DOPORUČUJEME

KONTAKTNÍ INFORMACE

Logo CK SLAN tour

Web slantour.cz provozuje SLAN tour s.r.o.

tel.: (+ 420) 312522704
mob.: (+ 420) 604255018
e-mail: info@slantour.cz
web: www.slantour.cz

kompletní kontakty

Pobyt se vstupem do Aqua Park Tatralandia (3 noci) - Resort Maladinovo, Liptovský Mikuláš

DALŠÍ INFORMACE

  • Liptovský Mikuláš
    Liptovský Mikuláš Liptovský Mikuláš je významné okresní město a je centrem cestovního ruchu. Město najdeme na pravém břehu Váhu, a je obklopené Poludnicou a Kriváňom.

AKCE

Resort Maladinovo se nachází v lokalitě Liptova, na břehu přehrady Liptovská Mara, přímo naproti aquaparku TATRALANDIA ve vzdálenosti cca 300 m.

Ubytujete se tak přímo ve středu této atraktivní lokality a využívat můžete jak osobní pohodu a klid u přírodní nádrže tak s dětmi adrenalin Aquaparku Tatralandia. Lokalita Liptova nabízí také historické skanzeny i hrady, léčivé termální prameny a aquaparky, množství sportovních aktivit - turistika, cykloturistika, vodní sporty. Na dosah máte také Nízké i Západní Tatry s jejich krásnou přírodou a bohatou nabídkou aktivního vyžití.
V resortu jsou k dispozici služby jako recepce, možnost bezkontaktního check-inu - dohodnout předem telefonicky, zážitková restaurace Bernard Pub s letní terasou, pivní lázně Bernard, dětské hřiště, Komorní wellness pro privátní využití: infrasauna, vířivka, sprcha a relaxační zóna. Wellness centrum: finská sauna s ochlazovacím bazénkem, infra sauna, vnitřní vířivka, exteriérová vířivka pod hvězdami, pivní lázně, relaxační místnost a masáže. Privátní pláž na Liptovské Maře. Interierový dětský koutek, odkládací místnost pro kola i lyže.

UBYTOVÁNÍ, POKOJE

STUDIO 2 pro 2 osoby: Sprcha, WC, manželské lůžko, TV, gauč, plně vybavená kuchyň s varnou deskou, mikrovlnka, varná konvice, chladnička s mrazničkou, fén, ložní prádlo, ručníky a osušky, wi-fi 
STUDIO 4 pro 4 osoby: Sprcha, WC, manželské lůžko, obývací část s rozkládacím gaučem, TV, gauč, plně vybavená kuchyň s varnou deskou, mikrovlnka, varná konvice, chladnička s mrazničkou, fén, ložní prádlo, ručníky a osušky, wi-fi  
APARTMÁN COMFORT pro 2 - 4 osoby: Sprcha, WC, ložnice: manželské lůžko nebo 2 samostatná lůžka; obývací část s rozkládacím gaučem, TV, gauč, plně vybavená kuchyň s varnou deskou, mikrovlnka, varná konvice, chladnička s mrazničkou, fén, ložní prádlo, ručníky a osušky, wi-fi
RODINNÝ APARTMÁN LUX pro 2 - 5 osob: Sprcha, WC, manželské lůžko, rozkládací gauč s plnohodnotným matrací, TV, plně vybavená kuchyň s varnou deskou, mikrovlnkou, varnou konvicí, lednička s mrazákem, fén, ložní prádlo, ručníky a osušky, wi-fi, v některých apartmánech přistýlka pro 1 osobu 
DVOULOŽNICOVÉ APARTMÁNY COMFORT pro 4 - 6 osob: v přízemí ložnice s 2 oddělenými lůžky, koupelna, plně vybavená kuchyň a obývací část s rozkládacím gaučem (přistýlky pro 2 dosp. osoby), na poschodí ložnice s manželským lůžkem 


STRAVOVÁNÍ

Bez stravy.
Možnost vlastního vaření nebo dokoupení snídaní nebo polopenze. Strava je podávána v restauraci Bernard Pub, která je součástí resortu.

SLUŽBY A PŘÍPLATKY, 01.02.2024 - 09.03.2024

Služby Kapacita Cena
osoba/studio 2 Volno 3950 Kč
osoba/studio 2+ 2 Volno 4370 Kč
3. nebo 4. osoba/studio 2+2 Volno 2250 Kč
osoba/apartmán Comfort Volno 6190 Kč
3. nebo 4. osoba/apartmán Comfort Volno 2250 Kč
osoba/apartmán Lux Volno 6050 Kč
3. až 5. osoba/apartmán Lux Volno 2250 Kč
dítě do 3 let zdarma bez nároku na lůžko, Volno 0 Kč
dítě do 18 let na přistýlce - ZDARMA Volno 0 Kč
Příplatky Kapacita Cena
snídaně, dospělý Volno 990 Kč
snídaně, dítě 3-12 let Volno 780 Kč
večeře, dospělý Volno 1170 Kč
večeře, dítě 3-12 let Volno 780 Kč

PODROBNÝ POPIS

Zimní dovolená v Maladinovu je plná benefitů:
  • Skipas či aquapass vám na Gopass nabijeme přímo na recepci
  • Vyhřívaná lyžárna v resortu
  • Sleva do lyžařských středisek Malinô Brdo s Opalisko - Závažná Porub

ZÁKLADNÍ CENA ZAHRNUJE

  • 3x ubytování
  • 1x celodenní vstup do Aqua park Tatralandia
  • parkování v resortu zdarma

ZÁKLADNÍ CENA NEZAHRNUJE

Na místě se hradí místní poplatek 1,5 Eur/osoba za den. Od poplatku jsou osvobozeni nevidomí, držitelé průkazu ZTP/P a jejich průvodci, hosté mladší 18 let.

POZNÁMKY

Nástup na pobyt od 15:00 hod. Ukončení pobytu do 10:00 hod. Na místě se hradí místní poplatek 1,5 Eur/osoba za den. Parkování v areálu zdarma.
Jak se do resortu dostanete: Vlakem nebo autobusem z Čech do Liptovského Mikuláše a odsud pak autobusem k AquaPark Tatralandia. Cesta z Liptovského Mikuláše trvá cca 7 min. a autobusová zastávka se nachází cca 300 m od resortu Maladinovo.

Pobyt se psem je možný, poplatek Pouze po dohodě - 20EUR/den + kauce 50,-EUR/pobyt / den.OBJEDNÁVKA ZÁJEZDU/POBYTU