DOPORUČUJEME

KONTAKTNÍ INFORMACE

Logo CK SLAN tour

Web slantour.cz provozuje SLAN tour s.r.o.

tel.: (+ 420) 312522704
mob.: (+ 420) 604255018
e-mail: info@slantour.cz
web: www.slantour.cz

kompletní kontakty

Park Hotel, Harkány - Park Hotel, Harkány

DALŠÍ INFORMACE

 • Harkány
  Harkány Lázeňské městečko Harkány leží v jihozápadním Maďarsku ve vinařské oblasti s bohatou historií a množstvím památek. Zdejší termální...

ZAMĚŘENÍ LÁZNÍ

 • nemoci pohybového aparátu
 • léčení lupenky
 • ženské nemoci
 • zánětlivých onemocnění a neplodnosti
 • nemocí žlučníku a jater

Navštivte pláž a lázně Harkány, známé svými léčivými vodami téměř 200 let: pro hosty hledající relaxaci čeká po celý rok lázeňský komplex s vnitřními a venkovními bazény, skluzavkovým parkem, saunou, parní kabinou a vířivkou. Spojte svou relaxaci s poznáváním památek: vinařská oblast Villány, Pécs, Mohács, turistické stezky kolem Harkány nabízejí nezapomenutelné aktivity pro všechny věkové kategorie a zájmy. 

UBYTOVÁNÍ, POKOJE

Komfortní pokoje různých velikostí a kategorií jsou umístěny na 3 podlažích ve 4 samostatných budovách. 3 hotelové budovy jsou propojeny vyhřívanou prosklenou chodbou, kterou se snadno dostanete do restaurace a wellness a zároveň nabízí výhled a vstup do upraveného hotelového parku

Hotelové budovy, typy pokojů

Budova A: vstupní budova hotelu s recepcí, lobby, restaurací a kavárnou. 

Budova B: naše pohodlné pokoje v samostatné budově jsou obecně doporučovány našim hostům, kteří mají rádi teplou, rustikální atmosféru, mají dřevěné podlahy a stropy pokryté dřevem. Naše pohodlné rodinné pokoje mají 2 samostatné ložnice a 2 samostatné koupelny pro rodiny. Procházku upravenou zahradou se dostanete do wellness centra, restaurace a recepce.

Budova C: Tato budova má přímé napojení na wellness a restauraci: když projdete uzavřenou prosklenou chodbou, budete mít krásný výhled do upraveného parku. V této budově jsou pokoje standard a standard plus, které nabízejí přátelskou atmosféru s pastelovými barvami na chodbě. Pokoje ve 3. patře budovy jsou přístupné po schodech.

Budova D:V přízemí hotelu se nachází wellness centrum a do 3 pater nad ním se dostanete výtahem. Pokoje Superior jsou s koberci, což představuje komfort vyšší kategorie s výhledem do vnitřní zahrady a přilehlého pozemku. Pro rodiny a skupiny přátel naše rodinné pokoje superior nabízejí komfortní ubytování se 2 samostatnými ložnicemi a 2 samostatnými koupelnami. Do recepce a restaurace se dostanete přes zahradu nebo uzavřenou prosklenou chodbou přes budovu "C".

STRAVOVÁNÍ

Snídaně: v hotelové restauraci nabízíme našim hostům snídaně formou bufetu. 

SLUŽBY A PŘÍPLATKY, 01.05.2022 - 01.07.2022

Služby Kapacita Cena
cena za osobu, budova B Volno 1390 Kč
cena za dítě 5-10 let B Volno 690 Kč
cena za osobu ,budova C Volno 1550 Kč
cena za dítě 5-10 let, C Volno 790 Kč
cena za osobu, budova D Volno 1790 Kč
cena za dítě 5- 10 let, D Volno 890 Kč
Příplatky Kapacita Cena
příplatek jednolůžkový pokoj B Volno 990 Kč
příplatek jednolůžkový pokoj - C Volno 1190 Kč
příplatek jednolůžkový pokoj , D Volno 1490 Kč
příplatek 1 večeře Volno 200 Kč

ZÁKLADNÍ CENA ZAHRNUJE

 • 1x ubytování
 • 1x snídaně
 • vstup do hotelového wellness

ZÁKLADNÍ CENA NEZAHRNUJE

pobytovou taxu 530 HUF/noc

OBJEDNÁVKA ZÁJEZDU/POBYTU