DOPORUČUJEME

KONTAKTNÍ INFORMACE

Logo CK SLAN tour

Web slantour.cz provozuje SLAN tour s.r.o.

tel.: (+ 420) 312522704
mob.: (+ 420) 604255018
e-mail: info@slantour.cz
web: www.slantour.cz

kompletní kontakty

Rekreační pobyt - Hotel Tvrz Orlice****

Vyprodané termíny

Hotel se nachází v krásné přírodě podhůří Orlických hor, na kraji městečka Letohrad.

Vítejte v Hotelu Tvrz Orlice****, vítejte na místě spojení přírody, historie a kvalitních hotelových služeb vyšší kategorie. Hotel se nachází necelé 2 km od malého města Letohradu, na historicky významném místě středověké tvrze. Součástí budovy hotelu je také muzeum s výstavou expozic se středověkým sklepením, interiéry a knihtiskařskou dílnou. Na místě je také dětské hřiště a malá ZOO.
Za příplatek mohou hosté využívat naše wellness centrum vybavené saunou, vířivkou, parní masážní sprchu a nabídkou masáží a zábalů.
Hotel nabízí moderně zařízené ubytovací jednotky ve dvou kategoriích s nádechem historie. V restauraci s letní terasou a krásným výhledem na okolní přírodu si hosté mohou vychutnat pokrmy české kuchyně a místních specialit. Pro zvláštní události může být na požádání otevřena středověká krčma v podzemí nebo historický sloupový sál.
Stylová restaurace v historickém stylu s loveckými dekoracemi s kapacitou pro 40 osob je propojená s historickým sloupovým sálem s expozicemi pro dalších 50 osob. Výhodou restaurace je její poloha v rámci areálu hotelu a tvrze. Restaurace disponuje s letní terasou pro 60 osob a s nádherným výhledem na rybník a cyklotrasou kolem Letohradu. Naše prostory jsou ideální pro menší oslavy, v rodinném kruhu nebo firemní večírky. Restaurace disponuje kompletním vybavením pro catering v přírodě nebo organizaci grilování na nádvoří Tvrze.
Naše kuchyně připravuje jídla pouze z čerstvých a lokálních surovin z přírodních surovin z regionu Orlických hor, půlroční jídelní lístek doplňuje náš tým kuchařů o denní nabídku nebo sezónní speciality.

UBYTOVÁNÍ, POKOJE

Pokoje Standard 2- a 4- lůžkové. Všechny pokoje jsou dostupné bezbariérově nebo výtahem. Pokoje jsou standardně vybaveny pohovkou, křesly, psacím stolkem, telefonem, internetovým připojením, televizí LCD 82cm, vanou se sprchou a fénem. Najdete v nich rozlehlou koupelnu s vanou a velkým zrcadlem, fén, dále je koupelna vybavená toaletou a bidetem, kosmetikou a sadou pantoflí. Obývací část je vybavena posezením a TV s plochou obrazovkou. Pokoje jsou klimatizované a mají v minibaru širokou nabídku občerstvení. Samozřejmostí je WiFi připojení a trezor na pokoji. Některé ubytovací jednotky jsou v hodné i pro handicapované hosty. 
Pokoje kategorie "Superior" 2- a 4- lůžkové mají velikost 22m2. Najdete v nich rozlehlou koupelnu s masážní vanou a zrcadlem, fénem, dále je koupelna vybavená kvalitní hotelovou kosmetikou a sadou pantoflí. Obývací část je vybavena psacím stolem s posezením, telefonem a TV s plochou obrazovkou o velikosti 107cm. Pokoje jsou klimatizované a mají v minibaru širokou nabídku občerstvení. Samozřejmostí je WiFi připojení a trezor na pokoji. Pro hosty na pokoji této kategorie čeká malá pozornost.


STRAVOVÁNÍ

Snídaně formou teplého a studeného bufetu. 

SLUŽBY A PŘÍPLATKY, 15.01.2021 - 14.12.2021

Služby Kapacita Cena
osoba ve 2- lůžkovém pokoji Standard Volno 1495 Kč
osoba v 1- lůžkovém pokoji Standard Volno 2490 Kč
osoba ve 2- lůžkovém pokoji Superior Volno 1695 Kč
osoba v 1- lůžkovém pokoji Superior Volno 2890 Kč
dítě 3 - 12 let na přistýlce Volno 500 Kč

ZÁKLADNÍ CENA NEZAHRNUJE

  • 1x ubytování
  • 1x snídaně

POZNÁMKY

Nástup na pobyt od 14:00 hod. Ukončení pobytu do 10:00 hod. Na místě se hradí místní poplatek 10 Kč/den.OBJEDNÁVKA ZÁJEZDU/POBYTU