DOPORUČUJEME

KONTAKTNÍ INFORMACE

Logo CK SLAN tour

Web slantour.cz provozuje SLAN tour s.r.o.

tel.: (+ 420) 312522704
mob.: (+ 420) 604255018
e-mail: info@slantour.cz
web: www.slantour.cz

kompletní kontakty

Lázně na zkoušku (5 nocí) - Lázně Libverda, Libverda

OBJEDNÁVKA

DALŠÍ INFORMACE

 • Libverda
  Libverda Lázně Libverda jsou založeny na dlouholeté tradici, z níž lázně čerpají až do dnešních dnů. Specializace lázní je udána především...

ZAMĚŘENÍ LÁZNÍ

 • nemoci pohybového aparátu
 • srdeční choroby

Pobyt 5 noci s polopenzí a procedurami.


Lázně Libverda jsou tradičním lázeňským komplexem ležícím ve stejnojmenné obci v údolí Jizerských hor v nadmořské výšce 424 metrů. Díky své poloze a příjemnému klimatu jsou lázně místem vhodným k realizaci odpočinkové turistiky. Pro aktivní využití volného času klientů jsou v areálu k dispozici tenisové kurty, minigolfové hřiště a v neposlední řadě fitness centrum. V letním období je nasnadě využití blízkých cyklostezek, v zimě naopak využití běžeckých stop.
Ubytování je poskytováno v  Hotelu Nový Dům***, který je největším hotelem v celém lázeňském komplexu. Jedná se o budovu postavenou v moderním stylu v roce 1986. V této výškové budově je možnost ubytování v zrekonstruovaných dvoulůžkových pokojích (kategorie Standard a Superior") a apartmánech.  Součástí každého pokoje je i vlastní balkon. Celková kapacita hotelu je 167 pokojů. Pokoje ve 2. patře hotelu jsou upraveny bezbariérově. Právě v hotelu Nový Dům je centrální recepce sloužící k ubytování všech hostů, dále také ordinace lékařů a část léčebného úseku. V posledním patře hotelu najdete vyhlídkovou terasu, z níž je výhled na nejvyšší horu Jizerských hor Smrk. 
Další možností ubytování je v hotelu Panorama***, který se nachází v bízkosti lázeňského parku a lázeňské restaurace Clam- Gllasův Palác (100 m). Procedury se poskytují v hlavním domě Nový Dům.
Stravování hostů probíhá v jídelním sále Clam-Gallas Palace - vzdálenost cca 100 m. 

UBYTOVÁNÍ, POKOJE

Pokoj Standard - 1 a 2 lůžkové světlé pokoje s balkónem a výhledem do lázeňského parku prostornou koupelnou se sprchou, TV-SAT, telefon, trezor, wifi připojení.
Pokoj Superior: 1- a 2- lůžkové komfortní pokoje vybavené jako pokoje standard, ale navíc je zde  zdarma: 1x láhev minerální vody při příjezdu, kávový a čajový set s rychlovarnou konvicí, lednice, hotelová kosmetika v koupelně, župan. 

 

STRAVOVÁNÍ

Polopenze. Snídaně formou bufetu. Večeře formou bufetu (bez nápojů).

TERMÍNY A CENY

Termín zájezdu osoba/Standardosoba / Superior
02.01. - 31.03.20248990 Kč9990 Kč Podrobnosti
31.03. - 01.11.20249990 Kč10990 Kč Podrobnosti
01.11. - 19.12.20248990 Kč9990 Kč Podrobnosti

ZÁKLADNÍ CENA ZAHRNUJE

 • 5x ubytování
 • 5x polopenze
 • vstupní lékařská konzultace
 • 1x denně procedury dle rozpisu lékaře (denně po - so, počínaje dnem po dni příjezdu)
 • 3x denně pitná kúra
 • 1x sportovní aktivita dle vlastního výběru
 • 1x voucher na kávu se zákuskem dle denní nabídky
 • zdarma WiFi připojení na pokoji i ve veřejných prostorech hotelu

ZÁKLADNÍ CENA NEZAHRNUJE

Na místě se hradí místní poplatek 30 Kč/den.

POZNÁMKY

Nástup na pobyt od 14:00 hod. Ukončení pobytu do 10:00 hod. Klienti se hlásí po příjezdu v recepci hotelu Nový Dům. Na místě se hradí místní poplatek 30 Kč/den. Pokud není parkovné zahrnuto v ceně pokoje (Superior, Apartmá) platí se následovně: před hotelem za poplatek 130 Kč/den, vedle hotelu nebo za hotelem za poplatek 60 Kč/den. 300 m od hotelu je parkoviště zdarma - bez možnosti rezervace místa. Hotel Nový Dům je jediný náš hotel s označením "jen pro dospělé" a bez možnosti ubytování s domácím mazlíčkem.

Pobyt se psem: nelze