DOPORUČUJEME

KONTAKTNÍ INFORMACE

Logo CK SLAN tour

Web slantour.cz provozuje SLAN tour s.r.o.

tel.: (+ 420) 312522704
mob.: (+ 420) 604255018
e-mail: info@slantour.cz
web: www.slantour.cz

kompletní kontakty

Malajsie - Bali - Singapur, se zastávkou v Kataru

Během tohoto zájezdu poznáte jak dvě světové asijské metropole - Singapur a Kuala Lumpur, tak i kouzelný ostrov Bali. Při zpáteční cestě se ještě krátce zastavíte v katarském Doha.

PROGRAM ZÁJEZDU

1.den: Dopoledne odlet z Prahy do Singapuru. Let s přestupem (Doha).
2.den: Přílet do Singapuru v dopoledních hodinách. Transfer z letiště do hotelu v centru Singapuru. Podvečerní procházka centrem města (Orchad Road s luxusními nákupními centry) - seznámení se Singapurem.
3.den: Singapur - prohlídka jednoho z nejčistších a nejzajímavějších měst světa s úchvatnou kosmopolitní atmosférou. Návštěva centra města s koloniální čtvrtí a křesťanskými kostely (katedrála sv. Ondřeje, Arménský kostel aj.), barevné čínské čtvrti s malebnými chrámy (např. Buddha Tooth Relic Temple, Thian Hock Keng Temple), čtvrti Little India (malá Indie) se zajímavými chrámy (Sri Srinivasa Perumal, Sri Vadapathira Kaliamman aj.) i muslimské části s mešitou Sultan Masjid. Dále návštěva proslulé botanické zahrady s pestrou paletou koření a orchideí.
4.den: Dopoledne transfer z hotelu na letiště. Odlet ze Singapuru na Bali. Po příletu transfer do hotelu v letovisku Sanur. Sanur patří mezi přední letoviska na jihovýchodním pobřeží ostrova Bali. Letovisko nabízí ca 5 km dlouhou písečnou pláž a spoustu restaurací a obchodů. 
5. - 7.den: Volno, relaxace a odpočinek na plážích v Sanuru.
Během pobytu na Bali se uskuteční dva celodenní výlety:
Celodenní výlet do centrální části ostrova - Ubudu. Ubud je centrem kulturního a duchovního života na Bali. Během cesty si prohlédnete terasovitá rýžová pole a kávové plantáže. Především vás však uchvátí proslulý Opičí chrám uprostřed deštného pralesa v Ubudu.
Celodenní výlet na západní pobřeží ostrova k proslulému chrámu Tanah Lot. Tanah Lot je jeden z nejkrásnějších hinduistických chrámů na ostrově. Jedná se o celý komplex staveb, z nichž část je umístěna na skalnatém ostrůvku, který je v době odlivu dosažitelný i (skoro) suchou nohou. Při zpáteční cestě se pak zastavíte na jedné z proslulých pláží této části ostrova.
8.den: Transfer na letiště a odlet z Bali do  Kuala Lumpur (přelet cca 3 hodiny). Transfer z letiště do hotelu, ubytování v hotelu v centru Kuala Lumpur. Večer kulinářský zážitek v některé z místních restaurací. 
9.den:  Dopoledne se vypravíme do hinduistické svatyně Batu Caves - komplexu tří jeskynních hinduistických svatyní. K největší jeskyni nás dovede 272 schodů, vchod do jeskyně hlídá ohromná zlatá socha boha Murgy (43 m vysoká, největší na světě). Odpoledne se pak vydáme do centra Kuala Lumpur, k proslulým věžím Petronas Tower. Obdivovat můžete světelnou fontánu nebo si prohlédnout Kuala Lumpur z nejvyšších pater tohoto mrakodrapu.
10.den: Ráno transfer z hotelu na letiště a odlet z Kuala Lumpur do Doha. Přílet do Kataru kolem poledne a přejezd do hotelu v centru Doha. Odpoledne můžete strávit odpočinekem na písečných plážích v Doha. nebo navštívit jendo z nejkrásnějších muzeí této části světa - Muzeum islámského umění.
11.den: V ranních hodinách transfer z hotelu na letiště a odlet do Prahy. Přílet do Prahy krátce po poledni. 

SLUŽBY A PŘÍPLATKY, 13.11.2024 - 23.11.2024

Služby Kapacita Cena
Cena zájezdu Volno 72990 Kč
Příplatky Kapacita Cena
Jednolůžkový pokoj Volno 11990 Kč
Bali - hotel 4* Volno 1600 Kč
tranzitní ubytování v Kataru Volno 990 Kč
Komplexní pojištění Volno 1760 Kč

UBYTOVÁNÍ, POKOJE

Ubytování v hotelech kategorie 3*. 2-lůžkové pokoje s kompletním příslušenstvím a klimatizací jsou samozřejmostí.

Na Bali je možné za malý příplatek zvolit i ubytování v komfortnějším 4* hotelu.

STRAVOVÁNÍ

V ceně zájezdu je 8x snídaně. Snídaně není zajišťována při tranzitním ubytování v Doha s ohledem na brzký ranní odjezd na letiště.

PODROBNÝ POPIS

Během zájezdu využijete služeb několika leteckých společností - Qatar Airways, Garuda, Malaysia Airlines aj. 


Průvodcem zájezdu je slečna Tereza Vidimská.

ZÁKLADNÍ CENA ZAHRNUJE

  • letecká doprava - Kuala Lumpur - Denpasar - Singapur - Praha, včetně zavazadla
  • 9x nocleh v hotelu 3* (2-lůžkové pokoje) - 2x Singapur, 2x Kuala Lumpur, 4x Bali, 1x Doha 
  • 8x snídaně 
  • transfery dle programu
  • služby průvodce

ZÁKLADNÍ CENA NEZAHRNUJE

  • komplexní pojištění
  • vstupy do objektů a památek
  • místní dopravu
  • místní turistickou taxu (platí se na recepci hotelu)
  • vízum na Bali (cca 35 USD) 

POZNÁMKY

vstupy do objektů - orientačně: 

Kuala Lumpur: Batu Caves 2.6 RM, Petronas Tower 80 RM 

Bali: Monkey Forest Ubud 80 Rp., Tanah Lot 60 Rp.OBJEDNÁVKA ZÁJEZDU/POBYTU