DOPORUČUJEME

KONTAKTNÍ INFORMACE

Logo CK SLAN tour

Web slantour.cz provozuje SLAN tour s.r.o.

tel.: (+ 420) 312522704
mob.: (+ 420) 604255018
e-mail: info@slantour.cz
web: www.slantour.cz

kompletní kontakty

Pobyt se snídaní - Hotel Lenka, Špindelrův Mlýn

OBJEDNÁVKA

DALŠÍ INFORMACE

  • Krkonoše
    Krkonoše Krkonoše jsou nejvyšším pohořím České republiky a jedním z nejvyhledávanějších míst letní i zimní rekreace. Nejvyšší horou Krkonoš je Sněžka (1602 m.
Ubytování se snídaní na libovolný počet nocí.
Hotel Lenka je jedním z nejoblíbenějších 3 * hotelů ve Špindlerově Mlýně. 
Hosté ocení především umístění hotelu, tedy jen 10 minut pěšky od centra Špindlerova Mlýna a pouhých 300 m od šesti sedačkové lanovky ve Sv. Petru.
Hotel nabízí restauraci, prostorné vícelůžkové pokoje a apartmány. V blízkosti hotelu je dětské hřiště. K dispozici je salonek s dětským koutkem, který je blízko hotelové restaurace, takže rodiče mohou posedět se sklenkou dobrého vína a mít děti pod dohledem. Pro relaxaci a regeneraci těla můžete navštívit hotelovou finskou saunu s relaxační zónou a masážemi. Uskladnění sportovního vybavení je samozřejmostí.
Hotel zajišťuje skipasy, lyžařské a snowboardové vybavení nebo lyžařskou školu. V létě vám v hotelu pomohou zajistit pronájem kol, skútry, elektrická kola, poradí a pomohou s organizací dalších aktivit, které nabízí Špindlerův Mlýn.
Hotel Lenka je vhodný pro rodiny s dětmi, pro kluby, firmy a zejména pro hosty, kteří hledají klidnou dovolenou v přírodě a v blízkosti civilizace.

UBYTOVÁNÍ, POKOJE

Pokoj Standard: 2-, 3- a 4- lůžkové pokoje se sprchou a WC, LCD TV, wifi připojení.
Některé pokoje Standard + s lednicí a varnou konvicí a fénem za příplatek.
Rodinný pokoj: 5- lůžkový rodinný pokoj se 2 ložnicemi, sprchou a WC, TV, wifi, lednice, varná konvice, fén.

STRAVOVÁNÍ

Snídaně formou bufetu. Možnost doobjednání večeří formou 2chodového menu - výběr ze 3variant.

TERMÍNY A CENY

Termín zájezdu osoba/pobyt v týdnuosoba/pobyt o víkendu
06.03. - 03.04.20231370 Kč1610 Kč Podrobnosti
03.04. - 30.06.2023890 Kč1020 Kč Podrobnosti

PODROBNÝ POPIS

Lyžování
Svatý Petr
Svatý Petr je nejvýznamnějším centrem sportovního dění ve Špindlerově Mlýně. Každým rokem je dějištěm mnoha významných sportovních akcí. V areálu Svatý Petr jsou v zimní sezóně v provozu dvě lanové dráhy - 6sedačková lanovka RWE line Svatý Petr - Pláň a 2sedačková lanovka na FIS World Cup černé sjezdovce. Dále pak lyžařský vlek v horní části černé sjezdovky. Svatý Petr nabízí kvalitní, technicky zasněžované, denně upravované sjezdové tratě jak pro náročné lyžaře, tak i pro začátečníky. Zdejší sjezdové tratě jsou co do délky převýšení i úpravy nejkvalitnější v rámci celé ČR.
Délka Svatý Petr-Pláň 940 m
Přepravní kapacita 1340 os/hod

Špindlerův Mlýn
Ve Špindlerově Mlýně je v provozu 5 lanových drah - jedna šestisedačková (RWE line Svatý Petr), tři čtyřsedačkové (Medvědín, Hromovka a Labská) a jedna dvousedačková (Svatý Petr) a 12 vleků (na Horních Mísečkách, na Stohu...). Celková přepravní kapacita je nejméně 18 000 osob za hodinu, které mohou jezdit po 25 km sjezdových tratí. V rámci celého Špindlerova Mlýna platí jednotné jízdné. Areály Svatý Petr, Medvědín a Labská jsou mezi sebou propojeny také pravidelnou linkou Ski Busu.
Webové stránky provozovatele www.skiareal.cz
Aktuální informace o provozu lanovek: www.skiareal.cz/aktualni-provoz

Kde zapůjčit lyžařské vybavení
Spindl Motion Rental Svatý Petr  - od 8.00 - 16.30 hod. nabízí zapůjčení lyží, snowboardů, běžek, skialpových lyží, lyžařské boty a hůlky, lyžařský či snowboardový servis.
 
Sáňkování a snowtubing
Ti, kteří si chtějí užít sněhu i jinak než na svahu mají možnost se projet na saních večerní zasněženou krajinou na jediné osvětlené sáňkařské dráze v České republice, která je dlouhá necelé 4 km. Další nabídka je snowtubing. Jízda na gumovém kole dokáže rozesmát jak malé tak i dospělé. Snowtubing můžete navštívit ve Špindlerově Mlýně pod hotelem Olympie ve Svatém Petru nebo na Bedřichově u Hradečanky.

ZÁKLADNÍ CENA ZAHRNUJE

  • 1x ubytování
  • 1x snídaně        
  • wifi připojení zdarma
  • místní poplatek
Pobyt v týdnu: neděle - pátek
Pobyt o víkendu: pátek, sobota.

Uvedené ceny jsou ceny základní a jsou závislé na momentální nabídce hotelu. Konečná cena tak může být rozdílná od ceny základní. Konečnou cenu Vám pracovníci CK potvrdí po odeslání konkrétní objednávky.

ZÁKLADNÍ CENA NEZAHRNUJE


POZNÁMKY

Nástup na pobyt od 14:00 hod. Ukončení pobytu do 10:00 hod. Na místě se hradí místní poplatek 21 Kč/osoba za noc. Parkování je možné na 3 parkovištích přímo u hotelu.