DOPORUČUJEME

KONTAKTNÍ INFORMACE

Logo CK SLAN tour

Web slantour.cz provozuje SLAN tour s.r.o.

tel.: (+ 420) 312522704
mob.: (+ 420) 604255018
e-mail: info@slantour.cz
web: www.slantour.cz

kompletní kontakty

Rekondiční Senior 65 + (3 noci) - Depandance Réva, Janské Lázně

DOKUMENTY

DALŠÍ INFORMACE

 • Janské lázně
  Janské lázně JANSKÉ LÁZNĚ je významné lázeňské město a turistické středisko ve východní části Krkonoš s novým lyžařským regionem SKIRESORT ČERNÁ HORA.

ZAMĚŘENÍ LÁZNÍ

 • onemocnění pohybového aparátu
 • nemoci nervového systému
 • stavy po popáleninách
 • kožní nemoci

AKCE

Objevte oázu klidu a pohody v Janských Lázních. S naším speciálně navrženým balíčkem pro seniory vás ubytujeme ve dvoulůžkových pokojích pět minut od Kolonády a vašeho stravování.
Vychutnáte si wellness program šitý na míru vašim potřebám, aquacentrum s bazénem, vířivkou, saunami a masážemi s jedinečnou možností procházek v krásném okolí v srdci Krkonoš. Balíček obsahuje také řadu dalších bonusů pro nezapomenutelný zážitek. Přijměte naše pozvání do Janských Lázní a objevte kouzlo aktivního odočinku. 

Janské Lázně leží v oblasti Krkonošského národního parku, v nadmořské výšce 670 metrů n.m., na úpatí Černé hory (1330 m). Lázně nejsou jen lázněmi v pravém slova smyslu, ale současně i významným rekreačním, turistickým a sportovním centrem Krkonoš ve všech čtyřech ročních obdobích. Většina léčebných procedur, které jsou v rámci pobytu, je založena na využití přírodní termální vody, která je čerpána z pramenů Janov a Černého pramene, které vedou přímo pod budovu lázní. V areálu lázní je k dispozici nový rehabilitační bazén s vodní plochou o velikosti 230 m a hloubkou 1,2 - 1,5 m. Bazén je zásobován termální vodou z pramenů Janov a Černý a má teplotu 27°C. Součástí bazénu jsou vodní atrakce jako vodní clona, protiproud, vířivé lázně a jedna z nich i venkovní o teplotě 32°C. K dispozici i sauna a parní box. 
Ubytování nabízíme celoročně v lázeňské dependanci Réva. Nachází se mimo lázeňské centrum vzdálené cca 5 minut lehkou chůzí. Objekt disponuje výtahem.   

UBYTOVÁNÍ, POKOJE

Pokoj Economy (původní): 1- a 2- lůžkové pokoje s vlastní koupelnou (vana nebo sprcha a WC, ručníky, osušky, fén), TV-SAT, lednička, wifi připojení.
Pokoj Plus (rekonstruovaný): 1- a 2- lůžkové rekonstruované pokoje s vlastní koupelnou (sprcha a WC, ručníky, osušky, fén), TV-SAT, lednička, wifi připojení.

STRAVOVÁNÍ

Polopenze. Snídaně formou bufetu, večeře 4-chodové výběrem ze 3 menu.
V období letní sezony tj. 28.05. - 09.09. se strava poskytuje přímo v budově Réva. V ostatním období se  na stravu dochází do centrální jídelny vedle lázeňské kolonády.

SLUŽBY A PŘÍPLATKY, 02.01.2024 - 20.12.2024

Služby Kapacita Cena
osoba ve 2- lůžkovém pokoji Economy (před rekonstrukcí) Volno 5150 Kč
osoba ve 2- lůžkovém pokoji Plus (rekonstruovaný) Volno 6370 Kč
osoba v 1- lůžkovém pokoji Economy Volno 5590 Kč
Příplatky Kapacita Cena
pokoj s balkonem Volno 300 Kč

PODROBNÝ POPIS

Nástupní dny: neděle 

ZÁKLADNÍ CENA ZAHRNUJE

 • 3x ubytování
 • 3x polopenze formou bufetu
 • Wellness program:
  1x parafínový zábal
  1x celková vířivá koupel
  1x skupinové cvičení
 • Bonusy:
  20% sleva na denní nabídku prodejných procedur
  voucher na kávu zdarma v lázeňské kolonádě
  denně volný vstup na 2 hod. do aquacentra
  denně volný vstup do fitness centra

ZÁKLADNÍ CENA NEZAHRNUJE

Na místě se hradí místní poplatek cca 50 Kč/den.

POZNÁMKY

Dítě do 3 let zdarma bez nároku na služby.  

Další informace o Janských lázních naleznete na www.lazenske-pobyty.info

 

Po příjezdu je zapotřebí hlásit se v centrální recepci Janský Dvůr. Pracovníci recepce Vám zde poskytnou bližší informace k pobytu. Na místě se platí vratná záloha celkem 100 Kč a to za čip od pokoje, čipové hodinky do lázeňského Aqucentra a záloha na klíče od parkování. Místní poplatek 50 Kč/den a vratná záloha se hradí při příjezdu na pobyt na recepci Janského Dvora. Parkovné za poplatek 50 Kč/den v případě volné kapacity, bez možnosti předchozí rezervace. Pokoje jsou k dispozici v den příjezdu od 13:00 hod., a v den odjezdu prosíme uvolnit pokoj do 10.00 hodin s možností uložení zavazadel na recepci v Janském Dvoře.OBJEDNÁVKA ZÁJEZDU/POBYTU