DOPORUČUJEME

KONTAKTNÍ INFORMACE

Logo CK SLAN tour

Web slantour.cz provozuje SLAN tour s.r.o.

tel.: (+ 420) 312522704
mob.: (+ 420) 604255018
e-mail: info@slantour.cz
web: www.slantour.cz

kompletní kontakty

Léto v Beskydech

DALŠÍ INFORMACE

Náš týdenní program v regionu Moravsko-slezských Beskyd vám nabízí aktivní formu letního odpočinku - turistiku, výlety za kulturními a historickými památkami tohoto regionu i přilehlých sousedních zemí Polska a Slovenska a samozřejmě i odpočinek u vody. Zájezd je vhodný pro turisty všech věkových kategorií, od dětí až po seniory.

PROGRAM ZÁJEZDU

1. den: V ranních hodinách odjezd autokaru z Čech do Beskyd. Po cestě zastávka v Olomouci, prohlídka historického centra. Prohlédnout si můžete např. Sloup nejsvětější trojice, který je na seznamu památek UNESCO. Tento barokní skvost zdobí 18 soch svatých, 12 světlonošů a 12 reliéfů s bustami apoštolů a pozlacená dělová koule. Za shlédnutí stojí i další historické památky jako je Mariánský sloup, Gotický Kostel sv. Mořice, historická budova radnice s vestavěným orlojem a unikátní věží a řada dalších.
Večer ubytování v hotelu v Rožnově p. Radhoštěm.
2. den: Nádherné výhledy na malebné beskydské vrcholy vám nabídne turistická vycházka přes Pustevny, Radhošť a Černou horu. Budete moci obdivovat historické stavby lidového architekta Dušana Jurkoviče i mohutnou sochu Radegasta. Dle vlastní fyzické kondice se budete moci rozhodnout, zda sestoupíte z vrcholu Radhoště do Rožnova pěšky (cca 10 km), nebo se vrátíte zpět autokarem.
3. den: Celodenní výlet do Polska. Kolem poledne příjezd do Krakowa, sídelního města polských králů s dominantou hradu Wawel. Pozdě večer návrat zpět do hotelu.
4. den: Volno, možnost koupání nebo turistické vycházky v Beskydech.
5. den: Celodenní výlet na Slovensko do oblasti Malé Fatry a Oravy. Dopoledne turistická vycházka přes Jánošíkové diery do Vrátné doliny. Odpoledne návštěva hradu Oravský Podzámok, který patří mezi nejvýznamnější a nejnavštěvovanější památky hradního stavitelství na území Slovenska. Hrad vznikl na strategicky důležitém místě jantarové cesty a od roku 1370 byl župním hradem. Stavby horního, středního a dolního hradu, zabírající tři výškové terasy hradní skály, se budovaly postupně od poloviny 13. až do začátku 17. století. Večer návrat zpět do hotelu.
6. den: Dopoledne návštěva rozsáhlého komplexu rožnovského skanzenu - Valašského městečka, valašské dědiny i starého hamru a pily. Odpoledne volno, možnost koupání.
7. den: Dopoledne odjezd z hotelu. Po cestě zastávka v Kroměříži - prohlídka zámku, který je právem pokládána za perlu barokního stavitelství a je zapsán na seznamu památek UNESCO. V podvečer příjezd do Prahy.

SLUŽBY A PŘÍPLATKY, 07.08.2023 - 13.08.2023

Služby Kapacita Cena
cena zájezdu Volno 7990 Kč
Příplatky Kapacita Cena
komplexní pojištění Volno 420 Kč
1- lůžkový pokoj Volno 1350 Kč
Odjezdová místa Kapacita Cena
Slaný Volno 0 Kč
Kladno Volno 0 Kč
Praha Volno 0 Kč
Benešov Volno 0 Kč
Jihlava Volno 0 Kč
Velké Meziříčí Volno 0 Kč
Brno Volno 0 Kč
Olomouc Volno 0 Kč
Louny Volno 300 Kč
Rakovník Volno 200 Kč
Nové Strašecí Volno 150 Kč
Kralupy nad Vltavou Volno 200 Kč
Roudnice nad Labem Volno 200 Kč
Mělník Volno 300 Kč

UBYTOVÁNÍ, POKOJE

Hotel Bečva 3*: 2- a 3- lůžkové pokoje se sprchou, wc, k zapůjčení televize, rádio a lednička. Wi-fi připojení bez poplatku. Možnost ubytování v 1- lůžkových pokojích za příplatek.

12496-hotel-becva12497-hotel-becva

PODROBNÝ POPIS

Orientační ceny vstupného (vstupné do objektů není zahrnuto v ceně zájezdu):
- Skanzen Rožnov od 80 Kč, senioři 60 Kč, děti 40 Kč (dle okruhu)
- Zámek Kroměříž od 170 Kč, obrazárna 90 Kč, věž 70 Kč
- Oravský hrad 7 EUR, senioři a děti 3,5 EUR

ZÁKLADNÍ CENA ZAHRNUJE

  • doprava autokarem
  • 6x nocleh v hotelu
  • 6x snídaně
  • služby průvodce

ZÁKLADNÍ CENA NEZAHRNUJE

  • vstupy do objektů
  • komplexní pojištění
  • místní poplatek (platí se na recepci hotelu 50 Kč / osoba /noc)

POZNÁMKY


Další informace o České republice naleznete na webových stránkách poznavaci-zajezdy.slantour.cz.

Pro více informací o poznávacích zájezdech do Polska navštivte naše webové stránky poznavaci-zajezdy.slantour.cz.

 

Pro více informací o poznávacích zájezdech na Slovensko navštivte naše webové stránky poznavaci-zajezdy.slantour.cz.OBJEDNÁVKA ZÁJEZDU/POBYTU