DOPORUČUJEME

KONTAKTNÍ INFORMACE

Logo CK SLAN tour

Web slantour.cz provozuje SLAN tour s.r.o.

tel.: (+ 420) 312522704
mob.: (+ 420) 604255018
e-mail: info@slantour.cz
web: www.slantour.cz

kompletní kontakty

Hotel Melia Peninsula Varadero*****, Varadero, 12 dní / 10 nocí

Letovisko Varadero se nachází 140 km od Havany a je největším turistickým střediskem na Kubě. Nádherná pláž Varadero je pýchou největšího plážového letoviska na Kubě. Jemný bílý písek, křišťálově čistá voda, tropické slunce pestrobarevný podvodní svět. Pláž je ideálním místem milovníků vodních a plážových sportů, šnorchlování, paraglidingu, plachtění či golfu.

UBYTOVÁNÍ, POKOJE

Areál hotelu Melia Peninsula Varadero se nachází jen pár metrů od překrásné bílé písčité pláže v nejvýchodnější části Varadera. Hotel je obklopen krásnou tropickou zahradou. Hotel disponuje klimatizovanými pokoji se sociálním zařízením, denně doplňovaným minibarem, kávovarem, trezorem, vysoušečem vlasů, žehlící soupravou, telefonem, CD/USB přehrávačem a satelitní televizí. Všechny pokoje mají vlastní balkon či terasu.

V resortu je fitness centrum a wellness centrum s vířivkou, saunou a masážemi, 3 bazény se sladkou vodou, včetně 2 bazénu pro děti. Miniklub pro děti od 5 do 12 a baby club pro děti do 4 let s celodenním programem. Nechybí zde aerobik, kurzy salsy, španělštiny a potápění, různé hry, animační programy, noční představení a diskotéka. Na hotelové pláži je možné využít širokou škálu vodních sportů, například šnorchlování, kajaky, vodní lyže, windsurfing nebo katamarán. Hotelovým hostům jsou k dispozici lehátka a slunečníky. Příznivci sportu uvítají tenisové, basketbalové a volejbalové kurty nebo stolní tenis. Hotel má zdravotnickou službu, směnárnu, obchůdky se suvenýry, ale i zbožím denní potřeby, prádelnu, salón krásy, internet a hlídané parkoviště. Pro výlety do okolí si můžete u hotelu zapůjčit automobil, kolo anebo domluvit projížďku na koni či výlet za sportovním rybařením nebo do delfinária.

Hotel je vhodný pro rodiny s dětmi.  Pokoje hotelu umožňují ubytování pro 3 dospělé osoby nebo pro 2 dospělé + 2 děti.

STRAVOVÁNÍ

All inclusive. V rámci programu ALL INCLUSIVE lze využít stravování v bufetové restauraci, případně v a la carte restauraci. 

V rámci programu ALL INCLUSIVE je hotelovým hostům k dispozici 6 restaurací (bufetová restaurace "Palma Real", nebo a la carte restaurace "La Laguna" - u pláže, "La Góndola" specializující se na italskou kuchyni, francouzská restaurace "Le Bistro", japonská "Sakura" nebo na místní kuchyni specializovaná restaurace "Tocororo", dále k občerstvení poslouží 6 barů (Arrecife, Chiringuito, Lecuona Lobby Bar, Principito snack Bar, Salsa Café, Saoco) se širokou škálou alkoholických i nealkoholických nápojů. Bary "Saoco" a "Lecuona" jsou hotelovým hostům k dispozici 24 hodin denně.

PODROBNÝ POPIS

Lety jsou zajišťovány na letiště v Havaně. Odtud následuje transfer autokarem do letoviska Varadero (cca 2 hodiny jízdy). 

V některých termínech, v závislosti na leteckém spojení, je možné zajistit i let přímo na letiště ve Varaderu. V tomto případě není zajišťován skupinový transfer, ale klienti se do hotelu dopraví místním taxi. Garantovaná cena taxíkem do hotelu na Varaderu činí 40 USD. V případě, že bude váš let směrován na letiště ve Varaderu, poskytneme vám slevu z ceny zájezdu (resp. objednávky) ve výši tohoto nákladů na taxi - tedy 1000 Kč. 


Pobyt na Varaderu je na 10 nocí (na vyžádání je možné pobyt zkrátit i prodloužit). Dle leteckého spojení je pak celková délka zájezdu 12 nebo 13 dní.


Většina leteckých společností dnes již nabízí nejlevnější ceny letenek bez tzv. odbavovaného zavazadla. Můžete si tedy sami promyslet, zda potřebujete mít s sebou zavazadlo k odbavení. Případně, zda je požadujete pro každou cestující osobu.


Letecké spojení je nejčastěji zajišťováno s leteckou společností Air France / KLM.

SLUŽBY A PŘÍPLATKY, 07.06.2024 - 18.06.2024

Služby Kapacita Cena
cena za osobu
[podrobnosti]
Volno 39990 Kč
3. osoba v pokoji
[podrobnosti]
Volno 37690 Kč
dítě do 12 let (3. osoba v pokoji)
[podrobnosti]
Volno 32290 Kč
Příplatky Kapacita Cena
1-lůžkový pokoj Volno 8460 Kč
komplexní pojištění Volno 1920 Kč
delegátský servis Volno 990 Kč
vízová karta Volno 990 Kč
zavazadlo k odbavení (20 kg) Volno 2990 Kč

ZÁKLADNÍ CENA ZAHRNUJE

  • letenku Praha - Havana nebo Varadero a zpět, let s přestupem
  • palubní zavazadlo (12 kg)
  • 10x nocleh v hotelu (osoba v 2-lůžkovém pokoji)
  • 10x all inclusive
  • transfer z letiště v Havaně do hotelu a zpět

ZÁKLADNÍ CENA NEZAHRNUJE

  • místní dopravu 
  • delegátský servis (je možný za příplatek)
  • vízovou kartu

POZNÁMKY

Pro vstup na Kubu je  třeba mít  tzv. vízovou kartu.

Na vyžádání je možné zajistit i odlet z Vídně.OBJEDNÁVKA ZÁJEZDU/POBYTU