DOPORUČUJEME

KONTAKTNÍ INFORMACE

Logo CK SLAN tour

Web slantour.cz provozuje SLAN tour s.r.o.

tel.: (+ 420) 312522704
mob.: (+ 420) 604255018
e-mail: info@slantour.cz
web: www.slantour.cz

kompletní kontakty

MS 2022, fotbal a moře, 5 dní

23.11.: MAR-CRO, GER-JPN, ESP-ICP, BEL-CAN

Tento letecký zájezd  kombinuje pobyt u moře v Dubai s jednodenní návštěvou  zápasu MS 2022 v kopané v Kataru.

SLUŽBY A PŘÍPLATKY, 21.11.2022 - 25.11.2022

Služby Kapacita Cena
cena zájezdu
[podrobnosti]
Volno 36890 Kč
Příplatky Kapacita Cena
1-lůžkový pokoj Volno 14990 Kč
pojištění Volno 550 Kč
zavazadlo k odbavení (15 kg) Volno 1650 Kč

PROGRAM ZÁJEZDU

1.den: Odlet z Prahy do Dubaie dopoledne. Přílet do Dubaie ve večerních hodinách. Ubytování v hotelu.

2.den: Volno, možnost koupání, nákupů či fakultativních výletů.

3.den: Ráno odlet z Dubaie do Doha (let trvá cca 1 hodinu). Návštěva fotbalového zápasu MS 2022. Ve večerních nebo v nočních  hodinách odlet zpět do Dubaie.

4.den: Volno v Dubai.

5.den: Odpoledne odlet z Dubaie zpět do ČR.   Přílet do Prahy ve večerních hodinách.

UBYTOVÁNÍ, POKOJE

Základní cena zájezdu vychází z účasti 2 osob, tedy z plné obsazenosti 2-lůžkového pokoje. V případě účasti pouze 1 osoby je nutné uhradit příplatek za 1-lůžkový pokoj. 

STRAVOVÁNÍ

Bufetová snídaně v hotelu.

PODROBNÝ POPIS

Každý den se hraje na MS v Kataru několik  zápasů. Konkrétní zápas je možné zvolit dle aktuální nabídky vstupenek.


Pondělí 21. listopadu:
11:00 Dauhá (stadion Al Thumama), skupina A: Senegal - Nizozemsko
14:00 Dauhá (Chalífův mezinárodní), skupina B: Anglie - Írán
17:00 Chúr, skupina A: Katar - Ekvádor
20:00 Al Raján, skupina B: USA - Wales

Úterý 22. listopadu:
11:00 Lusail, skupina C: Argentina - Saúdská Arábie
14:00 Dauhá (Education City), skupina D: Dánsko - Tunisko
17:00 Dauhá (974), skupina C: Mexiko - Polsko
20:00 Al Wakrah, skupina D: Francie - Austrálie

Středa 23. listopadu:
11:00 Chúr, skupina F: Maroko - Chorvatsko
14:00 Dauhá (Chalífův mezinárodní), skupina E: Německo - Japonsko
17:00 Dauhá (Al Thumama), skupina E: Španělsko - Kostarika
20:00 Al Raján, skupina F: Belgie - Kanada

Čtvrtek 24. listopadu:
11:00 Al Wakrah, skupina G: Švýcarsko - Kamerun
14:00 Dauhá (Education City), skupina H: Uruguay - Jižní Korea
17:00 Dauhá (974), skupina H: Portugalsko - Ghana
20:00 Lusail, skupina G: Brazílie - Srbsko

Pátek 25. listopadu:
11:00 Al Raján, skupina B: Wales - Írán
14:00 Dauhá (Al Thumama), skupina A: Katar - Senegal
17:00 Dauhá (Chalífův mezinárodní), skupina A: Nizozemsko - Ekvádor
20:00 Chúr, skupina B: Anglie - USA

Sobota 26. listopadu:
11:00 Al Wakrah, skupina D: Tunisko - Austrálie
14:00 Dauhá (Education City), skupina C: Polsko - Saúdská Arábie
17:00 Dauhá (974), skupina D: Francie - Dánsko
20:00 Lusail, skupina C: Argentina - Mexiko

