DOPORUČUJEME

KONTAKTNÍ INFORMACE

Logo CK SLAN tour

Web slantour.cz provozuje SLAN tour s.r.o.

tel.: (+ 420) 312522704
mob.: (+ 420) 604255018
e-mail: info@slantour.cz
web: www.slantour.cz

kompletní kontakty

Krátkodobý pobyt do 3 nocí - Penzion Bejčkův Mlýn, Slavonice

DALŠÍ INFORMACE

  • Jižní Čechy
    Jižní Čechy Kraj po staletí spravovaný lidmi v souladu s nároky přírody, svou krásou překvapí každého návštěvníka. Kdo přijede za historickými...

Vyprodané termíny

Načerpejte energii v krásné přírodě chráněné krajinné oblasti České Kanady v přírodním parku u Slavonic.

Penzion je zasazen do krásné přírody chráněné krajinné oblasti Česká Kanada s hlubokými lesy, malebnými zákoutími, četnými potůčky a rybníky. Příroda je všude kolem, penzion má vlastní rybník, budovu obtéká Slavonický potok, do lesa a na louku je to pár kroků. Zajímavá krajina bohatá na historické a kulturní památky, vybízí k výletům za poznáním. 
BOTANICKÁ ZAHRDA - Botanická zahrada se rozkládá v areálu penzionu Bejčkův mlýn, na každém kroku se zde setkáte s květinami a stromy z chráněné krajinné oblasti Česká Kanada. 
Penzion má samostatnou restauraci  a v letní sezóně zahrádku v přírodě. Restaurace nabízí domácí kuchyni, snídaně, obědy i večeře. nejenom pro ubytované hosty.  V letní sezóně penzion pořádá grilování v přírodě, v červnu každou sobotu, v červenci a srpnu ve čtvrtek a sobotu.
VINNÝÝSKLEP - Součástí penzionu je i vinný sklípekkterý je situován přímo pod penzionem a je nejstarší částí budovy, pochází z 16. století. Sklep je po rekonstrukci a jsou v něm uložena moravská přívlastková BIO vína. Ve sklípku provádíme ochutnávky, které moderuje zkušený someliér. Ochutnat můžete mladá, ale i archivní vína, nejstarší z roku 1957. Termín ochutnávky je nutné rezervovat předem.
DOMÁCÍ ZOO - V areálu penzionu na Vás čekají naši miláčci, různá domácí zvířata, která mohou zpestřit Váš pobyt. Můžete se potěšit s našimi oslíky, ovečkami, kozami,  prasátky, housaty, kachňaty, slepičkami, bažanty a dalšími zvířátky. ZOO ochraňuje pštrosice zvaná "Pštrosanda" a "Kora" s "Bonou",  malé drsnosrsté jezevčice, obě s nekonečnou potřebou mazlení a drbání na libovolných částech jejich těla. Na zvířátka se nemusíte jenom koukat, můžete je i krmit, krmení lze zakoupit v recepci. Zvířátka se těší na vaši návštěvu.  Vstup do ZOO je bezplatný. Pokud budete chtít naši malou ZOO podpořit, kupte si krmení pro zvířátka na recepci penzionu. 

UBYTOVÁNÍ, POKOJE

Penzion nabízí ubytování v pokojích v penzionu, nebo v chatkách, které se nachází v přírodním parku v těsné blízkosti penzionu. 
Pokoje mají různou atmosféru a výbavu, ale všechny jsou útulné a komfortní. Dýchne na vás moderní současnost, ale i historie. Jste-li milovníky přírody, můžete si svůj pokoj vybrat i podle oblíbeného stromu. 
Pokoj: 2- a 3- a 4- lůžkové pokoje. Všechny pokoje jsou nekuřácké, mají vlastní koupelnu, Wifi připojení, trezor, LED TV, většina pokojů má minibar, kávový a čajový set zdarma a další nadstandardní výbavu.
Chatka: 4- lůžková chatka (2x palanda). Chatky nabízí ubytování přímo v přírodním parku a domácí ZOO, výbava je jednodušší, mají umyvadlo s teplou vodu, ostatní sociální zařízení je k dispozici v budově.

STRAVOVÁNÍ

Bez stravy.
Snídani a večeři je možné objednat za příplatek. Snídaně formou bufetu, 7 teplých jídel, velký výběr studených jídel, slané i sladké pečivo, ovoce, studené i teplé nápoje, neomezená konzumace.
Večeře formou švédského stolu, , neomezená konzumace, čtyři teplá jídla z toho jedno sladké, polévka, bohatý salátový bufet, pečivo, ovoce.

SLUŽBY A PŘÍPLATKY, 01.02.2021 - 20.12.2021

Služby Kapacita Cena
cena z osobu / chatka Volno 280 Kč
cena za osobu / pokoj Volno 790 Kč
dítě 6-12 let / pokoj Volno 555 Kč
dítě 6-12 let / chatka Volno 196 Kč
přistýlka Volno 590 Kč
dítě do 5 let bez nároku na lůžko Volno 0 Kč
Příplatky Kapacita Cena
snídaně Volno 195 Kč
večeře Volno 220 Kč
1- lůžkový pokoj Volno 210 Kč

ZÁKLADNÍ CENA ZAHRNUJE

  • 1x ubytování
  • zdarma parkování ve dvoře penzionu

POZNÁMKY

Nástup na pobyt od 14:00 hod. Ukončení pobytu do 10:00 hod. Na místě se hradí místní poplatek 10 Kč/den.

Pobyt se psem je možný, poplatek 180 Kč / den.OBJEDNÁVKA ZÁJEZDU/POBYTU