DOPORUČUJEME

KONTAKTNÍ INFORMACE

Logo CK SLAN tour

Web slantour.cz provozuje SLAN tour s.r.o.

tel.: (+ 420) 312522704
mob.: (+ 420) 604255018
e-mail: info@slantour.cz
web: www.slantour.cz

kompletní kontakty

Hotelový pobyt - Hotel Zátiší***, Špindlerův Mlýn

DALŠÍ INFORMACE

  • Krkonoše
    Krkonoše Krkonoše jsou nejvyšším pohořím České republiky a jedním z nejvyhledávanějších míst letní i zimní rekreace. Nejvyšší horou Krkonoš je Sněžka (1602 m.
Hotel Zátiší*** je situovaný v úžasné krkonošské přírodě s jedinečnou polohou. Hotel nabízí komfortní ubytování s výhledem do údolí Sv. Petr, horský hřeben Kozí hřbety a sjezdovku Stoh. Hotel disponuje restaurací a terasou, dále je k dispozici bowling, biliár, soukromé Spa s finskou saunou a whirlpool. Pro děti jsou k dispozici 2 prostorné herny a venkovní dětské hřiště. Hosté mohou využít venkovního parkoviště.

UBYTOVÁNÍ, POKOJE

Hotel Zátiší je tvořen dvěma budovami, které jsou vzájemně propojené tunelem. V hlavní budově se nachází 24 pokojů, restaurace, dětské herny a hotelový bar ZABAR. Ve druhé budově se nachází 17 pokojů.  Všechny pokoje nabízí  koupelnu se sprchovým koutem a vysoušečem vlasů, LCD TV, minibar, telefon a WIFI připojení.
Hotel nabízí tyto pokoje: 
Dvoulůžkový pokoj Economy (twin): Jedná se o nejlevnější pokoj. Nabízí 2 oddělená lůžka, bez možnosti přiobjednání balkónu. 
Dvoulůžkový  pokoj Standard: Nabízí manželskou postel popřípadě dvě oddělená lůžka. Lze využít 1 přistýlku. Pokoj s balkonem za příplatek
Dvoulůžkový pokoj Comfort: Disponuje manželskou postelí. K tomuto pokoji lze přiobjednat až 2 další přistýlky, které jsou vhodné i pro dospělé osoby. Pokoj s balkonem za příplatek
Apartmán - apartmán se skládá ze 2 ložnic. V 1. ložnici se nachází manželské lůžko a posezení, ve 2. ložnici se nachází manželské lůžko se sofa, které lze využít jako 1 či 2 přistýlky. V apartmánu je koupelna se sprchou a WC, fén, dále TV, wifi,  minibar a set na přípravu kávy a čaje. U apartmánu je terasa s nezapomenutelným výhledem.


STRAVOVÁNÍ

Snídaně podávané formou bufetu.
Možnost doobjednání večeří. V období do 25.12. a od 19.03. jsou večeře formou 3-chodového menu + salátový bufet.
V období 25.12. - 19.03. jsou večeře podávaných formou bufetu.

SLUŽBY A PŘÍPLATKY, 19.03.2023 - 31.03.2023

Služby Kapacita Cena
osoba ve 2- lůžkovém pokoj Economy Volno 1230 Kč
osoba ve 2- lůžkovém pokoj Standard Volno 1450 Kč
osoba ve 2- lůžkovém pokoji Comfort Volno 1550 Kč
dítě do 6 let zdarma (se snídaní, bez lůžka) Volno 0 Kč
1- lůžkový pokoj Volno 2330 Kč
Osoba na přistýlce (6 - 11 let) Volno 730 Kč
Osoba na přistýlce (11 - 99 let) Volno 1150 Kč
Příplatky Kapacita Cena
Balkón / osoba / noc Volno 200 Kč
Večeře/ dospělý Volno 550 Kč
Večeře dítě 3-6 let Volno 165 Kč
Večeře dítě 6-11 let Volno 385 Kč

PODROBNÝ POPIS

ZIMA:
Špindlerův Mlýn má od listopadu do dubna dokonalé podmínky pro celou řadu zimních sportů. Na okolních svazích najdete profesionálně upravované sjezdové tratě různého druhu obtížnosti v celkové délce 25 km. Většina sjezdovek je v případě nižší sněhové pokrývky uměle zasněžována. Celkem 14 lanovek a vleků zajišťují přepravní kapacitu 20 000 lyžařů za hodinu, to vše s jedním skipasem. Dopřejte si u nás dokonalé zážitky, ať už při vlastním lyžování nebo jako diváci mnoha význačných závodů, které se zde každoročně konají. Jednou přijedete a už sem budete jezdit bez ustání. Zastávka Ski busu "Pod hotelem Zátiší" je cca 150 m od hotelu.
LÉTO:
Špindlerův Mlýn již dávno není jen nádherným zimním střediskem, na své si zde každý přijde také v letním období. Ať již milujete procházky krásnou přírodou, rádi se kocháte výhledem z vrcholků hor, jste příznivcem adrenalinových sportů a zážitků, jste nadšený cyklista, hledáte vyžití pro své děti, potřebujete si odpočinout a relaxovat či jen posedět na terásce s dobrým drinkem či zákuskem? Pak je Špindlerův Mlýn správná volba a my Vám rádi poradíme a upozorníme na akce, které jsou pro Vás připravené.

ZÁKLADNÍ CENA ZAHRNUJE

  • ubytování
  • snídaně formou bufetu 
  • parkování

ZÁKLADNÍ CENA NEZAHRNUJE

Cena nezahrnuje místní poplatek, platí se na místě 30 Kč osoba/noc

POZNÁMKY

Nástup na pobyt od 14:00 hod. Ukončení pobytu do 10:00 hod.

Pobyt se psem je možný, poplatek 500 Kč / den.


POZNÁMKY K TERMÍNU

Minimální délka pobytu 3 noci.


OBJEDNÁVKA ZÁJEZDU/POBYTU