DOPORUČUJEME

KONTAKTNÍ INFORMACE

Logo CK SLAN tour

Web slantour.cz provozuje SLAN tour s.r.o.

tel.: (+ 420) 312522704
mob.: (+ 420) 604255018
e-mail: info@slantour.cz
web: www.slantour.cz

kompletní kontakty

Rekreační pobyt - Hotel Belveder, Železná Ruda

OBJEDNÁVKA

DALŠÍ INFORMACE

  • Šumava
    Šumava Šumava je lákavým cílem pro ty, kteří hledají majestát a velebnost přírody, fyzické i psychické zotavení. Národní park jako přírodní...

Ubytování v srdci Šumavy. Hotel s ideální výchozí polohou k výletům např. k Černému nebo Čertovu jezeru případně  na Špičák.


Hotel naleznete na louce u lesa na kopci Belveder asi 800 metrů od Železné Rudy. K hotelu se dostanete po úzké asfaltové silnici, která končí přímo u hotelu, takže nemůže nikde zabloudit.

Hotel Belveder je třípodlažní, otevřený po celý rok. Kromě příjemných pokojů vybavených dřevěným  nábytkem a restaurace na Vás čeká kruhový venkovní bazén, dětské hřiště a víceúčelové hřiště. Využít můžete také letní terasu s obsluhou a zastřešené ohniště s grilem, venkovní krb na terase je Vám vždy k službám!
Dle libosti můžete využít i rozsáhlé horské louky v okolí, které patří k hotelu.
Dále  jsme pro Vás ke zpestření pobytu vybudovali solnou jeskyni s příjemným mořským klimatem pro zdraví,psychickou pohodu a obranyschopnost organismu, hydromasážní vanu s infrasaunou, bylinnou páru s finskou saunou a maséra, který Vám bude k dispozici po celý pobyt!
Hotel je ideální pro klidné rodinné pobyty daleko od ruchu města a zvláště pak pro ozdravné pobyty dětí a osoby trpící astmatem, pro školy v přírodě, sportovní soustředění, lyžařské kurzy a školní výlety.

Hotel má vlastní železnorudský pivovar Beleveder. Není nic lepšího než v parných letních dnech posedět na letní terase a ochutnat a připít si kvalitním pivem s pivovarským pozdravem "DEJ BŮH ŠTĚSTÍ".

UBYTOVÁNÍ, POKOJE

2- až 4- lůžkové pokoje se sprchou, WC a TV.

STRAVOVÁNÍ

Snídaně.
Snídaně podávaná formou bufetu.  Možnost doobjednání  večeře formou jednotného menu ve složení polévka a hlavní chod (výborná domácí kuchyně).

TERMÍNY A CENY

Termín zájezdu dospělý
11.03. - 20.12.2022690 Kč Podrobnosti
02.01. - 01.04.2023710 Kč Podrobnosti

ZÁKLADNÍ CENA ZAHRNUJE

  • ubytování
  • snídaně
  • parkování u hotelu zdarma

POZNÁMKY

Nástup na pobyt od 15:00 hod. Ukončení pobytu do 10:00 hod. Na místě se hradí místní poplatek 25 Kč/den- dospělý a 2 Kč/den - senioři od 70 let a děti do 18 let. Parkování v objektu zdarma.

Pobyt se psem je možný, poplatek 200 Kč / den.