DOPORUČUJEME

KONTAKTNÍ INFORMACE

Logo CK SLAN tour

Web slantour.cz provozuje SLAN tour s.r.o.

tel.: (+ 420) 312522704
mob.: (+ 420) 604255018
e-mail: info@slantour.cz
web: www.slantour.cz

kompletní kontakty

Rekreační pobyt - Hotel Stoh***, Špindlerův Mlýn - Svatý Petr

DALŠÍ INFORMACE

  • Krkonoše
    Krkonoše Krkonoše jsou nejvyšším pohořím České republiky a jedním z nejvyhledávanějších míst letní i zimní rekreace. Nejvyšší horou Krkonoš je Sněžka (1602 m.
Hotel Stoh se nachází v malebném lyžařském a turistickém středisku Špindlerův Mlýn, který je považován za perlu Krkonoš. Hotel je situován v malebném údolí Sv.Petra s výhledem na Kozí hřbety. Z jeho oken se nabízí krásný výhled na sjezdovou trať Stoh. Od hotelu je ideální start na pěší a cyklo túry.
Mimo restauraci Vám také můžeme nabídnout posezení v lobby baru. V našem hotelu se na Vás kromě komfortního ubytování těší také příjemný personál, výborná a pestrá kuchyně, stylová restaurace, Lobby bar s příjemným posezením venku, fitness. Parkování a Wi-Fi je v hotelu zdarma. Hotel má jak pokoje pro páry tak rodinné pokoje. Špindlerův Mlýn nabízí celoročně mnoho sportovních aktivit jako lanové centrum, slaňování, přemostění, bobovou dráhu, sáňkařskou dráhu v zimě, tenis, squash, minigolf, bowling, rybolov, paragliding, bazény a wellness centra. Samozřejmostí jsou půjčovny horských kol, koloběžek, čtyřkolek, lyží a snowboardů. Hotel Stoh*** je ideálním místem pro pěší turistiku, pořádání Vašich outdoorových firemních akcí i rodinných oslav.   Nabízíme kompletní servis - přes komfortní ubytování, výbornou kuchyni až k zajištění doprovodného programu.
Přímo u hotelu je zastávka skibusu. Za 1 minutu dojedete skibusem do lyžařského areálu Svatý Petr a za 5 minut k aquaparku. Jen 200 metrů od hotelu můžete vyzkoušet snowtubing (jízdu na sněhu v nafouknuté velké pneumatice). Na místě je neplacené soukromé parkoviště.

UBYTOVÁNÍ, POKOJE

2- až 4- lůžkové pokoje s TV+SAT, koupelna se sprchovým koutem a fénem, WC. Některé pokoje s balkonem za příplatek.

STRAVOVÁNÍ

Snídaně. Možnost doobjednání večeří. Snídaně a večeře jsou podávány formou bohatého rautu. V případě nižší obsazenosti hotelu do max 15 osob jsou večeře podávány formou servírovaného menu.

SLUŽBY A PŘÍPLATKY, 06.04.2021 - 17.12.2021

Služby Kapacita Cena
dospělý na lůžku Volno 850 Kč
dítě do 3 let zdarma bez nároku na služby Volno 0 Kč
dítě 3-12 let jako 3. nebo 4. os. na pokoji Volno 595 Kč
dětská postýlka/ pobyt Volno 150 Kč
Příplatky Kapacita Cena
večeře, dospělý Volno 250 Kč
večeře, dítě do 12 let Volno 170 Kč
pokoj s balkonem Volno 200 Kč

ZÁKLADNÍ CENA ZAHRNUJE

  • 1x ubytování
  • 1x snídaně
  • zdarma vstup do fitness
  • Wi-Fi v celém hotelu 
  • parkování zdarma

POZNÁMKY

Nástup na pobyt od 14:00 hod. Ukončení pobytu do 10:00 hod. Na místě se hradí místní poplatek 21 Kč/den.


POZNÁMKY K TERMÍNU

Pobyt na min. 7 noci.


OBJEDNÁVKA ZÁJEZDU/POBYTU