DOPORUČUJEME

KONTAKTNÍ INFORMACE

Logo CK SLAN tour

Web slantour.cz provozuje SLAN tour s.r.o.

tel.: (+ 420) 312522704
mob.: (+ 420) 604255018
e-mail: info@slantour.cz
web: www.slantour.cz

kompletní kontakty

Hotel Mercury**** Santa Susanna

OBJEDNÁVKA

 Hotel Mercury se nachází v letovisku Santa Susanna na pobřeží Costa Brava.Hotel je obklopen udržovanou zahradou a situován v klidné části letoviska asi 100 m od písečné pláže. Nejbližší nákupní možnosti mají h osté v Mercury Village, kde jsou 2 supermarkety, restaurace, kavárna a zmrzlinový bar. Hostům je k dispozici vstupní hala  s recepcí a výtahem, dále restaurace, bar. Pro relaxaci je k dispozici venkovní bazén pro dospělé a menší bazén pro děti, včetně lehátek a slunečníků .

UBYTOVÁNÍ, POKOJE

Ubytování je ve 2-lůžkových pokojích s možností až 2 přistýlek. Pokoje mají koupelnu, wc, klimatizaci, telefon, televizi, balkon.

STRAVOVÁNÍ

Stravování je formou polopenze, snidaně a večeře formou bufetu. V nabídce je možnost dokoupit plnou penzi nebo All inclusive. All inclusive zahrnuje plnou penzi formou bufetu, nápoji ( voda, pivo, víno nealko během jídla a nápoje v baru od 10:00- 23:00 včetně sangrie a nápojů místních značek, káva, čaj, Pro děti je v nabídce zmrzina,hamburger, hot dog, hranolky, pizza od 15:00- 19:00 hodin. 

ZÁKLADNÍ CENA ZAHRNUJE

7x ubytování

7x polopenze

využtí fitness centra

připojení k internetu

ZÁKLADNÍ CENA NEZAHRNUJE

plážový sevis