DOPORUČUJEME

KONTAKTNÍ INFORMACE

Logo CK SLAN tour

Web slantour.cz provozuje SLAN tour s.r.o.

tel.: (+ 420) 312522704
mob.: (+ 420) 604255018
e-mail: info@slantour.cz
web: www.slantour.cz

kompletní kontakty

Moře a památky Andalusie, letecky

DALŠÍ INFORMACE

 • Andalusie
  Andalusie Andalusie je nejjižnější španělská oblast, která proslula především jako území s největší koncentrací španělské tradice a temperamentu.
 • Španělsko
Tento zájezd vám nabízí možnost spojení příjemného pobytu na plážích pobřeží Costa del Sol s poznáváním nejkrásnějších míst kouzelné Andalusie. Poznáte krásy španělské Andalusie, její přírodní i historické skvosty, malebná městečka, pohodovou atmosféru, místní víno, zvyky a kulturu, ale i pláže.

PROGRAM ZÁJEZDU

1. den: Odpoledne odlet z Prahy do Malagy (17:20 - 20:45). Transfer do hotelu na pobřeží Costa del Sol / Malaga.

2. den: Tento den se budeme věnovat Malaze. Během procházky městem si užijete  výhled z pevnosti Gibralfáro, prohlédnete si římský amfiteátr i Picassovo muzeum.

Vyjedeme si na kopec nad městem, kde se nám naskytne krásná vyhlídka z hradeb maurské pevnosti Gibralfáro. Hned pod kopcem se nachází další maurský hrad, Alcazaba, kde dnes sídlí archeologické muzeum.

Pod pevnostmi se nachází zrekonstruovaný římský amfiteátr. Středověkými uličkami města dojdete až na katedrální náměstí s biskupským palácem, kde můžete navštívit místní katedrálu, které se přezdívá La manquita - jednoruká. 

Na jednom z hlavních náměstí Plaza de la Merced pak budete moci navštívit rodný dům a muzeum malíře Pabla Picassa.

Odpoledne transfer na pobřeží Costa del Sol - letoviska Torremolinos / Benalmadena a ubytování v hotelu.

3. den až 6.den: Pobyt u moře, koupání, volno.  Během pobytu na Costa del Sol si můžete vybrat z široké nabídky fakultativních výletů:

GRANADA - srdce Andalusie a památka UNESCO,   zasazená do přírody na úpatí pohoří Sierra Nevada s pohádkově krásnými památkami z doby maurské nadvlády - palác Alhambra s typickou maurskou architekturou, letohrádek Generalife se zahradami, pevnost Alcazaba, čtvrť Albaicín se širokým výhledem aj.

CORDOBA - památka UNESCO. Uvidíte významné památky Cordóby jako Torre de la Colahorra, Římský most, maurskou Velkou mešitu - Mezquita, vystavěnou na místě někdejšího římského chrámu a vizigotského kostela, Alcazar, opevněný palác katolických králů a jeho překrásné zahrady i starou židovskou čtvrť s labyrintem úzkých uliček, která patří k největším ve Španělsku. 

GIBRALTAR - britská kolonie s bezcelní zónou, výlet na mohutnou skálu s pevností a s výhledy na africký kontinent. Jediná volně žijící kolonie opic v Evropě. 

RONDA - malebné nad skalní rozsedlinou rozložené městečko, které upoutá každého návštěvníka úchvatným mostem nad řekou Tajo.

7. den: Volno, pobyt u moře. Ve večerních hodinách transfer z hotelu na letiště. Odlet z Malagy do Prahy (21:30 - 00:45).

8. den: Přílet do Prahy v časných ranních hodinách.

SLUŽBY A PŘÍPLATKY, 02.10.2024 - 09.10.2024

Služby Kapacita Cena
Cena za osobu Volno 24990 Kč
Příplatky Kapacita Cena
Večeře (5x) Volno 850 Kč
Jednolůžkový pokoj Volno 6990 Kč
Celodenní výlet do Cordoby Volno 1990 Kč
Celodenní výlet do Granady Volno 2290 Kč
Celodenní výlet na Gibraltar Volno 970 Kč
Polodenní výlet do Rondy Volno 1350 Kč
Zavazadlo k odbavení (20 kg) Volno 1590 Kč
Komplexní pojištění Volno 640 Kč

UBYTOVÁNÍ, POKOJE

V rámci zájezdu je ubytování první noc po příletu v Malaze. 

Další dny je pak ubytování v hotelu v oblasti Costa del Sol - v letoviscích Benalmadena / Torremolinos. Hotel 3* s bazénem.

STRAVOVÁNÍ

V základní ceně zájezdu je zahrnuta snídaně. 

Při pobytu na Costa del Sol je možné doobjednat večeři v hotelu (celkem 5x).

PODROBNÝ POPIS

Vstupné (orientačně): Malaga - katedrála 4 EUR, Gibraltar- lanovka 11,5 EUR,  Córdoba- mešita 8 EUR, Alcazár 4 EUR, Granada- Královská kaple 3,5 EUR

ZÁKLADNÍ CENA ZAHRNUJE

 • letecká doprava Praha - Malaga - Praha, 
 • palubní zavazadlo (8 kg)
 • 6x nocleh v hotelu (osoba v 2-lůžkovém pokoji)
 • 6x snídani
 • transfery z letiště do hotelu a zpět
 • služby průvodce

ZÁKLADNÍ CENA NEZAHRNUJE

 • zavazadlo k odbavení
 • pojištění
 • vstupné do objektů

POZNÁMKY

Časové vstupenky:
GRANADA
V případě, že budete mít zájem o vstup do Alhambry. Zde se nabízí dvě varianty:
1. vstup do Generallife Palace a Gardens, Alcazaba a Carlos V. Palace - prohlídka přibližně na 2 hodiny, 990 Kč / osoba, cena pro seniory nad 65 let, ostatní 1.150 Kč
2. vstup včetně Nasrid Palace - prohlídka přibližně 4 hodiny - 1.380 Kč / osoba

CORDOBA
V Cordobě doporučujeme zakoupit předem vstupné do Velké mešity - Mezquita. V případě, že budete mít zájem o zajištění vstupenky je cena pro seniory 290 Kč, pro ostatní 380 Kč.

Pro více informací o poznávacích zájezdech do Španělska navštivte naše webové stránky poznavaci-zajezdy.slantour.cz.OBJEDNÁVKA ZÁJEZDU/POBYTU