DOPORUČUJEME

KONTAKTNÍ INFORMACE

Logo CK SLAN tour

Web slantour.cz provozuje SLAN tour s.r.o.

tel.: (+ 420) 312522704
mob.: (+ 420) 604255018
e-mail: info@slantour.cz
web: www.slantour.cz

kompletní kontakty

Senior 60+ s polopenzí a vstupem do bazénů - Hotel Wellness Patince

DALŠÍ INFORMACE

 • Patince
  Patince Obec Patince je nejjižněji položená obec Slovenska. Nachází se na levém břehu Dunaje, cca 14 km za Komárnem a cca 90 km od Budapešti.

ZAMĚŘENÍ LÁZNÍ

 • nemoci pohybového aparátu
 • rehabilitace

AKCE

Komfortní hotel, který je propojen přímo s wellness centrem Patince.

Nově vybudovaný 4* hotel je situován přímo v areálu termálního koupaliště v Patincích a nabízí ubytování v nadstandarních pokojích a apartmánech. K dispozici je restaurace, coctail bar s bowlingem a biliárem, bazénový svět, saunový svět s 2 finskými saunami, parní a bylinkovou saunou, ledovou místností a vířivý bazén s minerální vodou, vodní masážní děla, vodní masážní lůžka, vodní hřib, vodní jeskyně a divoká řeka, sedací oddychový bazén, 10- místná vířivka, dětský bazén s tobogánem. Možnost různých druhů masáží.
Koupání: denně neomezeně v bazénovém světě areálu Wellness hotelu. V letní szoně tj. od června do cca 15.09. září v areálu venkovních bazénů. Po dobu letní sezony mají hosté k dispozici 10 bazénů, 4 nové tobogány, novou oddychovou zónu u venkovních bazénů, rozšířené dětské hřiště, restauraci s rybími specialitami a nový dětský koutek Flippy.

UBYTOVÁNÍ, POKOJE

Pokoj Standard: 2- lůžkový pokoj s balkonem, vlastní koupelnou, klimatizací, televizí, minibarem a županem. Možnost přistýlky.
Pokoj Economy:  2- lůžkový pokoj (část pokojů bez balkonu), s vlastní koupelnou, klimatizací, televizí, minibarem, županem, s možností do objednání přistýlky, situovaný v prvním, druhém nebo třetím patře. Ve srovnání s pokojem typu Standard disponuje stejným vybavením, zároveň nižším komfortem z důvodu umístění vzduchotechniky v blízkosti pokoje (tj. možná zvýšená intenzita hluku). Možnost přistýlky.
K základnímu vybavení pokoje Standard a Economy patří: klimatizace, TV SAT, minibar, telefon, trezor, psací stůl s židlí, šatní skříň, odkládací prostor na kufr, sušák na ručníky, plavky, koš na separovaný odpad, WiFi připojení na internet, koupelna s vanou a toaletou, ručníky, vysoušeč vlasů, kosmetická sada, župany, nočník nebo stupínek k umyvadlu na vyžádání

STRAVOVÁNÍ

Polopenze poskytovaná formou bufetu.

SLUŽBY A PŘÍPLATKY, 01.11.2023 - 20.12.2023

Služby Kapacita Cena
senior 60+/pokoj Economy Volno 1790 Kč
senior 60+/pokoj Standard Volno 2250 Kč
dítě 6-12 let na přistýlce Volno 1390 Kč
dospělý na přistýlce Volno 1590 Kč
Příplatky Kapacita Cena
1- lůžkový pokoj Volno 1100 Kč

PODROBNÝ POPIS

Uvedené ceny jsou ceny základní a jsou závislé na momentální nabídce hotelu. Konečná cena tak může být rozdílná od ceny základní. Konečnou cenu Vám pracovníci CK potvrdí po odeslání konkrétní objednávky.

Min. délka pobytu 3 noci.

ZÁKLADNÍ CENA ZAHRNUJE

 • 1x ubytování
 • 1x polopenze
 • Vstupy do Thermal parku a Wellness centra:
  do Thermal parku s termální vodou: velký relaxační bazén, sedací klidový bazén, vířivka, dětský bazén s tobogánem, venkovní bazény (během letní sezóny) dětské venkovní bazény s tobogány a atrakcemi, plavecký, bazén, sportovní bazén, hřiště a sportoviště
 • do Wellness centra: finská, švédská, bylinková, parní sauna, infrasauna
 • do Fitness centra
 • Animační programy a aktivity:
  stolní tenis
  dětské koutky
  animační víkendový program pro děti
  animační program během letní sezóny a tematických víkendů každý den
  aqua zumba / aqua gym ve vyhrazených dnech
  ranní plavání v sobotu a neděli od 08:00 hodin
 • parkování a wifi připojení

ZÁKLADNÍ CENA NEZAHRNUJE

Na místě se hradí místní poplatek 1 EUR/den.

POZNÁMKY

Nástup na pobyt do 15:00 hod. Ukončení pobytu do 10:00 hod. Na místě se hradí místní poplatek cca 1 Eur/den. Pro klienty CK úschova vlastních kol zdarma.

Pobyt se psem je možný, poplatek 19 EUR / den.OBJEDNÁVKA ZÁJEZDU/POBYTU