Všechny fotografie

DOPORUČUJEME

KONTAKTNÍ INFORMACE

Logo CK SLAN tour

Web slantour.cz provozuje SLAN tour s.r.o.

tel.: (+ 420) 312522702
mob.: (+ 420) 604255018
e-mail: info@slantour.cz
web: www.slantour.cz

kompletní kontakty

Pobyt na 5 nocí - Rekreační středisko Rybník, Český Les

Rekreační středisko se nachází v chráněné krajinné oblasti Český Les. V okolí se nachází spousta možností pro turisty a cyklisty. Tato lokalita je také ideální pro rybáře a je zde skvělé vyžití v letním i zimním období.

Součástí penzionu je uzamykatelná úschovna kol. V budově můžete využít společenskou místnost s dětským koutkem, TV, DVD a společenskými hrami, společenská místnost může sloužit také jako učebna s kapacitou až 35 osob. K dispozici stolní tenis. V celé budově pensionu wifi připojení k internetu zdarma. Ve sportovně relaxačním centru naleznete například bowling, moderní multifunkční hřiště s umělým povrchem vhodné na tenis, nohejbal, volejbal, malou kopanou, házenu apod. Můžete si zde také zapůjčit kvalitní horská kola. V patře penzionuje hostům k dispozici plně vybavená kuchyňka.

UBYTOVÁNÍ, POKOJE

Ubytování je poskytováno v pokojích s vlastním soc. zařízením (2. patro):
2- až 5- lůžkové pokoje se sprchou a WC, TV.

STRAVOVÁNÍ

Polopenze.
Snídaně formou bufetu. Večeře formou tříchodového menu - polévka, hlavní jídlo a dezert

SLUŽBY A PŘÍPLATKY, 30.04.2021 - 31.10.2021

Služby Kapacita Cena
cen za osobu Volno 3145 Kč
dítě 3-6 let Volno 1645 Kč
dítě 6-12 let Volno 2635 Kč
dítě do 3 let zdarma bez nároku na lůžko Volno 0 Kč
osoba na přistýlce Volno 3145 Kč

PODROBNÝ POPIS

Tip na výlety:
Lokality pro rybáře: Rybník u Klenčí pod Čerchovem (cca 18 km), Bonětický rybník (cca 22 km), Horní tok Radbuzy - pstruhový revír (1 km)
Hrady, zámky: zámek Horšovský Týn (národní kulturní památka - renesanční zámek se šesti prohlídkovými okruhy, rozsáhlý anglický park); Chodský hrad v Domažlicích (dnes sídlo Chodského muzea); Netřeb (zřícenina hradu, zvaný též Nový Rýzmberk); Nový Herštejn (zřícenina hradu z r. 1348); Poběžovice (zámek, žila zde hraběnka Mitsuko-Cudenhove-Calergi); Rýzmberk (zřícenina hradu z pol. 13.stol.); Starý Herštejn (zřícenina pomezního hrad z pol. 13.stol.); Trhanov (zámek známý z Jiráskových Psohlavců, 1676)
Tvrze: Lštění, Puklice
Lidová architektura: Česká Kubice; Draženov; Chocomyšl; Chodov;Kout na Šumavě; Podzámčí
Vesnické památkové zóny: Kanice; Klenčí; Pocinovice; Stráž; Trhanov
Rozhledny a místa s dalekým výhledem: rozhledna Ebene na německé straně hranice cca 5 km od Rybník, Čerchov (Kurzova věž 1042 m.n.m.); Hrádek (585 m.n.m., se sochou Jana Sladkého-Koziny a restaurací Chodská chalupa); Koráb (nedaleko Kdyně, 773 m.n.m., turistická chata s 30m vysokou rozhlednou); Rýzmberk (věž hradu); Výhledy nad Klenčím pod Čechovem (s pomníkem J.Š.Baara),
Technické památky: Bělá nad Radbuzou (kamenný barokní most) ; Holýšov (komín s ochozem válečné letecké pozorovatelny, válečný bunkr)
Kryté plavecké bazény: Domažlice
Letní střediska: Babylon
Zimní střediska: Capartice, Čerchov
Cyklotrasy: Bavorsko - česká stezka přátelství FREUNDSCHAFTSWEG Horšovský Týn - Nabburg se nachází z větší části na trase bývalé železnice (od města Schoensee) a vyznačuje se velmi dobrým povrchem a mírným převýšením - velmi vhodná i pro rodiny s dětmi. Stezka leží v nádherné přírodě, jsou u ní historické nádražní budovy a ve městě Oberviechtach je vystavena parní lokomotiva, která na této trase jezdila. Každoročně se na trase koná každou poslední neděli v měsíci dubnu RAEDLERSONNTAG - sportovně - společenská událost, kdy celou trasu lemují každé ca 4 km ,,festy" různých spolků a organizací - stany a haly s živou hudbou, občerstvením , soutěžemi atd.....z cílového města v Nabburgu je možnost přepravy zpět na start do Schoensee cyklobusem. Jde o velmi veselou sporovně-společenskou událost pro všechny milovníky pohybu, dobrého jídla a zábavy. Mezinárodní cyklotrasa č. 3 (Regensburg - Všeruby - Plzeň - Praha), Domažlice - Furth im Wald;
Naučné stezky: Po stopách Jiráskovy Lucerny; Po zaniklých sídlech Českého lesa; Sedmihoří
Přírodní zajímavosti: Postřekovské rybníky (ornitologická rezervace); Rezervace Jezninec; Rezervace Netřeb (výskyt tisu červeného); Rezervace Nový Herštejn (výskyt vzácných rostlin m.j. kyčelnice, orsej, jaterník, bílá sasanka či velmi vzácný áron skvrnitý)
Určitě navštivte: Domažlice-náměstí a Chodský hrad, Horšovský Týn - zámek, Výhledy

ZÁKLADNÍ CENA ZAHRNUJE

  • 5× ubytování pro dva v pokoji s vlastním sociálním zařízením
  • 5× polopenze (snídaně formou bufetu, večeře formou tříchodového menu - polévka, hlavní jídlo a dezert)
  • 1× hodina bowlingu / 1 dráha 
  • 1× zapůjčení kvalitních horských kol pro dva na 1 den (pouze pro dospělé)
  • 1× 2 hodiny pronájmu multifunkčního hřiště včetně zapůjčení sportovních potřeb (míče, tenisové rakety, florbalové hole atd.)
  • neomezené využití fitness
  • společenská místnost s dětským koutkem, venkovní posezení s kamenným grilem
  • úschovna kol a kočárků
  • Wi-Fi připojení
  • parkování
V období sezony (27.06. - 29.08.) - jsou možné pobyty pouze sobota - čtvrtek.
V ostatních termínech jsou nástupy na pobyt bez omezení.

POZNÁMKY

Nástup na pobyt od 16:00:00 hod. Ukončení pobytu do 10:00 hod. Na místě se hradí místní poplatek 5 Kč/den.

Pobyt se psem je možný, poplatek 100 Kč / den.OBJEDNÁVKA ZÁJEZDU/POBYTU