DOPORUČUJEME

KONTAKTNÍ INFORMACE

Logo CK SLAN tour

Web slantour.cz provozuje SLAN tour s.r.o.

tel.: (+ 420) 312522704
mob.: (+ 420) 604255018
e-mail: info@slantour.cz
web: www.slantour.cz

kompletní kontakty

Hotelový pobyt - Wellness hotel Windsor, Špindlerův Mlýn

DALŠÍ INFORMACE

  • Krkonoše
    Krkonoše Krkonoše jsou nejvyšším pohořím České republiky a jedním z nejvyhledávanějších míst letní i zimní rekreace. Nejvyšší horou Krkonoš je Sněžka (1602 m.
Pobyt na libovolný počet nocí.

Hotel**** s jedinečnou atmosférou a dlouholetou tradicí, již od roku 1894, nabízí komfortní ubytování v samém centru Špindlerova Mlýna s výhledem na Medvědín a Svatý Petr. Již řadu let je jedním z nejoblíbenějších hotelů v Krkonoších. Wellness Hotel Windsor Špindlerův Mlýn je ideálním místem pro rodinnou dovolenou, pobyty s dětmi nebo také pro osoby, které hledají aktivní dovolenou, wellness pobyty, adrenalin.
Hotel je tvořen dvěma budovami, které nejsou vzájemně propojené. V hlavní budově se nachází 36 pokojů, restaurace, konferenční prostory, dětská herna, hotelový bar CUBAR, manikúra a pedikúra. Wellness budova (depandance) je vzdálená od hlavní budovy 8 m. Zde se nachází 20 pokojů, wellness, masážní salón Tawan a podzemní garáže.
ODPOČINOUT SI MŮŽETE V: bazénu s protiproudem, bylinné aroma kabině, parní sauně, klasické suché (finské) sauně, whirlpool až pro 8 osob, masážních vanách za příplatek 150,- Kč / 1 osoba / 20 minut.
Hotel nabízí služby jako je: Wellness a Relax, Thajské masáže, manikúra, konferenční prostory, dětská herna, Cubar, 4 bowlingové dráhy, biliár, podzemní garáže s kapacitou 33 míst + parkoviště s kapacitou 18 míst, bezbariérový přístup do hlavní budovy (jen do hlavní budovy), V´výtah, Wi-Fi připojení, Služby recepce, prodej dárkových předmětů, úschovna kol a lyží.

UBYTOVÁNÍ, POKOJE

Vyberte si ten ideální pokoj pro Vás v hlavní či wellness budově a užijte si pobyt v hotelu s dlouholetou tradicí. Pro pobyty s dětmi doporučujeme rodinné pokoje nebo apartmá. Pro rodinné pobyty s 1 dítětem můžete zvolit pokoje typu comfort.
TWIN ECONOMY (16 m2): 2- lůžkový pokoj (oddělená lůžka) , koupelna se sprchovým koutem, WC, župany a pantofle, fén, trezor, minibar. Pokoj je bez balkónu.
STANDARD (20 m2): 2- lůžkový pokoj (oddělená lůžka nebo dvoulůžko), koupelna se sprchovým koutem, WC, župany a pantofle, fén, trezor, minibar. Možnost doobjednání balkonu.
COMFORT (22 m2): 2- lůžkový pokoj (oddělená lůžka nebo dvoulůžko), koupelna se sprchovým koutem, WC, župany a pantofle, fén, trezor, minibar. Na pokoji je pohovka, kterou lze využít jako 1 přistýlku. Možnost doobjednání balkonu.
RODINNÝ POKOJ DE LUXE: 2 samostatné ložnice, přičemž jedna z nich je průchozí. V 2. menší ložnici jsou 2 oddělená lůžka. V 1. ložnici se nachází manželské lůžko se sofa, které lze využít jako 1 či 2 přistýlky. na pokoji je rohová vana, sprchový kout, samostatné WC, župany a pantofle, fén, trezor, minibar. Možnost doobjednání balkonu.

STRAVOVÁNÍ

Snídaně podávaná formou bufetu.
Možnost doobjednání večeří.

ZÁKLADNÍ CENA ZAHRNUJE

  • 1x ubytování
  • 1x snídaně 
  • denně vstup na 2 hodiny do wellness
  • parkování u hotelu
  • Wi-fi

ZÁKLADNÍ CENA NEZAHRNUJE

Na místě se hradí místní poplatek 30 Kč/den.

TERMÍNY A CENY

Termín zájezdu dospělý/twindospělý/standarddospělý/comfort
K zvolenému zájezdu bohužel aktuálně nenabízíme žádný termín.

POZNÁMKY

Nástup na pobyt od 14:00 hod. Ukončení pobytu do 10:00 hod. Na místě se hradí místní poplatek 30 Kč/den. Parkování venku u hotelu zdarma, nebo v hotelové garáži za poplatek 180 Kč/den.

Pobyt se psem je možný, poplatek 500 Kč / den.