DOPORUČUJEME

KONTAKTNÍ INFORMACE

Logo CK SLAN tour

Web slantour.cz provozuje SLAN tour s.r.o.

tel.: (+ 420) 312522704
mob.: (+ 420) 604255018
e-mail: info@slantour.cz
web: www.slantour.cz

kompletní kontakty

Hotel Leonardo Da Vinci 2*, Paříž - letecky, 4 dny

Paříž patří mezi nejkrásnější města světa. Projížďka lodí po Seině, návštěva Louvru, Eiffelovy věže, Invalidovny, Champs Ellysées, nám. Svornosti, Notre Dame a další skvosty Paříže pro Vás budou po odjetí poznávacího zájezdu již známé pojmy.
Tento zájezd již není v naší nabídce!

PROGRAM ZÁJEZDU

1. den: Odlet z Prahy do Paříže. Individuální transfer do hotelu, ubytování, volno.
2.- 3. den: Snídaně. Pobyt v Paříží, možnost individuální návštěvy místních památek a zajímavostí.
poslední den: Snídaně, transfer na letiště, odlet do Prahy.


Projížďka lodí po Seině
Projížďka lodí po Seině je výborná možnost, jak si v klidu, doslova vsedě, prohlédnout některá zajímavá pařížská místa, památky a mosty z jiné perspektivy. Spatříte nejen Eiffelovku, ale také působivý chrám Notre Dame i řadu paláců a muzeí, které se rozkládají podél Seiny. Projížďka trvá 1 hodinu.

UBYTOVÁNÍ, POKOJE

Hotel Leonardo Da Vinci 2* se nachází v centru Paříže, 850 metrů od náměstí Place de la République a 15 minut chůze od Pere Lachaise. Hotel má tradičně zařízené pokoje s dvojitými okny, TV a vlastní koupelnou. Do všech pokojů se dostanete výtahem a wifi je k dispozici zdarma. Hotel Leonard De Vinci podává snídani, kterou si můžete vychutnat na svém pokoji nebo v útulné atmosféře bývalého sklepa s vyklenutým stropem. Na skleničku si můžete zajít do hotelového baru. Stanice metra Parmentier je vzdálená 280 metrů a poskytuje přímé spojení do Bastilly, na nádraží Gare de l?Est a Gare du Nord. Leží 20 minut chůze od Belleville a Buttes Chaumont.

STRAVOVÁNÍ

Součástí ubytování je snídaně.

PODROBNÝ POPIS

V nabídce zájezdu jsou zpravidla kalkulovány nejlevnější ceny letenek do Paříže (časy letů se zobrazí pokud v  cenové tabulce kliknete na "podrobnosti"). Za menší příplatek je však možné zpravidla zvolit i jiné časy letů.

ZÁKLADNÍ CENA ZAHRNUJE

  • letenku z Prahy do Paříže a zpět, 
  • malé palubní zavazadlo
  • 3x nocleh ve dvoulůžkovém pokoji 
  • 3x snídani

ZÁKLADNÍ CENA NEZAHRNUJE

  • transfery z letiště do hotelu
  • služby průvodce CK
  • městský poplatek, který může hotel účtovat při příjezdu cca 1,13 EUR za osobu a noc
  • komplexní pojištění 
  • zavazadlo k odbavení

POZNÁMKY

Cena na osobu vychází z aktuálně dostupných cen letenek v době přípravy této nabídky.


Zájezd je určen pro individuální turisty.

Termín zájezdu je možné přizpůsobit požadavku klienta.


Více informací k nabídce našich leteckých eurovíkendů nejen do Paříže naleznete na:http://eurovikendy.slantour.cz/


Katalogové (internetové) ceny eurovíkendových zájezdů se mění v závislosti na aktuální dostupnosti letenek v ekonomické třídě i cenové nabídce hotelových pokojů. Obecně platí, že s čím větším předstihem zájezd objednáte, tím zpravidla získáte lepší (= nižší) cenu. Krátce před odletem může být cena stejného hotelu (zájezdu) již výrazně vyšší. Doporučujeme tedy objednávat tento typ zájezdů min. 1 měsíc před odletem. V případě, že objednáváte tento zájezd v kratší době, může se stát, že aktuálně dostupná cena letenek  bude vyšší, než původně kalkulovaná. Což se následně projeví ve výsledné ceně zájezdu. Na tuto skutečnost bychom vás, samozřejmě, upozornili obratem, po obdržení vaší objednávky.