DOPORUČUJEME

KONTAKTNÍ INFORMACE

Logo CK SLAN tour

Web slantour.cz provozuje SLAN tour s.r.o.

tel.: (+ 420) 312522704
mob.: (+ 420) 604255018
e-mail: info@slantour.cz
web: www.slantour.cz

kompletní kontakty

POBYT SE STÁTNÍM PŘÍSPĚVKEM Lázně na zkoušku (6 nocí) - Léčebné lázně Lázně Kynžvart

DALŠÍ INFORMACE

 • Lázně Kynžvart
  Lázně Kynžvart Léčebné lázně Lázně Kynžvart jsou státní příspěvkovou organizací, jejím zřizovatelem je Ministerstvo zdravotnictví ČR. Jedná...

ZAMĚŘENÍ LÁZNÍ

 • Nemoci dýchacího ústrojí netuberkulózní
 • Nemoci močového ústrojí a ledvin
 • Nemoci kožní
 • Nemoci trávicího ústrojí
 • Pohybový aparát
 • Obezita dětí a dorostenců

AKCE

Pobyt na 6 noci s polopenzí, procedurami a vstupem do bazénu.

Léčebné lázně Kynžvart jsou jednu z pouhých 4 lokalit v ČR, kde jsou klimatické podmínky díky svým specifickým podmínkám uznány jako přírodní léčivý zdroj, tedy uznány jako vhodné k léčení. Význam lázní je dán především ideálními klimatickými podmínkami a klimatoterapie je účinnou léčebnou metodou s prokazatelným léčebným účinkem.  K přírodním léčivým zdrojům Léčebných lázní Lázní Kynžvart patří také 4 minerální prameny.
Pro pacienty a klienty je zde bohaté sportovní vyžití - k dispozici jsou horská kola, elektrokola, nordic walking; v okolí se nabízí řada možností k výletům, možnost golfu na nedalekém hřišti, v zimě v areálu sáňkování a v blízkých Mariánských Lázních možnost lyžování. Každoročně je připravován pestrý program pro dětské, ale i dospělé pacienty. Kromě sportovních aktivit v rámci klimatoterapie jsou pořádány různé hry, soutěže, karnevaly, diskotéky, výlety, řada divadelních představení, promítání filmů, přednášky a koncerty. Vše pro udržování psychické pohody našich klientů.
Léčebné procedury: Léčebné lázně Lázně Kynžvart pracují s moderními balneologickými postupy jako jsou vodoléčebné procedury (minerální koupele, přísadové koupele, hydromasážní lázeň, Hauffeho koupel, Hubbardova lázeň, apod.), suché uhličité koupele, masáže, inhalace, peloidní zábaly, magnetoterapie, elektroléčba a další.
Sportovní a rehabilitační centrum poskytuje rehabilitační a relaxační vyžití. Dominantou centra je plavecký bazén s brouzdalištěm, jehož voda je ošetřována ozonizací. Posilovna nabízí širokou kolekci posilovacích strojů na procvičení celého těla. Taktéž zde naleznete běžecký a veslařský trenažer. Sauna o velikosti 12 m2 a kapacitě 10 osob je vhodná pro jednotlivce i menší kolektivy.

UBYTOVÁNÍ, POKOJE

Ubytování je poskytováno v lázeňských domech Šárka, Libuše, Orlík, Záboj a Praha.
Pokoje***: 1- a 2- lůžkové pokoje. Každý pokoj má vlastní příslušenství, standardní vybavení pokoje, televizi, připojení Wi-Fi, fén a minibarovou ledničkou. 

STRAVOVÁNÍ

Polopenze. 
Snídaně jsou formou švédských stolů. Večeře jsou podávány výběrem ze dvou menu. V sobotu a v neděli jsou večeře pouze studené. Strava (večeře případně obědy) je na první dny pobytu jednotná, výběr je možný nejdříve dva pracovní dny předem. Stravování je zajištěno v centrální jídelně za domem Orlík.

SLUŽBY A PŘÍPLATKY, 10.01.2022 - 31.03.2022

Služby Kapacita Cena
osoba ve 2- lůžkovém pokoji Volno 6490 Kč
dítě 3-15 let (bez procedur) Volno 4450 Kč
Příplatky Kapacita Cena
1- lůžkový pokoj Volno 1020 Kč
obědy/pobyt Volno 750 Kč

PODROBNÝ POPIS

V ceně je již odečten příspěvek 2.000 Kč za státní voucher/příspěvek.

ZÁKLADNÍ CENA ZAHRNUJE

 • 6x ubytování
 • 6x polopenze
 • 1x lahev (5 l) pramene RICHARD
 • klimatoterapie
 • 1x léčebná procedura na den dle výběru z platného ceníku (na základě doporučení lékaře - mimo neděle)
 • volný vstup do bazénu a posilovny (dle aktuální provozní doby)
 • wifi a parkování zdarma

ZÁKLADNÍ CENA NEZAHRNUJE

Na místě se hradí místní poplatek 21 Kč/den.

POZNÁMKY

Transfer ZDARMA u příjezdu/odjezdu:
Mariánské Lázně - Lázně Kynžvart 13:30 hod.
Lázně Kynžvart - Mariánské Lázně 10:00 hod

Při příjezdu do 15. hodiny se hlaste v přijímací kanceláři LD Praha, po 15. hodině pak na LD Záboj u zdravotní sestry. Na stravu se dochází do centrální jídelny (max. 150 m - dle budovy ubytování). Strava (obědy a večeře) je na první dny pobytu jednotná, výběr je možný nejdříve dva pracovní dny předem. Na procedury se dochází do Balneacentra (max. 300 m - dle budovy ubytování). Při odjezdu ve všední dny se odhlaste na LD Praha v přijímací kanceláři, o víkendu pak na LD Záboj u zdravotní sestry. Na místě se hradí místní poplatek 21 Kč/den.

Pobyt se psem: nelzeOBJEDNÁVKA ZÁJEZDU/POBYTU