Neděle 27. listopadu:
11:00 Al Raján, skupina E: Japonsko - Kostarika
14:00 Dauhá (Al Thumama), skupina F: Belgie - Maroko
17:00 Dauhá (Chalífův mezinárodní), skupina F: Chorvatsko - Kanada
20:00 Chúr, skupina E: Španělsko - Německo

Pondělí 28. listopadu:
11:00 Al Wakrah, skupina G: Kamerun - Srbsko
14:00 Dauhá (Education City), skupina H: Jižní Korea - Ghana
17:00 Dauhá (974), skupina G: Brazílie - Švýcarsko
20:00 Lusail, skupina H: Portugalsko - Uruguay

Úterý 29. listopadu:
16:00 Dauhá (Chalífův mezinárodní), skupina A: Ekvádor - Senegal
16:00 Chúr, skupina A: Nizozemsko - Katar
20:00 Dauhá (Al Thumama), skupina B: Írán - USA
20:00 Al Raján, skupina B: Wales - Anglie

Středa 30. listopadu:
16:00 Al Wakrah, skupina D: Austrálie - Dánsko
16:00 Dauhá (Education City), skupina D: Tunisko - Francie
20:00 Dauhá (974), skupina C: Polsko - Argentina
20:00 Lusail, skupina C: Saúdská Arábie - Mexiko

Čtvrtek 1. prosince:
16:00 Dauhá (Al Thumama), skupina F: Kanada - Maroko
16:00 Al Raján, skupina F: Chorvatsko - Belgie
20:00 Dauhá (Chalífův mezinárodní), skupina E: Japonsko - Španělsko
20:00 Chúr, skupina E: Německo - Kostarika

Pátek 2. prosince:
16:00 Al Wakrah, skupina H: Ghana-Uruguay
16:00 Dauhá (Education City), skupina H: Jižní Korea - Portugalsko
20:00 Dauhá (974), skupina G: Srbsko - Švýcarsko
20:00 Lusail, skupina G: Kamerun - Brazílie

Sobota 3. prosince:
16:00 1. osmifinále: vítěz A - druhý B (Dauhá, Chalífův mezinárodní)
20:00 2. osmifinále: vítěz C - druhý D (Al Raján)

Neděle 4. prosince:
16:00 3. osmifinále: vítěz D - druhý C (Dauhá, Al Thumama)
20:00 4. osmifinále: vítěz B - druhý A (Chúr)

Pondělí 5. prosince:
16:00 5. osmifinále: vítěz E - druhý F (Al Wakrah)
20:00 6. osmifinále: vítěz G - druhý H (Dauhá, 974)

Úterý 6. prosince:
16:00 7. osmifinále: vítěz F - druhý E (Dauhá, Education City)
20:00 8. osmifinále: vítěz H - druhý G (Lusail)

Pátek 9. prosince:
16:00 1. čtvrtfinále: vítěz 5OF - vítěz 6OF (Dauhá, Education City)
20:00 2. čtvrtfinále: vítěz 1OF - vítěz 2OF (Lusail)

Sobota 10. prosince:
16:00 3. čtvrtfinále: vítěz 7OF - vítěz 8OF (Dauhá, Al Thumama)
20:00 4. čtvrtfinále: vítěz 3OF - vítěz 4 OF (Chúr)



Časy jsou uvedeny  v SEČ. V místě zápasu je o 3 hodiny více!


ZÁKLADNÍ CENA ZAHRNUJE

  • letenku z Prahy do Dubaie a zpět
  • palubní zavazadlo
  • letenku z Dubaie do Doha a zpět
  • 4x nocleh v hotelu 4* v Dubai (2-lůžkový pokoj)
  • 4x snídani
  • vstupenku na zápas MS 2022 v Kataru

 

ZÁKLADNÍ CENA NEZAHRNUJE

  • místní dopravu
  • pojištění
  • služby delegáta CK
  • místní poplatek (platí se na recepci hotelu)
  • Hayya Card

POZNÁMKY

Všichni účastníci MS si musí zajistit  tzv. Hayya Card (mobilní aplikace), která umožňuje jak vstup do Katraru, tak i dopravu z letiště na stadion zdarma.



OBJEDNÁVKA ZÁJEZDU/POBYTU