DOPORUČUJEME

KONTAKTNÍ INFORMACE

Logo CK SLAN tour

Web slantour.cz provozuje SLAN tour s.r.o.

tel.: (+ 420) 312522704
mob.: (+ 420) 604255018
e-mail: info@slantour.cz
web: www.slantour.cz

kompletní kontakty

Zvýhodněný pobyt na 5 nocí - Hotel Jelenovská, Valašské Klobouky

DALŠÍ INFORMACE

  • Bílé Karpaty
    Bílé Karpaty Bílé Karpaty, jež se rozkládají na území Hodonínska, Uherskohradišťska a Zlínska. Bílé Karpaty jsou územím s nejvyšší pestrostí a početností...
Pobyt na 5 nocí za zvýhodněnou cenu.

Horský hotel Jelenovská se nachází v blízkosti Valašských Klobouk v nádherném prostředí Bílých Karpat. Hostům je k dispozici restaurace, kavárna a venkovní terasa. Rádi uvítáme skupiny, které využijí naše konferenční prostory nebo salonek určený pro soukromé akce.
Našim hostům nabízíme růžné procedury a masáže, finskou saunu, stejně jako možnost relaxace u venkovního či vnitřního bazénu. Hotel se nachází v krásné přírodní oblasti s vícero možnostmi rekreačního a sportovního vyžití. Bílé Karpaty nabízí vynikající podmínky pro turistiku a cyklistiku. Milovníci zimy si také přijdou na své, díky lyžařskému areálu a běžkařským stezkám v okolí Valašských klobouk.
Součástí hotelu je wellness centrum s finskou suchou saunou, s možností privátního pronájmu (pro max. 5 osob), dále vnitřní a venkovní bazén. Mezi další wellness služby patří procedury: masáž lávovými kameny, relaxační částečná masáž, baňkování, ruční lymfatická masáž obličeje, křišťálová masáž obličeje a parafínový zábal rukou.

UBYTOVÁNÍ, POKOJE

Pokoj Komfort: 2- a 3- lůžkoví pokoje se sprchou a WC, Tv, Wifi. 

STRAVOVÁNÍ

Snídaně formou bufetu.

TERMÍNY A CENY

Termín zájezdu dospělýdítě 3 - 14 let
K zvolenému zájezdu bohužel aktuálně nenabízíme žádný termín.

PODROBNÝ POPIS

Běžkařské tratě v okolí hotelu:
Z Valašských Klobouk vychází dvě upravené běžkařské trasy
1. Trasa z Klobouk do Lančova. Trasa vede z Valašských Klobouk přes Suchý Vrch směrem k Lančovu. Kousek před Lančovem je třeba odbočit na Lančovské rybníky. Celková délka trasy je 6 kilometrů.
2. Trasa po hřebeni Bílých Karpat. Výchozím bodem této trasy je Královec nacházející se kousek od Valašských Klobouk. Zde se vydáme směrem na Ploščiny, Kyjanice a Požár až do Končité. Celková délka trasy je 6 kilometrů.

Sjezdovky v okolí hotelu:
Chcete-li strávit aktivní dovolenou v okolí Zlína, je náš hotel tou pravou volbou. V krásné přírodě Bílých Karpat lze samozřejmě takév lyžovat. Připravili jsem proto pro vás seznam lyžařských středisek v Bílých Karpatech, které jsou snadno dosažitelné z našeho hotelu.
1. Ski Štítná nad Vláří - Popov
Skiareál Dubečky se nachází na okraji obce Štítná nad Vláří - Popov. Nabízí dva vleky typu Tatrapoma a také dvě sjezdovky. Vzdálenost z hotelu je pouhých 15,5 km, které představují 19 minut jízdy autem.
2. Ski areál Újezd u Valašských Klobouk
Lyžařský svah s vlekem Tatrapoma se nachází v obci újezd vzdálené pouhých 17,1 km od hotelu. Tuto vzdálenost lze autem urazit za 25 minut.
3. Ski Pozděchov
Středisko u obce Pozděchov v blízkosti Vizovic provozuje dva vleky typu Tatrapoma a jeden lanový vlek pro nejmenší. Tyto vleky obsluhují celkem tři sjezdovky, z nichž jedna je určena pro malé začínající lyžaře. Z hotelu činí vzdálenost do střediska 27 km, či 30 minut jízdy autem.
4. Skicentrum Bílé Karpaty
Lyžařský areál na Mikulčině Vrchu prošel v nedávné době rekonstrukcí a návštěvníkům nabízí 2 vleky typu Tatrapoma a jeden vlek typu kotva. K disoizici jsou dvě sjezdovky. Vzdálenost z hotelu je 33,8 km, což představuje zhruba 36 minut jízdy autem.
5. Ski Čertov
Středisko se nachází v Moravsko-slovenském pomezí v obci Čertov. Celkem se zde provozuje 5 vleků (z toho jeden lanový) a k dispozici je 7 sjezdových tratí. Zbývající 4 vleky jsou typu Tatrapoma. Vzdálenost z hotelu je 33,7 km, což odpovídá zhruba 40 minutám jízdy autem.
6. Areál Pechancovy lůky
Areál Pechancovy lůky se nachází ve Valašských Kloboukách nedaleko hotelu Jelenovská. Disponuje vlekem KV 400 s délkou 338 metrů.

ZÁKLADNÍ CENA ZAHRNUJE

  • 5x ubytování
  • 5x snídaní
  • zdarma vstup do vyhřívaného venkovního a vnitřního hotelového bazénu
Pobyt nesmí začínat v pátek nebo v sobotu.

POZNÁMKY

Nástup na pobyt od 10:00 hod. Ukončení pobytu do 10:00 hod.
Na místě se hradí místní poplatek 15 Kč/den.

Pobyt se psem je možný, poplatek 200 Kč / den.