DOPORUČUJEME

KONTAKTNÍ INFORMACE

Logo CK SLAN tour

Web slantour.cz provozuje SLAN tour s.r.o.

tel.: (+ 420) 312522704
mob.: (+ 420) 604255018
e-mail: info@slantour.cz
web: www.slantour.cz

kompletní kontakty

Rekreační pobyt v týdnu - Hotel SKI***, Nové Město na Moravě

OBJEDNÁVKA

Hotel je situován v malebném prostředí českomoravské vrchoviny. V blízkosti hotelu se nachází sportovní areál Vysočina Aréna nebo Harusův kopec, který potěší všechny milovníky sportů.

Hotel SKI se skládá z hlavní budovy a bungalovů, má celkovou kapacitu až 183 lůžek. Hosty zajisté potěší také wellness centrum, které se nachází přímo v hlavní budově hotelu. V prostorách hotelu je kongresový sál s kapacitou až 210 míst. V kongresovém sálu lze zajistit pořádání firemních akcí, seminářů, kongresů, workshopů a přednášek. Prostory jsou také ideální pro pořádání různých slavnostních hostin jako svatba, oslava narozenin, kterou rádi připravíme i pro nejmenší hosty. Odpočinout si můžete v hotelovém wellness prostoru, který vybízí k relaxaci a načerpání nové energie.  Můžete si zde vybrat vlastní způsob relaxace, ať už je Vám příjemné plavání, saunování, posilování nebo masáže. 

UBYTOVÁNÍ, POKOJE

Standard pokoj: Pokoj se satelitní TV, telefonem, wi-fi a vlastní koupelnou se sprchou nebo vanou. S balkónem, či bez balkónu. 
Superior pokoj: Pokoj se satelitní LCD TV, telefonem, trezorem, wi-fi a vlastní koupelnou se sprchou nebo vanou. Bez balkonu.  
Apartmá pro 3: 1x ložnice s manželským lůžkem, 1x obývací pokoj s rozkládacím gaučem nebo pevným lůžkem. Pokoj se satelitní LCD TV, telefonem, wi-fi a vlastní koupelnou se sprchou. Bez balkónu.
Apartmá pro 4: 1x ložnice s manželským lůžkem, 1x obývací pokoj s rozkládacím gaučem. Pokoj se satelitní LCD TV, telefonem, wi-fi a vlastní koupelnou se sprchou. S balkónem.
Apartmá pro 5: 1x ložnice s manželským lůžkem + třetí pevné lůžko, 1x ob. pokoj s rozkládacím gaučem. Pokoj se satelitní LCD TV, telefonem, wi-fi a vlastní koupelnou se sprchou. S balkónem.

STRAVOVÁNÍ

Snídaně formou bufetu.

TERMÍNY A CENY

Termín zájezdu dospělý/Standarddospělý/Superior
01.09. - 01.11.2021710 Kč850 Kč Podrobnosti
01.11. - 20.12.2021650 Kč790 Kč Podrobnosti

PODROBNÝ POPIS

Animační program:
Pro naše ubytované hosty jsme se rozhodli uspořádat v termínu 1.7.-21.8. animační program. Tento program je určen zejména pro děti od 3 let (všechny dětí musí být samostatné, nejedná se o babysitting), ale na své si přijdou i rodiče - máme zahrnutý aquaaerobic, večerní rodinný program atd..

Animační program probíhá vždy v úterý večer a končí v sobotu večer - neděle a pondělky jsou bez animačního programu.

A to nejlepší nakonec, celý animační program je pro ubytované hosty ZDARMA.

Dětský koutek: Pro ty nejmenší je na hotel i malý dětský koutek, kde si děti mohou hrát v případě, že je venku špatné počasí.

ZÁKLADNÍ CENA ZAHRNUJE

  • 1x ubytování
  • 1x snídaně
  • vstup do wellness
  • bezplatné WiFi připojení ve všech prostorách hotel

POZNÁMKY

Nástup na pobyt od 14:00 hod. Ukončení pobytu do 10:00 hod.

Pobyt se psem je možný, poplatek 400 Kč / den.