DOPORUČUJEME

KONTAKTNÍ INFORMACE

Logo CK SLAN tour

Web slantour.cz provozuje SLAN tour s.r.o.

tel.: (+ 420) 312522704
mob.: (+ 420) 604255018
e-mail: info@slantour.cz
web: www.slantour.cz

kompletní kontakty

Studiové apartmány LARA, Čanj

OBJEDNÁVKA

Čanj je malé a klidné turistické letovisko. Nachází se  mezi městy Petrovac a Bar. Přímo v centru městečka se nachází jedna z nejkrásnějších pláží celé Barské riviéry - pláž Biserna Obala, která je dlouhá 1100 metrů a je pokrytá pískem, připomínajícím perleť. Zvláštností je Královnina pláž,  která se nachází v bezprostřední blízkosti letoviska, ta je ale přístupná pouze z moře. Čanj je oblíbený i pro svou promenádu s několika restauracemi a kavárnami, která se nachází v bezprostřední blízkosti pláže.

UBYTOVÁNÍ, POKOJE

Apartmánová budova LARA se nachází pouhých 80 metrů od pláže. V budově je k dispozici 70 apartmánů typu studio. 2-, 3-, 4- lůžková studia jsou moderně zařízena, mají klimatizaci, kabelovou TV, kompletně vybavenou minikuchyňku s lednicí. Součástí studia je dále  koupelna se sprchou a balkon či terasa. , Wi-Fi zdarma,  Rovněž se v budově nachází recepce a restaurace, letní terasa a herna pro děti. K dispozici je výtah a bezplatné parkoviště.

STRAVOVÁNÍ

Polopenze v restauraci objektu formou výběr z jídelníčku den předem.

Snídaně  formou výběru ze 2 jídel +  bufet nápojů a doplňků ke snídani.

Večeře výběrem ze 2 menu + salátový bufet, výběr dezertů a polévek. 

PODROBNÝ POPIS

Koupání:

Písečná pláž s pozvolným vstupem do moře vzdálená cca 80 metrů od apartmánů.  Pláže v letovisku Čanj patří k nejkrásnějším na celém černohorském pobřeží.

ZÁKLADNÍ CENA ZAHRNUJE

  • 7x ubytování
  • 7x polopenzi

ZÁKLADNÍ CENA NEZAHRNUJE

  • pobytovou taxu: osoba do 18 let 1 Euro/noc,  osoba od 18 let 1,5 Euro/noc
  • pojištění

POZNÁMKY

Pobyty jsou nabízeny pouze s vlastní dopravou. Vzdálenost Praha - Čanj je cca 1400 km. V případě zájmu můžeme zajistit tranzitní nocleh na cestě tam či zpět.