DOPORUČUJEME

KONTAKTNÍ INFORMACE

Logo CK SLAN tour

Web slantour.cz provozuje SLAN tour s.r.o.

tel.: (+ 420) 312522704
mob.: (+ 420) 604255018
e-mail: info@slantour.cz
web: www.slantour.cz

kompletní kontakty

Vánoce - Parkhotel***, Harrachov

OBJEDNÁVKA

DALŠÍ INFORMACE

 • Krkonoše
  Krkonoše Krkonoše jsou nejvyšším pohořím České republiky a jedním z nejvyhledávanějších míst letní i zimní rekreace. Nejvyšší horou Krkonoš je Sněžka (1602 m.
Parkhotel Harrachov se nachází asi 1,5 km od centra města Harrachov v klidné části zvané Rýžoviště. Je ideální volbou pro rodinné dovolené v zimě i v létě. Náš hotel je vhodný i pro školy v přírodě či lyžařské výcviky a firemní teambuildingové akce.

Hotel nabízí celou řadu služeb jako například hotelové wellness, které vám nabízí odreagování se od všedních starostí ve finské sauně nebo infrasauně. Vaše tělo a mysl se zrelaxuje po horské túře nebo celodenním lyžování při některé z našich masáží - nabízíme např. klasickou masáž, masáž nohou, relaxační masáž, masáž lávovými kameny atd. Součástí wellness je příjemná relaxační místnost, ve které si dokonale odpočinete.
Pro děti je připraven nadstandartní dětský koutek s plně vybavenou kreslírnou - ateliérem. K hotelu náleží menší dětské hřiště s venkovní trampolínou a houpačkami.Naše dětské herny jsou určeny pro děti všech věkových kategorií.
Stravování probíhá v hotelové restauraci, ke které náleží denní bar a slunečná terasa s úchvatným výhledem na sjezdovky. K příjemnému posezení s přáteli je ideální náš Lobby Bar s bio krbem.  Zde si můžete vychutnat šálek lahodné kávy, sklenku dobrého vína, točené pivo nebo si vybrat ze široké nabídky destilátů či koktejlů.  V letních měsících se nabízí k příjemnému posezení slunečná terasa s úchvatným výhledem na Čertovu horu. Večer si také můžete zpříjemnit partií kulečníku, zaházet si šipky nebo si dát turnaj v ping pongu. Po sportovním výkonu si můžete dopřát osvěžení z nabídky našeho Lobby baru.

UBYTOVÁNÍ, POKOJE

Pokoj bez balkonu: 2- a 3- lůžkové pokoje se sociálním zařízením a TV, wifi připojení.  
Pokoj s balkonem: 2- a 4- lůžkové pokoje se sociálním zařízením a TV, wifi připojení a balkon s výhledem na Černou Horu.

STRAVOVÁNÍ

Polopenze.
Snídaně a večeře podávané formou bufetu. Večeře  včetně all inclusive nápoje  - během večeře zdarma neomezená konzumace piva, vína a soft nápojů z postmixu.

TERMÍNY A CENY

Termín zájezdu os./pokoj bez balkonuos./pokoj s balkonem
22.12. - 27.12.20218990 Kč9290 Kč Podrobnosti
23.12. - 28.12.20219550 Kč9990 Kč Podrobnosti

ZÁKLADNÍ CENA ZAHRNUJE

 • 5x ubytování
 • 5x snídaně formou bufetu
 • 5x bufetová večeře vč. nápojů (pivo, víno, nealko)
 • 1x Štědrovečerní večeře 24.12.2020
 • 1x svařené víno nebo punč /horká čokoláda pro děti  za pobyt
 • zdarma zapůjčení bobů a sáněk
 • Parkování zdarma
 • Zdarma vystavení Harrachov Card - karta plná výhod
 • Bezplatné WiFi připojení ve všech prostorách hotelu                          

POZNÁMKY

Nástup na pobyt od 14:00 hod. Ukončení pobytu do 10:00 hod.

Pobyt se psem je možný, poplatek 200 Kč / den.