minimálně data narození u všech pojišťovaných osob. Bez tohoto údaje nelze pojištění zajistit.

V případě zájezdu na 3 nebo 4 noci, je v ceně 3x/4x ubytování se snídaní.OBJEDNÁVKA ZÁJEZDU/POBYTU