DOPORUČUJEME

KONTAKTNÍ INFORMACE

Logo CK SLAN tour

Web slantour.cz provozuje SLAN tour s.r.o.

tel.: (+ 420) 312522704
mob.: (+ 420) 604255018
e-mail: info@slantour.cz
web: www.slantour.cz

kompletní kontakty

Léto na Šumavě s výletem do Pasova

DALŠÍ INFORMACE

Aneb po stopách "Anděla Páně".

Malebná krása Šumavy, lipenského jezera i dalších míst jižních Čech nabízí řadu krásných přírodních scenerií i unikátních historických památek. Ale nejen to je pro vás připraveno v tomto našem zájezdu. Vydáte se rovněž po stopách filmových lokací z populární české pohádky Anděl Páně.

PROGRAM ZÁJEZDU

1.den: Ráno odjezd autokarem do jižních Čech. Dopoledne zastávka v rozsáhlém klášteře ve Zlaté koruně. Odpoledne pak strávíme v jednom z nejkrásnějších českých měst - Českém Krumlově. V podvečer ubytování v hotelu ve Vyšším Brodě.
2.den: Dopoledne prohlídka kláštera ve Vyšším Brodu. Dále pak přejedeme k jednomu z nejstarších sídel Rožmberků k hradu Rožmberk, kde můžete mimo jiné shlédnout portrét známé Bílé paní Perchty z Rožmberka, která se zde podle pověsti stále zjevuje. Odpoledne návštěva  Lipna - možnost koupání nebo procházky stezkou v korunách stromů. Stezka je zakončená vyhlídkovou věží vysokou 40 metrů a naskytne se vám z ní fantastický výhled na téměř celou část Lipenského jezera - pro odvážlivce možnost sjet dolů z věže tobogánem.
3.den: Volný den, který můžete využít k aktivitám dle vašeho výběru. Nabízí se možnost projížďky po Vltavě z Vyššího Brodu do Rožmberku raftem nebo kanoí (půjčovny lodí jsou přímo ve Vyšším Brodu). Nabízíme rovněž možnost celodenního fakultativního výletu do německého Pasova. V rámci tohoto výletu si prohlédnete historické centrum města s řadou kostelů a biskupskou rezidencí.
4.den: Dopoledne se vydáme k Boubínu, kde nás čeká turistická vycházka Boubínským pralesem. Odpoledne se pak zastavíme v historickém městě Prachatice - město je od 1981 městskou památkovou rezervací. Večer ubytování v hotelu ve Vimperku.
5.den: Dopoledne na vás pak čeká nenáročná turistická procházka po nejkrásnějších partiích Šumavy - oblast Kvildy, Antýglu a Modravy. Odpoledne se vydáme na hrad Kašperk, významný hrad císaře Karla IV. a také místo, kde se odehrával děj filmu Anděl Páně. Následovat bude krátká zastávka u kostela Sv. Mouřince v Anníně, který známe ze stejné pohádky. Večer návrat do Prahy.

SLUŽBY A PŘÍPLATKY, 13.07.2022 - 17.07.2022

Služby Kapacita Cena
cena za osobu Volno 5790 Kč
Příplatky Kapacita Cena
Výlet do Pasova Volno 280 Kč
4x večeře Volno 720 Kč
příplatek: pokoj 1/1 Volno 990 Kč
komplexní pojištění Volno 300 Kč
Odjezdová místa Kapacita Cena
Slaný Volno 0 Kč
Kladno Volno 0 Kč
Praha Volno 0 Kč
Příbram Volno 0 Kč
Písek Volno 0 Kč

UBYTOVÁNÍ, POKOJE

Hotel Panský dům***, Vyšší Brod (1- a 2- lůžkové pokoje s příslušenstvím)

12498-pansky-dvur

PODROBNÝ POPIS

Vstupné (orientačně)
- klášter Zlatá Koruna 140 Kč, děti a senioři 100 Kč
- zámek Český Krumlov 180 Kč, děti a senioři 130 Kč, věž 150 Kč
- klášter ve Vyšším Brodě 120 Kč, děti a senioři 85 Kč
- hrad Rožmberk 150 Kč, děti a senioři 110 Kč
- stezka korunami stromů 220 - 270 Kč, lanovka 140 - 180 Kč, tobogán 50 Kč 

- hrad Kašperk 100 - 150 Kč (dle okruhu), děti a senioři 75 - 95 Kč


Půjčovné kanoe nebo raftu (včetně dopravy zpět do Vyššího Brodu): 300 - 400 Kč / osoba

ZÁKLADNÍ CENA ZAHRNUJE

  • dopravu autokarem
  • 4x nocleh v hotelu 
  • 4x snídaně
  • služby průvodce

ZÁKLADNÍ CENA NEZAHRNUJE

  • pojištění
  • vstupy do objektů

POZNÁMKY

Pro více informací o České republice navštivte naše webové stránky poznavaci-zajezdy.slantour.cz. Podívat se můžete i na tuzemsko.slantour.cz , kde najdete kompletní přehled našich nabídek zájezdů a pobytu v ČR.OBJEDNÁVKA ZÁJEZDU/POBYTU