DOPORUČUJEME

KONTAKTNÍ INFORMACE

Logo CK SLAN tour

Web slantour.cz provozuje SLAN tour s.r.o.

tel.: (+ 420) 312522704
mob.: (+ 420) 604255018
e-mail: info@slantour.cz
web: www.slantour.cz

kompletní kontakty

Hotel Memories****, Varadero, 9 dní / 7 nocí

OBJEDNÁVKA

DALŠÍ INFORMACE

Letovisko Varadero se nachází 140 km od Havany a je největším turistickým střediskem na Kubě. Nádherná pláž Varadero je pýchou největšího plážového letoviska na Kubě. Jemný bílý písek, křišťálově čistá voda, tropické slunce pestrobarevný podvodní svět. Pláž je ideálním místem milovníků vodních a plážových sportů, šnorchlování, paraglidingu, plachtění či golfu.

UBYTOVÁNÍ, POKOJE

Areál hotelu Memories Varadero přímo navazuje na bílé písčité pláže v nejvýchodnější části Varadera. Hotel je zařízen v koloniálním stylu a je obklopen krásnou tropickou zahradou. Hotel disponuje více než 1000 klimatizovaných pokojů se sociálním zařízením, denně doplňovaným minibarem, kávovarem, trezorem, vysoušečem vlasů, žehlící soupravou, telefonem a satelitní televizí. Všechny pokoje mají vlastní balkon či terasu. Hotle byl otevřen v roce 2006 a tak část pokojů prochází postoupnou rekonstrukcí a modernizací.

V resortu je fitness centrum a wellness centrum s vířivkou, saunou a masážemi, 4 bazény včetně dětských brouzdališť, miniklub pro děti od 5 do 12 a baby club pro děti do 4 let s celodenním programem. Nechybí zde aerobik, kurzy salsy, španělštiny a potápění. Dále  různé hry (nejčastěji beachvolejbal), animační programy, noční představení a diskotéka. 

Na hotelové pláži je možné využít širokou škálu vodních sportů, například šnorchlování, kajaky, vodní lyže, windsurfing nebo katamarán. Hotelovým hostům jsou k dispozici lehátka a slunečníky. Příznivci sportu uvítají tenisové, basketbalové a volejbalové kurty nebo stolní tenis. Hotel má zdravotnickou službu, směnárnu, obchůdky se suvenýry, ale i zbožím denní potřeby, prádelnu, salón krásy, internet a hlídané parkoviště. Pro výlety do okolí si můžete u hotelu zapůjčit automobil, kolo anebo domluvit projížďku na koni či výlet za sportovním rybařením nebo do delfinária.

STRAVOVÁNÍ

All inclusive. V rámci programu ALL INCLUSIVE lze využít stravování v bufetových restauracích "Culinarium" nebo "Playa Puerto", nebo v některé z dalších šesti specializovaných a la carte restaurací, nabízejících mimo jiné mexickou, italskou, japonskou, francouzskou či kreolskou kuchyni nebo rybí restauraci. V areálu je k dispozici 8 barů, včetně pěkného snack baru "Rio Almendares" nebo lobby baru "El Cabildo", které jsou hotelovým hostům k dispozici 24 hodin denně.

PODROBNÝ POPIS

Lety jsou zajišťovány na letiště v Havaně. Odtud následuje transfer autokarem do letoviska Varadero (cca 2 hodiny jízdy). 

V některých termínech, v závislosti na leteckém spojení, je možné zajistit i let přímo na letiště ve Varaderu. V tomto případě není zajišťován skupinový transfer, ale klienti se do hotelu dopraví místním taxi. Garantovaná cena taxíkem do hotelu na Varaderu činí 40 USD. V případě, že bude váš let směrován na letiště ve Varaderu, poskytneme vám slevu z ceny zájezdu (resp. objednávky) ve výši tohoto nákladů na taxi - tedy 1000 Kč. 


Pobyt na Varaderu je na 7 nocí (na vyžádání je možné pobyt zkrátit i prodloužit). Dle leteckého spojení je pak celková délka zájezdu 9 nebo 10 dní.


Většina leteckých společností dnes již nabízí nejlevnější ceny letenek bez tzv. odbavovaného zavazadla. Můžete si tedy sami promyslet, zda potřebujete mít s sebou zavazadlo k odbavení. Případně, zda je požadujete pro každou cestující osobu.


Letecké spojení je nejčastěji zajišťováno s leteckou společností Air France / KLM.

ZÁKLADNÍ CENA ZAHRNUJE

  • letenku Praha - Havana nebo Varadero a zpět, let s přestupem
  • palubní zavazadlo (10 kg)
  • 7x nocleh v hotelu (osoba v 2-lůžkovém pokoji)
  • 7x all inclusive
  • transfer z letiště v Havaně do hotelu a zpět

ZÁKLADNÍ CENA NEZAHRNUJE

  • místní dopravu 
  • delegátský servis (je možný za příplatek)
  • vízovou kartu

POZNÁMKY

Pro vstup na Kubu je  třeba mít  tzv. vízovou kartu.

Na vyžádání je možné zajistit i odlet z Vídně nebo z Mnichova.