DOPORUČUJEME

KONTAKTNÍ INFORMACE

Logo CK SLAN tour

Web slantour.cz provozuje SLAN tour s.r.o.

tel.: (+ 420) 312522704
mob.: (+ 420) 604255018
e-mail: info@slantour.cz
web: www.slantour.cz

kompletní kontakty

Kouzlo odpočinku - Hotel Millenium, Karlovy Vary

DALŠÍ INFORMACE

 • Karlovy Vary
  Karlovy Vary Město Karlovy Vary založil již ve 14.století král Karel IV. Výjimečnost Karlových Varů je historicky založena především na lázeňské...

ZAMĚŘENÍ LÁZNÍ

 • nemoci pohybového ústrojí
 • onemocnění ledvin a močových cest
 • nemoci dýchacího ústrojí
 • ženské nemoci
 • nemoci látkové výměny
 • onkologická onemocnění
Relaxační pobyt na 3 noci pro dvojice hostů.
Název MILLENIUM má své opodstatnění, jelikož celá budova je snoubením se historického a moderního architektonického stylu. Hotel svým širokým zaměřením a množstvím služeb oslovuje všechny věkové kategorie a zároveň všechny možné cíle. Hotel je velmi útulně a moderně vybaven. Využity byly zejména kompozice moderních materiálů a masivního dřeva. Krásný honosný sál v zámeckém harmonickém stylu Hotelu MILLENIUM s romantickou vyvýšenou galerií je umístěn v historické části hotelu. Členitost a velkorysé prostory sálu slouží pro denní restaurační činnost ubytovaným i neubytovaným hostům.
Sál s restaurací je vhodným místem jak pro každodenní pracovní business oběd /připravujeme širokou škálu denního menu/, tak pro rodinné oslavy, honosné svatební hostiny, uzavřené společenské akce i příjemné klidné posezení. Vyvýšená romantická galerie hotelového sálu s restaurací umocní Váš společenský a gastronomický zážitek. Kouzlo příjemného soukromého posezení, romantika a krásný výhled do sálu Vás mile překvapí. Samozřejmou součástí sálu s restaurací je bar s odpovídající nabídkou nápojů. Velmi dobře ošetřená piva z Krušovického královského pivovaru, kvalitní moravská a francouzká vína, italská káva Piazza a mnoho další chutných nápojů pro okamžité zahřátí, či lahodné koktejly pro delší posezení jsou naší denní nabídkou. Naše kuchyně nabízí speciality z klasické české i mezinárodní kuchyně. Studené a teplé předkrmy, polévky, steaky, těstoviny, čerstvé zeleninové saláty, grilovaná i vegetariánská jídla a moučníky. Naši kuchaři rádi připraví chutné a pestré skladby pokrmů dle Vašich představ.

Hotel se specializuje na víkendové, vícedenní a týdenní relaxační wellness pobyty. V hotelu naleznete moderně vybavené wellness prostory pro dokonalou relaxaci Vašeho těla i duše. Spa nabídka hotelu čítá široké spektrum relaxačních procedur, koupelí, zábalů a mnoho dalšího.

UBYTOVÁNÍ, POKOJE

Pokoje Standard Komfort:1- a 2- lůžkové pokoje.
Všechny pokoje jsou velmi útulné, zbrusu nové a moderně vybavené. Každý pokoj je vybaven vlastní koupelnou se sprchovým koutem a toaletou. Samozřejmostí vybavení pokoje jsou LCD televizory, ručníky, osušky a vysoušeče vlasů.
V hotelových pokojích a také ostatních částech hotelu je k dispozici internetové připojení WI-FI​.

STRAVOVÁNÍ

Polopenze.
Snídaně formou bohatého bufet. Večeře formou bufetu (polévka, saláty, výběr ze tří hlavních jídel a příloh, samoobslužný zmrzlinový pult se čtyřmi druhy zmrzlin).

TERMÍNY A CENY

Termín zájezdu osoba ve 2- lůžkovém pokoji
K zvolenému zájezdu bohužel aktuálně nenabízíme žádný termín.

ZÁKLADNÍ CENA ZAHRNUJE

 • 3 x ubytování v útulném pokoji Standart Komfort pro dva  
 • 3 x pestrá snídaně formou pestrých švédských stolů pro dva    
 • 1 x chutný staročeský oběd "Do zlatova pečená Millénská kachnička" pro dva   
 • 1 x lahodná palačinka pro dva
 • 3 x večeře formou bohatého bufetu pro dva
 • 1 x Welcome drink "MILLENIUM" pro dva
 • TOP INCLUSIVE NA VÍNO pro dva /neomezená spotřeba rozlévaného vína v čase večeře a následného posezení v hotelovém lobby baru 18.-20.00 hodin každý večer pobytu/ 
 • TOP RELAX BALÍČEK pro dva:
  1 x 20 minut teplý rašelinový zábal pro uvolnění Vašich zad a šíje pro dva
  1 x 20 minut vonný parafínový zábal pro Vaše hebké ruce pro dva 
 • Vodní procedury
  1 x 20 minut komfortní Whirlpool /společné vstupy/
  1 x 10 minut kneippův chodník pro dva
  1 x 20 minut "Královské Krušovické pivní koupele" pro dva spojené s popíjením lahodného pivečka nebo čokoládová perličková koupel
 •  Procedury pro uvolněné a zdravé dýchání
  1 x 20 minut oxygenoterapie pro dva
  1 x 30 minut solná jeskyně pro dva 

ZÁKLADNÍ CENA NEZAHRNUJE

Na místě se hradí místní poplatek 35 Kč/den

POZNÁMKY

Nástup na pobyt od 14:00 hod. Ukončení pobytu do 10:00 hod. Na místě se hradí místní poplatek 35 Kč/den. Parkování na hotelovém parkovišti střeženém kamerovým systémem za poplatek 150 Kč/den.